Tibor Márton S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025
Celkově jsme se vším spokojeni.
Celkově jsme se vším spokojeni.
Všechno bylo perfektní, dostupnost, kvalita vody, stav pláže...
StravaS kvalitou jídla jsme naprosto spokojeni, ale musím zmínit, že byly chvíle, kdy bylo maso syrové. Výběr jídel byl trochu "nudný", obvykle se k večeři podávaly stejné pokrmy.
UbytovaniePoloha ubytování byla dobrá, pokoj byl perfektní.
SlužbyBylo to naprosto v pohodě.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







