Jitka M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Pěkný čistý hotel s famózním výhledem, skvělé jídlo, milý a ochotný personál. Hotel je kousek, cca půl hodiny od letiště. Doporučuji
Pěkný čistý hotel s famózním výhledem, skvělé jídlo, milý a ochotný personál. Hotel je kousek, cca půl hodiny od letiště. Doporučuji
Dvě pláže v docházkové vzdálenosti, možnost pronájmu lehátek. Bylo možno využít transportu na pláži hotelovým busem. Spousta taveren s místními dobrotami.
StravaJídlo bylo chutné a rozmanité, nealko a alko nápoje po celý den.
UbytovanieHotel je situovám ve svahu, což jsme předem vědeli a byli za to rádi, aspoň jsme měli dostatek pohybu. Moc pěkný a čistý pokoj s krásným výhledem na moře a bazén. Každodenní precizní úklid pokoje a celého areálu.
SlužbyMožnost využití hotelového busu několikrát denně na pláž a zpět nebo do Heraklionu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)













