Alea Hodnotenie: 4/5
od 632 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 632 € za os.
od 592 € za os.
od 457 € za os.
od 604 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 8 hodnotení)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
SUPER
SUPER
Čistá, prístup-drobné kamienky+piesok,ďalej väčšie kamene, postupná hĺbka. pre dieťa radšej zaobstarať obuv do mora (dá sa kúpiť na mieste skoro pri každom stánku cca 6 eur) možnosť výberu: pobrežie bolo aj voľné, bolo aj rozdelené medzi reštaurácie, ktoré poskytovali celodenné používanie slnečníka s lehátkami za symbolickú konzumáciu (káva,nealko,občerstvenie). Veľmi dobré.
StravaLen ubytovanie. Stravu sme si nebrali so sebou, všetko sme kupovali na mieste. Cena potravín v obchodoch asi 1,5-krát drahšie ako u nás, v reštauráciách asi 2-3-krát drahšie. Náklady na stravu v porovnaní s cenou polpenzie od CK boli rovnaké. S tým sme rátali, takže to píšem len ako info.My sme polpenziu nechceli kvôli časovému obmedzeniu.
UbytovanieApartmán- štúdio 2 dospelí + 1 dieťa na prístelke.
SlužbyČistota, kľudné prostredie, blízko pláže, ďalej od centra (kde bolo trochu rušnejšie večer kvôli reštauráciám-ale to patrí k večernému životu), s výhľadom na more, bazén, klíma, WIFI, uterák+osuška na izbe (menili po troch dňoch), personál, ktorý zabezpečoval úpravu dvora, úplne v pohode - nerušili. Blízko bola pekáreň, 2 supermarkety a bližšie k centru sa množil aj počet ďalších možností nákupu (potraviny,drogéria,darčeky,plážové potreby,reštaurácie aj "fastfoody" atď.)
Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Elena B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenka v Grécku fajn, ako zvyčajne, more čisté ako vždy, ľudia príjemní, veľmi dobré skúsenosti s obsluhou vo väčšine reštaurácií
Dovolenka v Grécku fajn, ako zvyčajne, more čisté ako vždy, ľudia príjemní, veľmi dobré skúsenosti s obsluhou vo väčšine reštaurácií
Pláže v Grécku sú také, aké sú. Som na ne zvyknutá, bola som tam už 10-ty krát. Niekde trochu viac odpadkov, inde celkom slušné, ale našťastie v tejto oblasti si môžete vybrať takú pláž, aká Vám vyhovuje, takže celkom v pohode, ja som s prostredím na Thassose veľmi spokojná.
StravaStravu nehodnotím, stravovali sme sa sami. V reštauráciách je veľký výber jedál, tak gréckych, ako aj európskych.
UbytovanieNezvládnutá organizácia delegátkou, neodviedla nás od autobusu k hotelu, nepovedala nám čísla izieb, v ktorých sme mali byť ubytovaní, takže sme čakali až sa poupratuje a aká izba na nás ostane. Apartmánový dom ponúkal menší bazén v areáli, nám bolo povedané, že sa v ňom nemôžme kúpať, lebo niekto pred nami tam skákal do vody, takže nám ostatným to zakázali. Na moju urgenciu to bolo povolené až neskôr, aj keď ja som ho nevyužívala, len sa mi nepáčilo, že nemôžeme využívať to, čo bolo v ponuke. Využívať ho dovtedy mohli len klienti z Fínska a Nemecka.
