Evi Hodnotenie: 3/5
od 368 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 368 € za os.
od 384 € za os.
od 629 € za os.
od 494 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 16 hodnotení)
Stanislava U.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tato dovolená nás mile překvapila a splnila veškerá naše očekávání.
Tato dovolená nás mile překvapila a splnila veškerá naše očekávání.
Pláž je od hotelu opravdu velmi blízko, jak jsem už napsala, restaurace leží přímo na pláži. Moře opravdu velmi čisté, lídí málo, pokud chce být člověk tak nějak sám, tak to není problém. Jen lehátek je tam poněkud málo. Vstup do moře přímo u hotelu není nic moc, je tam hodně velkých kamenů, takže musí být člověk opatrný, ale my si zašli po pláži o 100 metů dál a tam už to bylo super. Každopádně ale doporučuji boty do vody...
StravaStrava naprosto báječná, jak snídaně, tak oběd, tak i večeře. Jídlo rozmanité, opravdu vynikající a pravidělně doplnované.Měli jsme možnost jíst jak běžná jídla (těstoviny, hranolky, rýži...) tak i řecké speciality jako moussaka, mušle, krevety, baklava, typický řecký salát s fetou... Každý den na výběr asi z pěti druhů různě připravených mas, včetně ryby. Dostatek ovoce, zeleniny i zákusků. Jedlo se vždy venku odkud jsme to měli asi deset metrů k moři, nádherný výhled, prostě paráda. Také nabídka nápojů vyborná, v rámci all-inclusive pivo a bíle, červené, růžové víno, které jsme si mohli po celý den podle libosti sami čepovat, barman míchal výborné koktejlky - San Francisko, Cuba Libre, Teqila Sunrise, Pina Colada atd... My jsme prostě a jednoduše byli nadšení a řecká kuchyně si nás naprosto získlana.
UbytovanieS ubytováním jsme byli spokojeni, pokoj byl čisý, každý den uklizený, téměř denně čisé ručníky a povlečení, na pokoji vše potřebné - klimatizace, fén, safe, lednice a televize s českým programem ČT24! :-)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (8) (0)
Simona J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vybavením pokojů hotel neodpovídá 4*, ale vyvážily to služby hotelu. Měli jsme štěstí, že jsme přijeli na začátku sezóny, kdy byl hotel poloprázdný. Delegátka skvělá.
Vybavením pokojů hotel neodpovídá 4*, ale vyvážily to služby hotelu. Měli jsme štěstí, že jsme přijeli na začátku sezóny, kdy byl hotel poloprázdný. Delegátka skvělá.
Pláž pěkná, ale přístup do moře horší, muselo se jít o kousek dál. Pro děti asi nevhodné. Bazén skvělý.
StravaStrava byla perfektní. Ti, kdo píší, že se neustále opakovala, si pravděpodobně nabrali v rámci jednoho chodu všechno možné. Každý den byly ryby (měnily se), maso se střídalo krůtí, kuřecí, jehněčí, hovězí, mořské plody. Vždy byly těstoviny, hranolky, rýže, spousta zeleniny, salátů. Obden byly brambory na různé způsoby, lasagne, špenátové palačinky, opravdu každý den jsem měla jiné jídlo a za mne perfektní. Nápoje - pivo vcelku dobré, drinky u bazénu silné, víno dobré. Kafe z automatu horší.
UbytovanieUbytování bylo horší. Vybavení (alespoň našeho pokoje) bylo starší, klimatizace nefungovala, první noc nás málem sežrali komáři (dorazili jsme ve 2 ráno a nebyli na ně připraveni). Pak jsme ale dokoupili repelenty a odpuzovače do zásuvek a bylo to ok.
