Hotel Leonardo Privelege Dead Sea

Hodnotenie: 4/5

Izrael, Neve Zohar

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
  • Vnútorný bazén Vnútorný bazén áno
  • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
  • TV TV áno
  • Minibar, Bar Minibar áno
  • Detský kútik, Detské ihrisko, Detský bazén Detský kútik áno
  • Surfovanie Surfovanie áno
  • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
  • Fitness Fitness áno
  • Animačné programy Animačné programy áno
  • Bezbariérový prístup Bezbariérový prístup áno
  • Hotelová reštaurácia Hotelová reštaurácia áno
  • Kaviareň Kaviareň áno
  • Požičovňa bicyklov Požičovňa bicyklov áno
  • Volejbal Volejbal áno

Recenzia hotela

Podpriemerné (na základe 10 hodnotení)

Informácie o overovaní recenzí

Hodnotenie 2,9 / 5

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 1,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

1. najlepšie hodnotený z 26 hotelov v Izrael

Ivana Sychrová

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Úroveň hotelu určitě neodpovídala hodnotě 4 hvězdiček, ale tak maximálně 3. Jedná se hlavně o hygienu hotelu. Jná zem, jiný mrav.

Úroveň hotelu určitě neodpovídala hodnotě 4 hvězdiček, ale tak maximálně 3. Jedná se hlavně o hygienu hotelu. Jná zem, jiný mrav.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž u bazénu byla na velice dobré úrovni, čistota, obsluha, pořádek. Na pláži to bylo horší, židle rozházené v moři, špinavé od bahna, ale to zase vyplývá z úrovně místních obyvatel. Zahraniční si po sobě vždy dokázali uklidit, umýt židle a lehátka od bahna, ale místní se opravdu chovali jak čuňata. Ale to není nedostatek hotelu, to je v lidech a místní zaměstnanci se opravdu snažili. Ovšem při takovém množství turistů je to v podstatě nemožné

Strava

Strava jako taková byla na dobré úrovni, ale celková hygiena v jídelně byla dost špatná. I když personál se opravdu snažil, jednalo se spíše o chování místních hostů, zanechávali po sobě nehorázný nepořádek, a to zvláště ti s malými dětmi. Podle mě by měly být tyto místnosti pro rodiče s dětmi odděleny, tak nevypadá úroveň allinclusive.

Ubytovanie

Pokoj byl velice pěkný, čistý, velký a udržovaný v porovnání s celkovou hygienou hotelu opravdu na úrovni. Moc pěkný výhled, fungující klimatizace , úklid apod.

Služby

Služby v hotelu byly bez problémů, jakýkoliv dotaz nebo problém byl okamžitě vyřešen.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Jan B.

Hodnotenie 4,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Jaroslav L.

Hodnotenie 2,9 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2023

Dovolená se mně celkem líbila . Nato, že neumím žádný jazyk tak to proběhlo všechno celkem dobře. Určitě by pro mě bylo lepší ,kdyby byl delegát přímo na místě a mluvil česky. Takhle na telefonu to nebylo dobré informace chodily ve formě esms zprávy s velkým časovým zpožděním. Nejvíce informací jsem měl od cery po telefonu. Konec dovolené už proběhl v době mobilizace , v sobotu už nás nepustili na pláž až asi po hodině jsme mohli znovu do moře. O napadení jsme se dověděli až večer z televize. Odjezd z hotelu byl domluven předem, nejdříve nás měl vézt taxikář který umí česky to bylo ale změněno po telefonu. Nakonec pro nás přijel úplně jiný taxikář o 1/4 hod. dříve. Těsně před odjezdem jsem dostal zprávu, že náš let je zrušen, což delegát vůbec nevěděl. Přesto jsme odjeli na letiště. Cesta trvala přes 4 hod. jelo se krokem, odlet byl přesunut z terminálu 1 na terminál 3 což nám řekl taxikář. Na letišti jsme od delegáta dostali zprávu že odlet bude jinou linkou ve 22,45 hod. Nakonec byl odlet až 9.10. v 1,45 hod. Jsem rád , že jsme se dostali domů.

