Milan Duda
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z dovolené byl výborný. Nejvíce stojí za zmínku ochota personálu, co se týče stravování. Bezlepkový chléb k snídani nebyl problém a pokud byste chtěli připravit pokrm bez nebo se speciálními potravinami, rádi vám všem připraví.
Celkový dojem z dovolené byl výborný. Nejvíce stojí za zmínku ochota personálu, co se týče stravování. Bezlepkový chléb k snídani nebyl problém a pokud byste chtěli připravit pokrm bez nebo se speciálními potravinami, rádi vám všem připraví.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)











