H10 Gran Tinerfe Hodnotenie: 4/5
od 301 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 301 € za os.
od 515 € za os.
od 886 € za os.
od 547 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 10 hodnotení)
Gézáné Dóczy
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel se nachází na velmi dobrém místě. Stravování bylo velmi dobré. Vybavení pokoje mělo menší problémy. Hotel odpovídal třem hvězdičkám.
Hotel se nachází na velmi dobrém místě. Stravování bylo velmi dobré. Vybavení pokoje mělo menší problémy. Hotel odpovídal třem hvězdičkám.
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Viktor K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Měli jsme se velmi dobře, park Siam a Loro mohu všem doporučit, s výjimkou toho, že na obou místech lze očekávat poměrně velké davy. Zjistili jsme také, že na Tenerife se vyplatí jet minimálně do čtyřhvězdičkového hotelu.
Měli jsme se velmi dobře, park Siam a Loro mohu všem doporučit, s výjimkou toho, že na obou místech lze očekávat poměrně velké davy. Zjistili jsme také, že na Tenerife se vyplatí jet minimálně do čtyřhvězdičkového hotelu.
Pláž byla velmi krásná a také blízko ubytování. Za slunečník a lehátko by se teoreticky mělo platit, ale my jsme nikdy neplatili a nikdo nás na to neupozornil. Pláž je mimochodem zdarma.
StravaObjednali jsme si pouze snídani, která byla vzhledem ke kvalitě ubytování uspokojivá. Bufetová služba, i když s ne příliš širokým výběrem. Větším problémem však bylo, že každý den byl stejný tento ne příliš široký výběr.
UbytovanieNa úvod bych chtěl poznamenat, že hotel je v rekonstrukci, takže je možné, že v budoucnu poskytne uspokojivější služby. V současné době je však celý velmi zchátralý. Vybavení je také žalostné. Na toaletě nás přivítala páska s nápisem „čerstvě dezinfikováno“, což bylo velmi užitečné, protože jinak bychom si nevšimli, že byla vyčištěna, byla totiž pokrytá močovým kamenem. Pro nás dva byl k dispozici pouze jeden pohár a jeden nůž. Posteli, na které jsme spali, chyběla jedna noha, takže se téměř převracela. Z ledničky visely rampouchy ledu, mrazák byl zcela pokryt ledem, což znamená, že nikdy nebyl odmražen. To jsou takové nedostatky, které nezávisí na rekonstrukci.
SlužbyWi-Fi zdarma není, za týden jsme zaplatili 21 eur za Wi-Fi. Ukázalo se však, že se k ní může připojit najednou pouze jedno zařízení. A kdyby to nestačilo, obvykle byla nesnesitelně pomalá, téměř nepoužitelná. Televizi lze sledovat pouze tak, že člověk vhazuje mince do automatu, takové jsem ještě nikde neviděl. Je tu však bazén, a i když, ty jsou docela dobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Filtrovať recenzie
Gézáné Dóczy
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel se nachází na velmi dobrém místě. Stravování bylo velmi dobré. Vybavení pokoje mělo menší problémy. Hotel odpovídal třem hvězdičkám.
Hotel se nachází na velmi dobrém místě. Stravování bylo velmi dobré. Vybavení pokoje mělo menší problémy. Hotel odpovídal třem hvězdičkám.
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Anikó Tóth
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Průvodcovská služba byla klíčovým faktorem, který maximálně přispěl k tomu, že jsme na ostrově strávili fantastický týden. Zvláštní poděkování patří organizátorovi a průvodci za skvělou organizaci a výlety!
Průvodcovská služba byla klíčovým faktorem, který maximálně přispěl k tomu, že jsme na ostrově strávili fantastický týden. Zvláštní poděkování patří organizátorovi a průvodci za skvělou organizaci a výlety!
Přístup k pláži byl přijatelný. Pláže jsou čisté.
StravaNebyla žádná volba, každý den byla stejná snídaně a večeře.
UbytovanieUbytování bylo špinavé a zapáchalo. Jídla byla jednotvárná, každý den to samé, žádný výběr.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Viktor K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Měli jsme se velmi dobře, park Siam a Loro mohu všem doporučit, s výjimkou toho, že na obou místech lze očekávat poměrně velké davy. Zjistili jsme také, že na Tenerife se vyplatí jet minimálně do čtyřhvězdičkového hotelu.
Měli jsme se velmi dobře, park Siam a Loro mohu všem doporučit, s výjimkou toho, že na obou místech lze očekávat poměrně velké davy. Zjistili jsme také, že na Tenerife se vyplatí jet minimálně do čtyřhvězdičkového hotelu.
Pláž byla velmi krásná a také blízko ubytování. Za slunečník a lehátko by se teoreticky mělo platit, ale my jsme nikdy neplatili a nikdo nás na to neupozornil. Pláž je mimochodem zdarma.
StravaObjednali jsme si pouze snídani, která byla vzhledem ke kvalitě ubytování uspokojivá. Bufetová služba, i když s ne příliš širokým výběrem. Větším problémem však bylo, že každý den byl stejný tento ne příliš široký výběr.
UbytovanieNa úvod bych chtěl poznamenat, že hotel je v rekonstrukci, takže je možné, že v budoucnu poskytne uspokojivější služby. V současné době je však celý velmi zchátralý. Vybavení je také žalostné. Na toaletě nás přivítala páska s nápisem „čerstvě dezinfikováno“, což bylo velmi užitečné, protože jinak bychom si nevšimli, že byla vyčištěna, byla totiž pokrytá močovým kamenem. Pro nás dva byl k dispozici pouze jeden pohár a jeden nůž. Posteli, na které jsme spali, chyběla jedna noha, takže se téměř převracela. Z ledničky visely rampouchy ledu, mrazák byl zcela pokryt ledem, což znamená, že nikdy nebyl odmražen. To jsou takové nedostatky, které nezávisí na rekonstrukci.
SlužbyWi-Fi zdarma není, za týden jsme zaplatili 21 eur za Wi-Fi. Ukázalo se však, že se k ní může připojit najednou pouze jedno zařízení. A kdyby to nestačilo, obvykle byla nesnesitelně pomalá, téměř nepoužitelná. Televizi lze sledovat pouze tak, že člověk vhazuje mince do automatu, takové jsem ještě nikde neviděl. Je tu však bazén, a i když, ty jsou docela dobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...