Informácie k požiaru na gréckych ostrovoch Rhodos a Korfu
 • S ohľadom na vývoj situácie informácie pravidelne aktualizujeme na https://www.invia.sk/press/tlacove-spravy/.
 • Aktuálne informácie, najdôležitejšie upozornenia, núdzové linky a najčastejšie otázky k situácii na gréckych ostrovoch nájdete aj na stránkach Ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky. (https://www.mzv.sk)

Hotel Studia Oasis

Hodnotenie: 2/5

Grécko, Kréta, Paleochora

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 9 401

Poloha

Vilka sa nachádza v krásnej záhrade v srdci Paleochory v tesnej blízkosti ďalších viliek. Kamienková a piesočnatá pláž sú neďaleko a klienti sa k nim dostanú príjemnou prechádzkou (5 min). Vzdialenosť od centra je 50 m. Letisko je vzdialené 78 km a transfer trvá cca 2 hodiny (v závislosti od premávky). Z prístavu Paleochora môžete podnikať jednodenné výlety loďou k vykopávkam Lissos, k roklinám Agia Irini a Samaria, do malebných mestečiek Loutro a Chora Sfakion alebo k preslávenému piesočnatému ostrovu s plážou Elafonissi, prezývaným tiež Karibik Európy. Z malého prístavu sa loďou dostanete k najjužnejšiemu ostrovu Európy - k ostrovu Gavdos. 

Vybavenie

Poschodové vilky sa nachádzajú v záhrade, ubytovanie pre klientov je na 1. poschodí, majitelia domu bývajú v prízemí. Klientom je k dispozícii záhradka.

Ubytovanie

Menšie dvojlôžkové štúdiá majú dlhé rohové balkóny smerom do záhrady, k príjazdovej ceste alebo k miestnemu gymnáziu. Súčasťou štúdia je sociálne zariadenie (sprcha, toaleta), kuchynský kút (varič, základný riad a chladnička), klimatizácia (za príplatok), satelitný TV a Wi-fi.

Strava

Bez stravy (varenie v kuchynke so základným riadom), za príplatok možnosť prikúpiť si večere (vo výbornej taverne Odyssea). Ubytovanie sa nachádza priamo v centre mestečka a klienti tak majú skvelú príležitosť objavovať miestnu gastronómiu.

Služby

Apartmány si získajú klientov príjemnou rodinnou atmosférou, polohou priamo v centre letoviska  a blízkosťou piesočnatej a kamienkovej pláže.

Pláž

Krásna piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza 150 m od apartmánov (ležadlá a slnečníky za poplatok). Kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 200 m (ležadlá a slnečníky za poplatok – odporúčame obuv do vody). V okrajovej časti pláže sa akceptuje nudizmus.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 150 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 50 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Surfovanie Surfovanie áno
 • Cesta okolo hotela Cesta okolo hotela áno
 • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...