SlužbyPri obdržaní podmienok pre ubytovanie bolo spomenuté aj vybavenie kuchyniek, keďže sme sa stravovali sami. Mal tam byť veľký hrniec, menší hrniec, panvica a ostatné riady.Síce pár tanierov a tri poháre tam boli, no okrem jedného veľkého /gulášového/ hrnca tam neboli žiadne iné nádoby na varenie a delegátka nám oznámila, že tam nie sú z toho dôvodu, lebo majiteľke prekáža "smrad" z varenia, vraj si máme hrniec, resp. panvicu kúpiť v obchode. To už by jej tá vôňa asi neprekážala.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Martina Zabloudilová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám celkem líbila. Moře pěkné, čisté a teplounké. Bazének u hotelu pěkný. Měl hezký design, ale bohužel pokud se tam uvelebil návštěvník s větším počtem kil a ještě si vzal matraci tak ostatní neměli šanci se do bazénu dostat. Hotel z venku pěkný, ale celkem neudržovaný a nedovybavený. Řada věcí nedomyšlených. Dvě židle pro tři lidi. Na balkóně jsme měli dvě křesla, jedno prosezené, takže si člověk připadal jako na gramofonu. A co nás přivítalo bylo záchodové prkénko slepené zlatou lepenkou. Nové prkénko investice v řádu desetikorun. Na okně jeden závěs, který sotva překryl půl okna, zřejmě tady druhá půlka závěsu chyběla. Další investice v řádu stovek. Zřejmě nedávají úklidu moc velkou váhu. V gauči špína, prach a uchošťour. Další věc vynášení odpadků. U hotelu nebyly popelnice, takže jsme s pytli s odpadky běhali po silnici a hledali kontejner, a čekali jsme kdy na nás někdo vyběhne. Zřejmě jsme nebyli sami, protože zde běhalo více takových nešťastníků. Odpadkový koš na pokoji byl spíše pro panenky. Na ostrově hodně rozestavěno, řada budov v dezolátním stavu, ze zahrad u některých domů jsme byli v šoku. Zarostlé křovím, nepořádek a majitel sedí na balkóně a blaženě hledí do své zahrady. Ale abych jenom nehanila. Dovolená na 14 dní super, odpočli jsem si, byl zde celkem klid.
Dovolená se nám celkem líbila. Moře pěkné, čisté a teplounké. Bazének u hotelu pěkný. Měl hezký design, ale bohužel pokud se tam uvelebil návštěvník s větším počtem kil a ještě si vzal matraci tak ostatní neměli šanci se do bazénu dostat. Hotel z venku pěkný, ale celkem neudržovaný a nedovybavený. Řada věcí nedomyšlených. Dvě židle pro tři lidi. Na balkóně jsme měli dvě křesla, jedno prosezené, takže si člověk připadal jako na gramofonu. A co nás přivítalo bylo záchodové prkénko slepené zlatou lepenkou. Nové prkénko investice v řádu desetikorun. Na okně jeden závěs, který sotva překryl půl okna, zřejmě tady druhá půlka závěsu chyběla. Další investice v řádu stovek. Zřejmě nedávají úklidu moc velkou váhu. V gauči špína, prach a uchošťour. Další věc vynášení odpadků. U hotelu nebyly popelnice, takže jsme s pytli s odpadky běhali po silnici a hledali kontejner, a čekali jsme kdy na nás někdo vyběhne. Zřejmě jsme nebyli sami, protože zde běhalo více takových nešťastníků. Odpadkový koš na pokoji byl spíše pro panenky. Na ostrově hodně rozestavěno, řada budov v dezolátním stavu, ze zahrad u některých domů jsme byli v šoku. Zarostlé křovím, nepořádek a majitel sedí na balkóně a blaženě hledí do své zahrady. Ale abych jenom nehanila. Dovolená na 14 dní super, odpočli jsem si, byl zde celkem klid.
Pláž byla blízko. Na pláži větší oblázky. Při vstupu do moře také větší oblázky, ale daly se přejít a dál už byl písek. Nikde jsme neviděli ježky. Manžel odházel oblázky a vytvořil jakousi cestičku do vody, kde jsme nepotřebovali boty. Voda čistá a teplounká i na druhou polovinu září. Trochu mne mrzelo velké množství odpadků na pláži, které nikdo neuklízel. To je ale i nevychovanost lidí. Na pláži nejsou wc, zajímalo by mne kam lidé chodí na toaletu, ale radši to nechci ani vědět, protože v jeden moment plavalo v moři lidské hov...