SlužbyÚklid probíhal denně, vždy umyto, vysypány koše, vyměněno ložní prádlo, vyměněny ručníky. Animátoři sice mluvili zejména italsky, ale snažili se i přidat angličtinu. Stále nás vyzývali na nějaké hry, každý den se něco dělo - petangue, šipky, beach volejbal, vodní aerobic plus další hry dopoledne u DJ. Personál odnášející talíře během jídla velice milý, barmani také velmi milí. Lehátka i na pláži zadarmo, ale musel si je člověk zabrat brzo. I když stejně naprostá většina z nich byla zabraná pernamentně (to už je ale o lidech a ne hotelu).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Filtrovať recenzie
Jaroslav Kopsa
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prosím Vás, až Vám nějaká cestovka bude tvrdit, abyste vůbec nejezdili do hlavního města Rodos, protože tam kvůli zácpám nepouštějí "cizí" auta, tak na takovou hloupost nenaleťte. Holka to asi říká, aby si lidi kupovali zájezd autobusem do Rodosu, z čehož má pak provizi. Přes expedia.co.uk jsme si půjčili auto, které bylo za 3 dny o 15€ levnější než od CK. Vyrazili jsme do Rodosu, úplně v pohodě jsme zaparkovali v modré zóně, která je o všední dny odpoledne zdarma. Majitel půjčovny aut i místní policajt z Rodosu říkali, že o žádné blokádě Rodosu kvůli zácpám vůbec neví. Takže asi tak ;-)
Prosím Vás, až Vám nějaká cestovka bude tvrdit, abyste vůbec nejezdili do hlavního města Rodos, protože tam kvůli zácpám nepouštějí "cizí" auta, tak na takovou hloupost nenaleťte. Holka to asi říká, aby si lidi kupovali zájezd autobusem do Rodosu, z čehož má pak provizi. Přes expedia.co.uk jsme si půjčili auto, které bylo za 3 dny o 15€ levnější než od CK. Vyrazili jsme do Rodosu, úplně v pohodě jsme zaparkovali v modré zóně, která je o všední dny odpoledne zdarma. Majitel půjčovny aut i místní policajt z Rodosu říkali, že o žádné blokádě Rodosu kvůli zácpám vůbec neví. Takže asi tak ;-)
Restaurace je vlastně na pláži, což je super. Pláž je písčito - kamínková a ve vodě jsou tu a tam kameny, ale stačí popojít víc doprava a tam je všude víc písku. Doporučuji zajet na Tsampika bay (dá se i autobusem, ale pak musíte z kopce tak 1,5 kiláku pěšky, lepší autem). Pak doporučuji Anthony Quinn bay na šnorchlování. A až pojedete autem na vykopávky města Kamiros (které zničilo zemětřesení 226 BC), tak se před odbočkou na ten kopec nezapomeňte stavit hned vedle na pláži Porto Antico, tam dělá "beach boye" jeden sympatický Slovák, co tam žije ;-) a pláž je krásná píščitá.
StravaNa jídlo si nemůžu stěžovat. Každý den grilované steaky, ryby, těstoviny a rýže na různé způsoby, mušle, krevety, různé saláty, feta sýr. Zmrzlina - 4 druhy, koláčky. To se pořád točilo dokola, ale to mi vůbec nevadilo. Ale ty točené umělé chemické limonádičky by mohli trochu vylepšit a dávat do toho víc čerstvých džusů.
UbytovanieHotel raději bez komentáře, ale jelikož jsme měli 50% slevu na last minute, tak můžu akorát být zticha a šoupat nohama ;-) Ale ty velké rodinné pokoje v novější budově s výtahem, ty jsou luxusnější a čistší, to už by se těm 4 hvězdám možná i blížilo.
SlužbyRučníky mění každý den / max. ob den, to z těch předchozích recenzí už asi není pravda, v tom se asi polepšili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Stanislava U.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tato dovolená nás mile překvapila a splnila veškerá naše očekávání.
Tato dovolená nás mile překvapila a splnila veškerá naše očekávání.
Pláž je od hotelu opravdu velmi blízko, jak jsem už napsala, restaurace leží přímo na pláži. Moře opravdu velmi čisté, lídí málo, pokud chce být člověk tak nějak sám, tak to není problém. Jen lehátek je tam poněkud málo. Vstup do moře přímo u hotelu není nic moc, je tam hodně velkých kamenů, takže musí být člověk opatrný, ale my si zašli po pláži o 100 metů dál a tam už to bylo super. Každopádně ale doporučuji boty do vody...
StravaStrava naprosto báječná, jak snídaně, tak oběd, tak i večeře. Jídlo rozmanité, opravdu vynikající a pravidělně doplnované.Měli jsme možnost jíst jak běžná jídla (těstoviny, hranolky, rýži...) tak i řecké speciality jako moussaka, mušle, krevety, baklava, typický řecký salát s fetou... Každý den na výběr asi z pěti druhů různě připravených mas, včetně ryby. Dostatek ovoce, zeleniny i zákusků. Jedlo se vždy venku odkud jsme to měli asi deset metrů k moři, nádherný výhled, prostě paráda. Také nabídka nápojů vyborná, v rámci all-inclusive pivo a bíle, červené, růžové víno, které jsme si mohli po celý den podle libosti sami čepovat, barman míchal výborné koktejlky - San Francisko, Cuba Libre, Teqila Sunrise, Pina Colada atd... My jsme prostě a jednoduše byli nadšení a řecká kuchyně si nás naprosto získlana.
UbytovanieS ubytováním jsme byli spokojeni, pokoj byl čisý, každý den uklizený, téměř denně čisé ručníky a povlečení, na pokoji vše potřebné - klimatizace, fén, safe, lednice a televize s českým programem ČT24! :-)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (8) (0)
Petra S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dvoupodlažní komfortní hotel, který však navenek vypadá lépe než uvnitř. Vybavení a prostory odpovídají 3* nikoliv 4*. Hotel je na velmi pěkném, klidném místě. Na koupání se musí chodit mírně stranou, cca 150 m, protože v moři jsou schované velké kameny, přes které jsme si ukopávali a naráželi prsty. Pokud nebylo rozbouřené moře, tak krásně čisté. Hotel obývali z větší poloviny italští turisté včetně 5! animátorů. Chovali se jako by byl hotel jen pro ně, hudba u bazénu, společné aktivity Italů byly velmi hlučné. Jeden večer animátoři hráli jakési scénky a jeden z nich nám začal bouchat vší silou do stolu v rámci hereckého výkonu tak, že nás donutil k odchodu. Přáli jsme si klidné místo, což rozhodně kvůli temperamentu a drzosti Italů, nebylo. CK nás neupozornila, že se v hotelu realizuje aktivní animační program pro dospělé od zahraniční cestovky. CK v podstatě fungoval pouze na letišti při příletu a odletu. delegátka se objevila 2x v hotelu za 8 dní a na každou připomínku reagovala slovy: "nejsem všemohoucí".
Dvoupodlažní komfortní hotel, který však navenek vypadá lépe než uvnitř. Vybavení a prostory odpovídají 3* nikoliv 4*. Hotel je na velmi pěkném, klidném místě. Na koupání se musí chodit mírně stranou, cca 150 m, protože v moři jsou schované velké kameny, přes které jsme si ukopávali a naráželi prsty. Pokud nebylo rozbouřené moře, tak krásně čisté. Hotel obývali z větší poloviny italští turisté včetně 5! animátorů. Chovali se jako by byl hotel jen pro ně, hudba u bazénu, společné aktivity Italů byly velmi hlučné. Jeden večer animátoři hráli jakési scénky a jeden z nich nám začal bouchat vší silou do stolu v rámci hereckého výkonu tak, že nás donutil k odchodu. Přáli jsme si klidné místo, což rozhodně kvůli temperamentu a drzosti Italů, nebylo. CK nás neupozornila, že se v hotelu realizuje aktivní animační program pro dospělé od zahraniční cestovky. CK v podstatě fungoval pouze na letišti při příletu a odletu. delegátka se objevila 2x v hotelu za 8 dní a na každou připomínku reagovala slovy: "nejsem všemohoucí".
Pláž u hotelu jen pro hotelové hosty, ocenili jsme neplacení lehátek. Kolem lehátek bylo uklizeno, mírně stranou od hotelu a směrem k travnaté ploše byly rozbité slunečníky a občas nějaký igelit, který nikdo neuklidil po celý týden.
StravaCo se týká stravování,je pestré a chutné, ale vstup do jídelny zapáchá, je špatně větratelný a často zamořený výpary z kuchyně. Pokud si jídlo neodnesete na horní nebo venkovní terasu, pachy a horko z kuchyně Vám chuť k jídlu seberou.
UbytovaniePokud se Vám poštěstí a dostanete pokoj v 1.patře nebo v první řadě hotelové části, naskytne se Vám krásný pohled na moře. Avšak dcery měly pokoj s výhledem na betonovou krychli, klasickou řeckou chatu nalepenou na zadní část hotelu, a kontejnery. Tudíž popeláři je budily každé ráno a na balkóně se téměř nevyskytovaly.
SlužbyPři příjezdu recepční špatně komunikoval v AJ. Přivítání bylo nevlídné, musely jsme zaplatit rekreační taxu a vyplnit registrační listy v 1 hod ráno. Za každý pokoj chtěli registrační list zvlášť, což jsem odmítla vzhledem k faktu, že jsem vyplnila vše na 1 formulář. Klíče od pokojů špinavé, přelepené "zapatlanou" lepenkou, sprcha se jevila jako neumytá, při sprchování jsme našlapovali na kamínky po celé koupelně, v lednici nebyla ani jedna voda. Tu doplnila paní uklízečka až druhý den.....
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (7) (0)
Simona J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vybavením pokojů hotel neodpovídá 4*, ale vyvážily to služby hotelu. Měli jsme štěstí, že jsme přijeli na začátku sezóny, kdy byl hotel poloprázdný. Delegátka skvělá.
Vybavením pokojů hotel neodpovídá 4*, ale vyvážily to služby hotelu. Měli jsme štěstí, že jsme přijeli na začátku sezóny, kdy byl hotel poloprázdný. Delegátka skvělá.
Pláž pěkná, ale přístup do moře horší, muselo se jít o kousek dál. Pro děti asi nevhodné. Bazén skvělý.
StravaStrava byla perfektní. Ti, kdo píší, že se neustále opakovala, si pravděpodobně nabrali v rámci jednoho chodu všechno možné. Každý den byly ryby (měnily se), maso se střídalo krůtí, kuřecí, jehněčí, hovězí, mořské plody. Vždy byly těstoviny, hranolky, rýže, spousta zeleniny, salátů. Obden byly brambory na různé způsoby, lasagne, špenátové palačinky, opravdu každý den jsem měla jiné jídlo a za mne perfektní. Nápoje - pivo vcelku dobré, drinky u bazénu silné, víno dobré. Kafe z automatu horší.
UbytovanieUbytování bylo horší. Vybavení (alespoň našeho pokoje) bylo starší, klimatizace nefungovala, první noc nás málem sežrali komáři (dorazili jsme ve 2 ráno a nebyli na ně připraveni). Pak jsme ale dokoupili repelenty a odpuzovače do zásuvek a bylo to ok.
SlužbyÚklid probíhal denně, vždy umyto, vysypány koše, vyměněno ložní prádlo, vyměněny ručníky. Animátoři sice mluvili zejména italsky, ale snažili se i přidat angličtinu. Stále nás vyzývali na nějaké hry, každý den se něco dělo - petangue, šipky, beach volejbal, vodní aerobic plus další hry dopoledne u DJ. Personál odnášející talíře během jídla velice milý, barmani také velmi milí. Lehátka i na pláži zadarmo, ale musel si je člověk zabrat brzo. I když stejně naprostá většina z nich byla zabraná pernamentně (to už je ale o lidech a ne hotelu).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Vladimír Majer
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lidé ,kteří provozují tento hotel to neumí.Architekt ,který projektoval hotel ,to neuměl také.Černá barva možná vypadá na fotografiích a návrzáích zajímavě,ale s jen trochu laxnějším přístupem k čistotě, pak detaily vypadají strašně.Z dálky pěkné ,z detailu tak 4 z 5(jako ve škole) .Pouýívání agresivních čistících prostředků má za následek likvidaci včech chromovaných částí.Šedé šmouhy na skle v koupelnách a podlahách vypadají jako špína ,ale jsou jen neopláchnutý prostředek.Leštění venkovních skleněných zábradlí ručníky hostů nedělá příliš příjemný pocit o dalším použití ,byť znovu vypraných ručníků.
Lidé ,kteří provozují tento hotel to neumí.Architekt ,který projektoval hotel ,to neuměl také.Černá barva možná vypadá na fotografiích a návrzáích zajímavě,ale s jen trochu laxnějším přístupem k čistotě, pak detaily vypadají strašně.Z dálky pěkné ,z detailu tak 4 z 5(jako ve škole) .Pouýívání agresivních čistících prostředků má za následek likvidaci včech chromovaných částí.Šedé šmouhy na skle v koupelnách a podlahách vypadají jako špína ,ale jsou jen neopláchnutý prostředek.Leštění venkovních skleněných zábradlí ručníky hostů nedělá příliš příjemný pocit o dalším použití ,byť znovu vypraných ručníků.
Pláž má v tomto místě vystupující kameny(skály)a vstup je tedy špatný ,ale je možno popojít cca 100 metrů kde sice nejsou lehátka a slunečníky a pláž je tam pěkná.
StravaVelmi zjednodušená ,výběr slabý.Z 15 dovolených určitě nejslabší.Víno nepoživatelné(raději si kupovat vlastní),pivo dobré.Ostatní nemohu posoudit ,protože jsem nic neměl.Káva z automatu průměrná.Možnou koupit presso za 2 Eura.Doporučuji nepodívat se do vnitřku automatu,nebyl určitě za sezonu umytý,já to udělal a pak jsem si již kávu nedal.často chybí misky ,nože ,vidličky ,musíte si říkat.Ráno část pečiva není doplňována.Máslo chybělo z týdne 4 krát.Celkově ,ale jídlo nebylo nechutné.Slabší průměr,když se spokojíte s tím ,že Vaše dědi z týdne 14 krát jí jen těstoviny.
UbytovaniePostele slušné ,jen na manželské posteli mám raději 2 přikrývky(prostěradla),než jednu velkou.Klimatizace funkční a příjemně namířena mimo postel.TV programově téměř nefunkční ,naštěstí jedna velká tv pro příznivce fotbalu je u jídelny(bez TV lze přežít.Internet WIFI, jen za polatek cca 45 EURo /týden ,ale nemá to cenu platit ,nefunguje.Je menší počet stolů v jídelně ,než hostů ,občas čekáte.
SlužbyNa baru si můžete vedle místního alkoholu koupit třeba Campary,které v ceníku stojí 3,5 EURo ,ale slečna chce 5EURo ,protože Boss to tak řekl.
Bazen slušný hluboký,lehce zakalený ,ale v rámci tolerance.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.