Anna D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Doporučuji to všem. Byla to perfektní dovolená s malými dětmi a teenagery.
Doporučuji to všem. Byla to perfektní dovolená s malými dětmi a teenagery.
Soukromá pláž je z malých oblázků. Nedaleká veřejná pláž je písčitá a je přístupná z hotelu po malém schodišti. K dispozici jsou také bezplatná lehátka pro hotelové hosty. Je to pláž velmi vhodná pro děti.
StravaVynikající jídlo, sýry, místní speciality. Restaurace à la carte k dispozici dva večery. Je na krásném místě a je vynikající. Druhý večer jsme strávili v burgerárně, která byla také vynikající.
UbytovanieFantastická lokalita. Nábytek je trochu zastaralý, ale stejně jsme nepřišli sedět v pokoji. Pláže, restaurace atd. jsou krásné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







