Adam G.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2026
Hotel pro ty, kteří hledají klid a pohodu.
Hotel pro ty, kteří hledají klid a pohodu.
Pláže jsou sice daleko, ale v pohodě.
StravaVelmi chutné a rozmanité.
UbytovaniePokoje jsou čisté. Všechno je tak, jak bylo inzerováno.
SlužbyHotel splňuje očekávání.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







