Naďa J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Moc pěkné ubytování ve vilkách, žádný obrovský komplex, dva bazény, konec října voda studenější, ale ve vedru osvěžující, dostatek jídla, pití, vše čisté, personál ochotný.
Moc pěkné ubytování ve vilkách, žádný obrovský komplex, dva bazény, konec října voda studenější, ale ve vedru osvěžující, dostatek jídla, pití, vše čisté, personál ochotný.
Městská pláž cca600 m od hotelu, ale procházkou či na kole, koloběžkách(byly všude, nutná aplikace) se přiblížíte vzdálenější úžasné pláži.
StravaVše výborné
UbytovanieDvoupatrové prostorné vilky, čisté, moderně zařízené.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)



















