Ivana Sychrová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Úroveň hotelu určitě neodpovídala hodnotě 4 hvězdiček, ale tak maximálně 3. Jedná se hlavně o hygienu hotelu. Jná zem, jiný mrav.
Úroveň hotelu určitě neodpovídala hodnotě 4 hvězdiček, ale tak maximálně 3. Jedná se hlavně o hygienu hotelu. Jná zem, jiný mrav.
Pláž u bazénu byla na velice dobré úrovni, čistota, obsluha, pořádek. Na pláži to bylo horší, židle rozházené v moři, špinavé od bahna, ale to zase vyplývá z úrovně místních obyvatel. Zahraniční si po sobě vždy dokázali uklidit, umýt židle a lehátka od bahna, ale místní se opravdu chovali jak čuňata. Ale to není nedostatek hotelu, to je v lidech a místní zaměstnanci se opravdu snažili. Ovšem při takovém množství turistů je to v podstatě nemožné
StravaStrava jako taková byla na dobré úrovni, ale celková hygiena v jídelně byla dost špatná. I když personál se opravdu snažil, jednalo se spíše o chování místních hostů, zanechávali po sobě nehorázný nepořádek, a to zvláště ti s malými dětmi. Podle mě by měly být tyto místnosti pro rodiče s dětmi odděleny, tak nevypadá úroveň allinclusive.
UbytovaniePokoj byl velice pěkný, čistý, velký a udržovaný v porovnání s celkovou hygienou hotelu opravdu na úrovni. Moc pěkný výhled, fungující klimatizace , úklid apod.
SlužbySlužby v hotelu byly bez problémů, jakýkoliv dotaz nebo problém byl okamžitě vyřešen.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)