Dovolená se mně celkem líbila . Nato, že neumím žádný jazyk tak to proběhlo všechno celkem dobře. Určitě by pro mě bylo lepší ,kdyby byl delegát přímo na místě a mluvil česky. Takhle na telefonu to nebylo dobré informace chodily ve formě esms zprávy s velkým časovým zpožděním. Nejvíce informací jsem měl od cery po telefonu. Konec dovolené už proběhl v době mobilizace , v sobotu už nás nepustili na pláž až asi po hodině jsme mohli znovu do moře. O napadení jsme se dověděli až večer z televize. Odjezd z hotelu byl domluven předem, nejdříve nás měl vézt taxikář který umí česky to bylo ale změněno po telefonu. Nakonec pro nás přijel úplně jiný taxikář o 1/4 hod. dříve. Těsně před odjezdem jsem dostal zprávu, že náš let je zrušen, což delegát vůbec nevěděl. Přesto jsme odjeli na letiště. Cesta trvala přes 4 hod. jelo se krokem, odlet byl přesunut z terminálu 1 na terminál 3 což nám řekl taxikář. Na letišti jsme od delegáta dostali zprávu že odlet bude jinou linkou ve 22,45 hod. Nakonec byl odlet až 9.10. v 1,45 hod. Jsem rád , že jsme se dostali domů.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž u Mrtvého moře byla dobře přístupná a cekem zde bylo málo lidí. Byla od hotelu vzdálena asi 80 metrů. Hned u hotelu byl venkovní bazén kde už bylo celkem dost lidí.

Strava

Strava byla výborná formou bufetu a celý den vám nabízeli pití a zmrzlinu. Akorát byl v jídelně ohromný kravál.

Ubytovanie

Ubytování bylo ve starém hotelu . Třeba jsem měl děravé prostěradlo na 2 místech. Pod oknem nepřetržitě běžela klimatizace. Na záchodě kapala voda z přívodu do nádržky toalety. Třikrát nám vypadla elektrická energie , ale vždy to bylo celkem rychle opraveno.

Služby

Pokoj byl vždy dobře uklizen. Jiné služby jsme nepoužívali.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Ivana Sychrová

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Úroveň hotelu určitě neodpovídala hodnotě 4 hvězdiček, ale tak maximálně 3. Jedná se hlavně o hygienu hotelu. Jná zem, jiný mrav.

Úroveň hotelu určitě neodpovídala hodnotě 4 hvězdiček, ale tak maximálně 3. Jedná se hlavně o hygienu hotelu. Jná zem, jiný mrav.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž u bazénu byla na velice dobré úrovni, čistota, obsluha, pořádek. Na pláži to bylo horší, židle rozházené v moři, špinavé od bahna, ale to zase vyplývá z úrovně místních obyvatel. Zahraniční si po sobě vždy dokázali uklidit, umýt židle a lehátka od bahna, ale místní se opravdu chovali jak čuňata. Ale to není nedostatek hotelu, to je v lidech a místní zaměstnanci se opravdu snažili. Ovšem při takovém množství turistů je to v podstatě nemožné

Strava

Strava jako taková byla na dobré úrovni, ale celková hygiena v jídelně byla dost špatná. I když personál se opravdu snažil, jednalo se spíše o chování místních hostů, zanechávali po sobě nehorázný nepořádek, a to zvláště ti s malými dětmi. Podle mě by měly být tyto místnosti pro rodiče s dětmi odděleny, tak nevypadá úroveň allinclusive.

Ubytovanie

Pokoj byl velice pěkný, čistý, velký a udržovaný v porovnání s celkovou hygienou hotelu opravdu na úrovni. Moc pěkný výhled, fungující klimatizace , úklid apod.

Služby

Služby v hotelu byly bez problémů, jakýkoliv dotaz nebo problém byl okamžitě vyřešen.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Anonym

Hodnotenie 3,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Celkem se nám tam líbilo až na pár drobností.Ubytování se nerovná 4* hotelu. Má už něco za sebou. V hotelu neprodávají pohlednice. Mohly by být informace i v češtině dostaly jsme papír s inf. v ruštině. Výtahů pro takhle velký hotel bylo 5, ale 1 byl rozbitý. U bazénu smrděl bar na pití a okolo se chodilo na pláž. Pro nenáročné dobré.

Celkem se nám tam líbilo až na pár drobností.Ubytování se nerovná 4* hotelu. Má už něco za sebou. V hotelu neprodávají pohlednice. Mohly by být informace i v češtině dostaly jsme papír s inf. v ruštině. Výtahů pro takhle velký hotel bylo 5, ale 1 byl rozbitý. U bazénu smrděl bar na pití a okolo se chodilo na pláž. Pro nenáročné dobré.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž dobrá

Strava

Strava byla dobrá, ale příšerná jídelna. Lidé kteří tam pracovali nestíhali. Byl tam hrozný nepořádek..Např. vozík se zbytky jídla a špinavým nádobím stál vedle kočárku s miminkem. Musely jsme čekat docela dlouho než nám uklidili a prostřeli stůl. Židle jsme si musely utírat sami.

