Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2023
Cena zájezdu odpovídala kvalitě. S rodinou jsme si dovolenou užili. Největším zklamáním byla hotelová strava.
Cena zájezdu odpovídala kvalitě. S rodinou jsme si dovolenou užili. Největším zklamáním byla hotelová strava.
Pláže všechny krásné, sice jsou dál od hotelu, ale pláže nebyly přelidněné a voda čistá a teplá i v říjnu. :)
StravaJe to menší hotel, tak jsme očekávali menší výběr. Jídla nevypadaly moc lákavě a po 3 dnech se nám zdálo, že se jídla opakují. Snídaně je pokaždé stejná. Nic pro náročné strávníky.
UbytovanieNa první pohled je hotel krásný, vyzařuje luxusním dojmem, dokud se nedíváte na věci z blízka. Prasklá omítka, skvrny na gauči, špinavé nádobí..
SlužbyPracovníci hotelu jsou moc milý a nápomocní. Uklízečky nejsou moc pečlivé, ale dá se nad tím přimhouřit oko.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