StravaStravu jsme měli vlastní. I přes nevybavenou kuchyň jsem si uvařili. Na ostrově se dá koupit rychlé občerstvení, kebab, gyros, palačinka za 2,5 e. V restauracích jídlo do 10e. Nákupy v menších obchůdcích v okolí celkem dobré. Levné ovoce, broskve 1,6e za kg. Celkem mne překvapila cena sifonu s bublinami za 6 lahví (1,5l) jsme platili 4,8e.
UbytovanieUbytování je uváděno se čtyřmi hvězdičkami. Začnu od vybavení kuchyňské linky. Zřejmě slovo jako je varná konvice nebo mikrovlnná trouba je zde pojem neznámý. Přitom je to investice v řádu jedné tisícikoruny. Pro tři lidi zde byly dvě skleničky, každá jiná. Třetí hrníček na kávu jsme si museli dokoupit. Vodu na kávu jsem vařili v hrnci na polévku, ale ten hrnec jsme si přivezli sebou. Další vybavení jeden hrnec a naběračka. Lednička při příjezdu byla namrazená. Odjíždějící nám zdělili že jí odmrazovat nebudou a tak mi jsme si sní taky hlavu nelámali. Další co mne překvapilo bylo to že ta lednička se tvářila jako vestavěná, ale byla šoupnutá do jedné skříňky a dvířka nebyla na lednici přidělaná, takže pokud chtěl člověk otevřít lednici nejprve musel otevřít dvířka od linky a po té složitě prstem nahmatávat mezeru mezi dvířky od lednice a deskou na lince, aby mohl lednici otevřít, protože na ní chyběla jakákoliv ručička za kterou by se daly dvířka chytit. Na pokoji byly dvě deky. S tím, že si budeme uklízet sami na pokoji jsme počítali, ale bohužel k tomuto nebylo na pokoji jakékoliv vybavení. Takže příště k půlce kuchyně přibalíme ještě kýbl, smeták a lopatku, ale to pochybuji, že naše zavazadla budou mít 15 kg na osobu. Myslím si že pokud je hotel vybaven bazénem, neměla u by u bazénu chybět sprcha. Lidé zde chodí z pláže a myjí se v bazénu. Taktéž si myslím, že u vchodu by mohla být sprcha alespoň na nohy pokud přicházíte z pláže s nohama od písku, aby jste si nenosili hromady na pokoj. Bohužel takovýchto nedomyšlených detailů za pár kaček je zde dost. Pokoj byla dlouhá nudle. Jediným otvorem kterým se dalo větrat byly dveře na balkón, ale pokud zůstaly otevřené tak vás přes noc poštípali komáři. Při zavřených dveřích se v zadní části, kde bylo spaní nedalo dýchat. Klimatizaci jsme nepouštěli, protože jsme neměli antibiotika při případné angíně. Místo okna jsou zde zazděné luxfery, nevím kdo to vymyslel. Přes čtyři luxfery nad postelí nás oslňovalo světlo z nějaké chodby, museli jsme tento otvor zakrývat.
SlužbySlužby v rámci hotelu jsem neměli žádné. Snad jen poskytnutí ložního prádla a ručníků a jednoho toaletního papíru. Na ostrově jsme si půjčili auto a objeli jsme celý ostrov za jeden den. Je zde celá řada krásných pláží. Je zde jedna hlavní silnice okolo ostrova a přístup na pláže je vždy po prašné cestě, zde se musí jet opatrně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (2)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
SUPER
SUPER
Čistá, prístup-drobné kamienky+piesok,ďalej väčšie kamene, postupná hĺbka. pre dieťa radšej zaobstarať obuv do mora (dá sa kúpiť na mieste skoro pri každom stánku cca 6 eur) možnosť výberu: pobrežie bolo aj voľné, bolo aj rozdelené medzi reštaurácie, ktoré poskytovali celodenné používanie slnečníka s lehátkami za symbolickú konzumáciu (káva,nealko,občerstvenie). Veľmi dobré.
