David H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel byl super, kousek od sjezdovky, výborná polopenze, pro děti bazén, sauny a 300m2 dětský koutek
Hotel byl super, kousek od sjezdovky, výborná polopenze, pro děti bazén, sauny a 300m2 dětský koutek
snídaně 7:30-10:00, večeře 18-20 hod.
tak široký výběr jsem snad ještě neměl, na snídani třeba sušená šunka, losos, krevety apod.
večeře tematicky zaměřena, tříchodová se salátovým bufetem
výborný dezert
a hlavně bylo zdarma odpolední svačina, kdy byla vždy buď polívka nebo párky a několik druhů zákusků
nové vybavení odpovídající 4*, služby perfektní, pokoj byl dostatečně velký, velký balkon, velká televize
Službybazén trochu chladnější, sauny výborné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)







