Stanisław B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Vřele doporučuji hotel. Přátelský a ochotný personál, klid a ticho, ideální pro relaxaci. Bazén je čistý a prázdný.
Vřele doporučuji hotel. Přátelský a ochotný personál, klid a ticho, ideální pro relaxaci. Bazén je čistý a prázdný.
Je to tu taky fajn, hotelová pláž je oddělená, vždycky tam byl slunečník a lehátka, voda byla teplá a čistá, tak akorát na osvěžení.
StravaSnídaně byla bezchybná; bylo tam všechno, co se dalo k snídani připravit. Večeře by mohla být trochu pestřejší a porce jsou neuvěřitelně malé. Jídlo u bazénu je ale velmi dobré, s velkorysými porcemi. Klimatizace v jídelně by byla plusem, protože ventilátory nestačily a vosy nám létaly dovnitř otevřenými okny, které jsme museli odhánět.
UbytovaniePokoj byl čistý, jedinou nevýhodou byl nepříjemný zápach, který se objevoval, když bylo všechno zavřené, špatné větrání?
SlužbyVšechno je zde vynikající, milí lidé s dobrým přístupem k zákazníkovi, ochotní ve všem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)