StravaLen ubytovanie. Stravu sme si nebrali so sebou, všetko sme kupovali na mieste. Cena potravín v obchodoch asi 1,5-krát drahšie ako u nás, v reštauráciách asi 2-3-krát drahšie. Náklady na stravu v porovnaní s cenou polpenzie od CK boli rovnaké. S tým sme rátali, takže to píšem len ako info.My sme polpenziu nechceli kvôli časovému obmedzeniu.
UbytovanieApartmán- štúdio 2 dospelí + 1 dieťa na prístelke.
SlužbyČistota, kľudné prostredie, blízko pláže, ďalej od centra (kde bolo trochu rušnejšie večer kvôli reštauráciám-ale to patrí k večernému životu), s výhľadom na more, bazén, klíma, WIFI, uterák+osuška na izbe (menili po troch dňoch), personál, ktorý zabezpečoval úpravu dvora, úplne v pohode - nerušili. Blízko bola pekáreň, 2 supermarkety a bližšie k centru sa množil aj počet ďalších možností nákupu (potraviny,drogéria,darčeky,plážové potreby,reštaurácie aj "fastfoody" atď.)
Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Marian S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenka bola prijemna, boli sme 2 osoby s malym dietatom (infant). Zariadenie sa nachadza v menej frekventovanej casti Limenarie, ale velmi blizko su tu plaz, potraviny aj pekarstvo. Obcasnymi nocnymi excesmi z ulice (motorka, auto, hlasy).
Dovolenka bola prijemna, boli sme 2 osoby s malym dietatom (infant). Zariadenie sa nachadza v menej frekventovanej casti Limenarie, ale velmi blizko su tu plaz, potraviny aj pekarstvo. Obcasnymi nocnymi excesmi z ulice (motorka, auto, hlasy).
Jednoducha piesocnato-kamenna plaz sa nachadza cca 80 m od domu. Cistota vody sa menila podla dna a pocasia (viacmenej pekne, niekedy vlny). Ked boli vlny, obcas sa vo vode nasli nejake smetie (asi z Turecka). Bol den, ked bola voda priezracna a cista. Pokial chcete cistejsiu plaz, mozete sa (peso) dostat na nedaleke Metalia Beach alebo Tripyti Beach, ktore si priezracne.
StravaMali sme objednane vecere v partnerskej restauracii (Ranajky od 9.00 s malym dietatom by boli pre nas velmi neskoro). Potesili sme sa, ze do restauracie to je len 12 min nenarocnej prechadzky (nie 25, ako sa pise v inych hodnoteniach). Po ceste sme si mohli pozriet aj suveniry v obchodikoch a zasobit sa potravinami.
UbytovanieNasa izba bola presne ten standard, ktory sme ocakavali z fotografii a z opisu. Nie som si isty, ci by som dal tomu 4 hviezdicky, ale my sme boli spokojni. Vybornyu bol balkon, kde sme mohli davat ranajky a obedy, ci vecer popijat Retsinu.
Komare - ano, boli, ale to sa da hravo vyriesit pomocov odpudzovaca komarov, ktory sa da kupit v nedalekych potravinach za cca 5 eur (kvapalny, dava sa do zasuvky). Po jeho pouziti sme nemali s komarmi problem a este sme si ho aj domov odniesli.
Pani majitelka nas privitala pri prijazde, ale potom sme ju (pravdepodobne kvoli odlisnemu casovemu rozvrhu) nevideli. Upratovanie izby/vymena uterakov vsak prebehlo podla nasich predstav a nevyskytovali sa zadhrhely. Kedze majitelia byvaju na navyssom poschodi a Greci ozivaju az vecer, tak obcas vecer bolo pocut rozhovory z vyssieho poschodia, ale nic velmi vazne to nebolo (byvali sme na strednom poschodi).
Horsie to bolo s internetom, wifi bolo v byte majitelov, signal velmi riedky (musite hladat miesto v izbe, vonku). Delegatka CK dala stare heslo od wifi, tak sme si ho stastnou nahodou zistili od vedla byvajucich dovolenkarov (kedze sme nestretli majitelku). Pre uplnost je treba dodat, ze free internet v case nasej objednavky nebol v popise.
Bola táto recenzia užitočná? (22) (1)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...