Nádherná pláž s bílým pískem a voda průzračná jak na Maledivách, hezčí jsem neviděla. Hotel - velký areál, pěkně udržovaný, spousta místa, krásná zahrada, milý personál. Hotel z 90% obsazen Kanaďany, jezdí sem pravděpodobně opakovaně, spíše starší lidé, ale nám to nevadilo.Byli jsme i svědky svatby na pláži.
PlážNa pláž se dostanete po lávce- přírodní laguna s volavkami, kachnami, rybami, pěkná, krátká procházka. Pozvolný vstup do moře, bez rybek, ze šnorchlování jsme viděli pouze murénu, a to ještě daleko od pláže. Jinak pláž luxusní- bílý jemný písek,jen je třeba přijít brzy ráno, jinak už lehátka ( jsou zdarma) neseženete. Na pláži malý bar,skvělá obsluha. Zdarma- kajak, šlapadla a katamarány.
StravaDiametrální rozdíl all incl. na Kubě a v Dominik. rep., nedá se srovnat. V DR je to potěšení pro jazýčky. Ale vybere si snad každý nenáročný jedlík, my to nijak neřešili. Maso, mořské plody, peč.prasátko, rýže s fazolemi,saláty, polévka, dýně, hodně ryb,saláty, výborné minizákusky a kdo si nevybere, tak klasika-těstoviny s omáčkou.Snídaně slabší, pečivo-na výběr pouze toast.chléb nebo placky. Máslo není vůbec, 2druhy sýra,někdy šunka. Vejce na omeletu nebyli 5 dnů,dávali jsme si omeletu z takového ala těsta na palačinky, ale to bylo docela dobré. Ti znalí si sebou vozí kečup a mletou sůl (my měli pouze hrubozrnou a to ještě v malém množství).Poté, co jsme poznali nabídku v kubán. obchodech s potravinami, tak jsme pochopili, že vlastně máme v hotelu (na Kubu) luxus.Obsluha super, všichni milí, snaží se, na snídani,oběd,večeři vám hrají místní hudebníci. Jinak si můžete dojít na jídlo z pláže za lávku,tam se podávají pouze obědy, nebo do snack baru u bazénu (pizza,hot dog) nebo využít hlavní restauraci. V areálu je několik spec.restaurací na rezervaci - italská,japonská....my nevužili.
Ubytovanieprostorné pokoje, koupelna, záchod, vestavěné skříně, TV, lednička (nefunkční),minikávovar, který jsme nevyužili, fén. Nábytek už pamatuje nějaký ten čas, pokud jezdíte do Egypta, tak je to stejné asi jako ve 4* v Egyptě. Nicméně jeli jsme si užít moře a ne být zavření na pokoji. Výhodou je 220V, takže si zbytečně nevozte adaptéry. V areálu k dispozici vířivka.
SlužbyMilý personál v lobby baru,stále se usmívají, věnují se vám, fakt velká spokojenost. V hale hraje občas klavírista, saxofonista, vše stále udržované čisté. Skoro všichni měli problémy s wifi, která je zdarma, 2dny funkční,pak musíte na recepci resetovat...Večerní program také super.V hotelu 1malý obchůdek,naproti v hotelu přes cestu takové tržiště-oblečení, suvenýry, ale nebylo co kupovat.Hrůza je to na letišti, Duty free,kde koupíte pouze velké láhve rumu a nic jiného.Doutníky si odsud jen tak nepřivezete.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate