Evi Hodnotenie: 3/5
od 368 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 368 € za os.
od 384 € za os.
od 629 € za os.
od 494 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 19 hodnotení)
Jozef Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Stanislav V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hodnotenie známkou "3"
Hodnotenie známkou "3"
Nedostatok slnečníkov a lehátok na pláži a pri bazéne, nedostatok pohárov pri bazénovom bare. More čisté, ale pri vstupe do mora po 5-7 metrov narazíte na väčšie kamene. 100 m vpravo je to už lepšie.
StravaSklamaný zo stravovania. To isté jedlo 4 dni po sebe ( len inač upravené ). Ich národne jedlo tam vôbec nebolo. Jediné čoho tam bolo dostatok bolo ovocie a zelenina. Nedostatok pohárov. Po 4 dňoch nám dali syr feta.
UbytovanieAž na štrbiny na vchodových dverách do izby a hlučné WC na 3 poschodí ( asi problém s výtlakom vody )
SlužbyUteráky a osušky po 4 dňoch menené. S upratovaním to bolo taktiež ( akurát denne vyberali odpadky z košov )
Bola táto recenzia užitočná? (6) (1)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Tomáš H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nie moc dobry
Nie moc dobry
Pláž bola pred hotelom kamenistá. So zlým vstupom do mora. Slnesniky a lehátka boli polamané a bolo ich málo cca 20ks.
StravaHrozná. Strava bola jednotvarna. Hotel mal 4hvezdicky a kazdy den bolo kura cestoviny a ryba pangasius. Hygiena v restauracii bola slaba a po restauracii pobehovali mačky.
UbytovanieOtrasne, 2x nas stahovali do dalsej izby. Na chodbach bol neporiadok. V izbách boli šváby.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Jakub Bystran
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Namiesto Tsampika Hotel sme skončili tak ako časť Slovákov a Čechov v Alia Mare. Hotel je strašný. Vraj to ma 4ri hviezdičky no podľa mňa to ma tak maximálne jednu. Opotrebovaný a špinavý hotel uprostred ničoho.
Namiesto Tsampika Hotel sme skončili tak ako časť Slovákov a Čechov v Alia Mare. Hotel je strašný. Vraj to ma 4ri hviezdičky no podľa mňa to ma tak maximálne jednu. Opotrebovaný a špinavý hotel uprostred ničoho.
Asi najhoršia na akej som bol. Kamenistá a špinavá. Museli ste si nájsť správnu cestičku do mora ináč hrozilo zranenie na ostrých skalách pod hladinou. Slnečníkov a lehátok bola veľmi málo.
StravaStále dokola to isté. Kuchyňa nemala dosť riadu - hlavne poháre a šálky . Veľmi si na poriadok a čistotu nepotrpeli. Príbor bol zle umytý a taniere tiež . Pravidelne v jedálni či v bare dochádzalo pivo. Ako pri all inclusive som prvý krát v živote zažil že im v bare došla vodka či iný alkohol. Bolo to pravidlo, asi mali nejaký limit.
UbytovanieNaša prvá izba bola bez fungujúcej chladničky. Klimatizácia odišla hneď druhý deň. Večer začala kvapkať voda z izby nad nami. Najprv do kúpelne , potom mne rovno na postel. Kúpeľňa špinavá, odtok plný vlasov, všade vodný kameň. Chvalabohu že sme tam nemali plieseň.
Hneď večer nám presahovali o izbu vedľa. Tá už bola lepšia, trochu čistejšia a aspoň išla klimatizácia. Keď sa večer zhaslo z odtoku v kúpeľni vyliezali šváby. Všade boli mravce a komáre. Upratovačky síce upratovali no kedže vraj celý personál nedostal výplatu 3 mesiace tak to aj tak vyzeralo. Okrem záhradníka, kuchára a jedného barmana všetci sa správali k Vám ako vo väzení. Nik sa Vám nepozdravil .
Osobne sme síce nič neskúšali no jedna účastnícka chcela isť na platený internet no ani ten nešiel. Nebolo toho kto by vygeneroval prístupové údaje. Bazén síce čistili, obité kachličky takže hygiena 0 bodov.
Polámané stoličky na ktoré ste sa báli sadnúť. Všetky stoličky plné prachu a omrviniek či chlpov od mačiek.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Daniela D.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hroza katastrofa humus strasne
Hroza katastrofa humus strasne
Kamenna s velkymi skalami
StravaMali sme all inclusive chodili sme sa stravovat do inych hotelov
UbytovanieKatastrofalne ubytovanie
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Barbora Pohančaníková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nič horšie sa nám ani nemohlo stať. Po 2hodinovom lete nám pani delegátka oznámila, že náš pôvodný hotel Ilyssion Beach Resort má overbooking(tomuto celkom nerozumiem lebo v Invii nás ešte obháňali, že sa musíme čím skôr rozhodnúť, lebo majú poslednú izbu voľnú aby sme čím skor zaplatili),a tak nám oznámili, že budeme preubytovaní na iný hotel. Keď som počula názov toho "hotela",premkla ma hrôza.V Invii nám tento hotel vyslovene NEODPORÚČALI, a neviem akým zázrakom sme sa tam ocitli. Vyberáme si dovolenku podľa recenzií ľudí, čo daný objekt navštívili a nie podľa krásnych(zaručene "pravdivých") opisov CK. Po príchode do Alia Mare neskoro po polnoci(30.8.2016) nás na recepcii nik nečakal(presnejšie recepciu sme ani nevedeli nájsť) a museli sme 15 minút niekoho hľadať aby sme sa mohli ubytovať.Pán "recepčný" dokonca neovládal ani základné anglické slovíčka a ledva nás ubytoval. V takejto situácii boli ďalší Slováci,ktorí prileteli snami. Som nemilo prekvapená, prečo pri tak negatívnych ohlasoch svojich zákazníkov CK nevyradí tento "bordel" zo svojej ponuky a stále tam niekoho ubytujú a dokonca ponúkajú ďalšie a ďalšie zájazdy.Ale bohužiaľ žijeme na Slovensku, Nemcom alebo Francúzom sa niečo také určite nemože stať.Ďalšie ráno sme mali stretnutie s delegátkou, ktorej sme oznámili, že ak nás nepremiestnia do hotela s minimálne takou istou úrovňou jako sme si objednali, odchádzame domov a budeme to riešiť právne. Pozitívne bolo,že nám vybavila všetkým ubytovanie v hoteli Ocean Blue, kde to už bolo úplne o inom. Bodka za tým všetkým ale bolo to,že nám bolo povedané, že si máme zabezpečiť sami dopravu na nový hotel. Odmietli sme lebo očividne schybyla CK,ktorá by si mala svoje problémy a prešľapy riešiť sama.Naveľa nám vybavila presun taxíkom. Keď si to zrátame, stratili sme skoro 2 dni z dovolenky tým, že sme zažili nepríjemný šok z izby a hotela, a tiež sme stratili ďalší deň presunom v poobedňajších hodinách na iný hotel a telefonovaním s delegátkou,čo sme už dávno mohli oddychovať na dovolenke.Budeme to ešte riešiť.
Nič horšie sa nám ani nemohlo stať. Po 2hodinovom lete nám pani delegátka oznámila, že náš pôvodný hotel Ilyssion Beach Resort má overbooking(tomuto celkom nerozumiem lebo v Invii nás ešte obháňali, že sa musíme čím skôr rozhodnúť, lebo majú poslednú izbu voľnú aby sme čím skor zaplatili),a tak nám oznámili, že budeme preubytovaní na iný hotel. Keď som počula názov toho "hotela",premkla ma hrôza.V Invii nám tento hotel vyslovene NEODPORÚČALI, a neviem akým zázrakom sme sa tam ocitli. Vyberáme si dovolenku podľa recenzií ľudí, čo daný objekt navštívili a nie podľa krásnych(zaručene "pravdivých") opisov CK. Po príchode do Alia Mare neskoro po polnoci(30.8.2016) nás na recepcii nik nečakal(presnejšie recepciu sme ani nevedeli nájsť) a museli sme 15 minút niekoho hľadať aby sme sa mohli ubytovať.Pán "recepčný" dokonca neovládal ani základné anglické slovíčka a ledva nás ubytoval. V takejto situácii boli ďalší Slováci,ktorí prileteli snami. Som nemilo prekvapená, prečo pri tak negatívnych ohlasoch svojich zákazníkov CK nevyradí tento "bordel" zo svojej ponuky a stále tam niekoho ubytujú a dokonca ponúkajú ďalšie a ďalšie zájazdy.Ale bohužiaľ žijeme na Slovensku, Nemcom alebo Francúzom sa niečo také určite nemože stať.Ďalšie ráno sme mali stretnutie s delegátkou, ktorej sme oznámili, že ak nás nepremiestnia do hotela s minimálne takou istou úrovňou jako sme si objednali, odchádzame domov a budeme to riešiť právne. Pozitívne bolo,že nám vybavila všetkým ubytovanie v hoteli Ocean Blue, kde to už bolo úplne o inom. Bodka za tým všetkým ale bolo to,že nám bolo povedané, že si máme zabezpečiť sami dopravu na nový hotel. Odmietli sme lebo očividne schybyla CK,ktorá by si mala svoje problémy a prešľapy riešiť sama.Naveľa nám vybavila presun taxíkom. Keď si to zrátame, stratili sme skoro 2 dni z dovolenky tým, že sme zažili nepríjemný šok z izby a hotela, a tiež sme stratili ďalší deň presunom v poobedňajších hodinách na iný hotel a telefonovaním s delegátkou,čo sme už dávno mohli oddychovať na dovolenke.Budeme to ešte riešiť.
Pláž bola to jediné pekné. číre teplučké more s pozvoľným vstupom do mora, kamenistá pláž. Okolie bolo pokojné, málo ľudí.
StravaVeľmi jednoduchá, kuchyňa nebola veľmi čistá, obrusy prestreté na stoloch boli pokryté omrvinkami a rôznymi fľakmi. Stále chýbali šálky na kávu/čaj.
UbytovanieVôbec nie sme nároční klienti, ale toto nás dostalo. Bývala som niekoľko rokov v Mlynskej doline na internáte ale aj ten bol za 46 EUR na mesiac lepší ako toto. Hneď pri vstupe do hotela razil silný zápach z kanalizácie. Po otvorení izby som sa absolútne zhrozila, po stenách izby boli samé pozabíjané komáre a pavúky. Keď sme sa chceli pozrieť na výhľad z balkóna, spod závesu vybehol minimálne 5cm šváb a v tom momente som odmietla si čo i len sadnúť na posteľ lebo som sa ani nechcela pozrieť čo číha spod obliečky. Sprchový kút v izbe bol celý zájdený, trčal tam kábel zo steny, nebol tam žiadny toaletný papier, ani jeden uterák a mydlo. Na druhý deň nám pani delegátka vysvetlila, že ide o nízkonákladový 4* hotel,čo znamená, že izba je bez hygienických potrieb(CK by mala aktualizovať popis hotela a nezavádzať potenciálnych klientov klamstvom, že ide o 4* hotel lebo ten má absolútne iné štandardy). Delegátkam sme sa vnoci nemohli dovolať tak sme si v papieroch o zájazde našli číslo pre prípad núdze. Po asi polhodine sa nám podarilo vybaviť, že sme boli presunutí na inú, aspoň trošku lepšiu izbu no to tiež nebolo bohviečo. Ale tu aspoň nevybehol obrovský šváb po pohnutí závesom. V zmluve máme napísanú izbu s výhľadom na more, no tu sme mali výhľad akurát tak na smetisko a mačky hrabajúce sa v odpadkoch. Druhí Slováci zase nemali ani poupratovanú izbu po predchádzajúcich majiteľoch a čakala ich rozhádzaná posteľ a smrad v izbe.
SlužbyDosť zlé, slabá komunikácia, nedostatečná angličtina personálu, nekvalifikovaný personál.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.