Ubytovanie

Krásný výhled

Služby

Dobré.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Anonym

Hodnotenie 2,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

zájezd se nám velice líbil

zájezd se nám velice líbil

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

na okrajích zálivu je velký nepořádek, kelímky, igelitky, lehátka a plastové židle se neudržují, jsou špinavé, ale služba na pláži funguje velmi dobře, jsou hlídány doby vstupy do moře a dodržování ostatních pravidel

Strava

skvělá, rozmanitá bez připomínek

Ubytovanie

ubytování jsme byli v jiném pokoji, než bylo uvedeno v dokladech CK, pokoj byl u dveří , kteé práskaly do 3 hodin do rána, celkově byl hotel více rušný

Služby

nefunguje výměna peněz, nejsou nabízeny žádné zájezdy

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Milena Syrová

Hodnotenie 3,1 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

S ck jsem nebyla vúbec spokojená. I když se paní snažila, vůbec mi nepomohla. Je tam velký problém s delegátem. Delegát na telefonu mi je k ničemu, když neumím řeči a navíc se delegátce česky mluvící nedovoláte. Toto byla naše nejdražší a nejhorší dovolená jakou jsme zažili. Jela jsem si léčit k mrtvému moři lupénku, ale vůbec to nepomohlo, protože díky jazykové barieře jsem byla v jednom stresu. Pokud neumíte anglicky, nebo rusky, do Izraele raději nejezděte. Je tam opravdu pouze moře, hotel a jinak nic. Vyprahlá pustina. Byla jsem velmi sklamaná. Kdyby mi c.k. hned na začátku řekla, že nebude na hotelu česky mluvící delegát, nikdy bych si tuto dovolenou nezaplatila. Na začátku mi v c.k. po telefonu řekli, že nás na letišti bude čekat slovensky mluvící delegát a ten vše zařídí. Týden před odletem nám sdělili, že žádný delegát nebude. Chtěla jsem dovolenou zrušit, ale to už údajně nešlo bez sankcí. Navíc nám změnili let, jak odletový, tak přletový. Ráno v 10.00 opustíte pokoj a už nemáte nárok na nic. Taxík vás odveze až ve 23.30 z hotelu na letiště letadlo odlétá ve 4.50, navíc má hodinu spoždění. Řeknete si 1 hod nic není nic, ale vy jste hladový žíznivý a příšerně unavení. Pro sedmdesátileté důchodce zážitek na celý zbytek života. Pravda, že jsme si mohli přikoupit ještě 1 den na hotelu, ale to stojí dalších šest tisíc na to už jsem opravdu neměla. Prostě tato dovolená byla jedna katastrofa a nikdy více bych nejela do Izraele.

S ck jsem nebyla vúbec spokojená. I když se paní snažila, vůbec mi nepomohla. Je tam velký problém s delegátem. Delegát na telefonu mi je k ničemu, když neumím řeči a navíc se delegátce česky mluvící nedovoláte. Toto byla naše nejdražší a nejhorší dovolená jakou jsme zažili. Jela jsem si léčit k mrtvému moři lupénku, ale vůbec to nepomohlo, protože díky jazykové barieře jsem byla v jednom stresu. Pokud neumíte anglicky, nebo rusky, do Izraele raději nejezděte. Je tam opravdu pouze moře, hotel a jinak nic. Vyprahlá pustina. Byla jsem velmi sklamaná. Kdyby mi c.k. hned na začátku řekla, že nebude na hotelu česky mluvící delegát, nikdy bych si tuto dovolenou nezaplatila. Na začátku mi v c.k. po telefonu řekli, že nás na letišti bude čekat slovensky mluvící delegát a ten vše zařídí. Týden před odletem nám sdělili, že žádný delegát nebude. Chtěla jsem dovolenou zrušit, ale to už údajně nešlo bez sankcí. Navíc nám změnili let, jak odletový, tak přletový. Ráno v 10.00 opustíte pokoj a už nemáte nárok na nic. Taxík vás odveze až ve 23.30 z hotelu na letiště letadlo odlétá ve 4.50, navíc má hodinu spoždění. Řeknete si 1 hod nic není nic, ale vy jste hladový žíznivý a příšerně unavení. Pro sedmdesátileté důchodce zážitek na celý zbytek života. Pravda, že jsme si mohli přikoupit ještě 1 den na hotelu, ale to stojí dalších šest tisíc na to už jsem opravdu neměla. Prostě tato dovolená byla jedna katastrofa a nikdy více bych nejela do Izraele.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž měla dobrý přístup, lehátek byl dostatek, ale díky turistům bylo na pláži sposta odpadků, špinavá lehátka. I když personál vše večer uklidil a lehátka osprchoval, druhý den to vše bylo na novo. Za to, ale nmůže hotelový persomál, ale nepřizpůsobivý lidé.

Strava

Strava celkem dobrá.

Ubytovanie

Pokoj byl prostorný, čistý.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (6) (3)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...