Central Hersonissos Hodnotenie: 3/5
od 312 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 312 € za os.
od 354 € za os.
od 379 € za os.
od 433 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 18 hodnotení)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Eva Kurtišová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cestovanie, spoznávanie nových krajín je náš životný štýl. Na cesty šetríme niekedy rok, niekedy dva. Sme už starší, skúsení turisti, navštívili sme už viac destinácií. Prvý raz sme sa s manželom zhodli, že sem by sme sa, ak nám to zdravie a všetky okolnosti dovolia, radi vrátili. Prípadne aj s rodinou.
Cestovanie, spoznávanie nových krajín je náš životný štýl. Na cesty šetríme niekedy rok, niekedy dva. Sme už starší, skúsení turisti, navštívili sme už viac destinácií. Prvý raz sme sa s manželom zhodli, že sem by sme sa, ak nám to zdravie a všetky okolnosti dovolia, radi vrátili. Prípadne aj s rodinou.
Na severnej strane Kréty si treba uvedomiť, že je náveterná, čiže tvoria sa vlny, ale nie obrovské. Niekedy bolo more veľmi kľudné, mnohí sme plávali na náprotivný ostrov / asi 150 m/. Pláž udržiavaná, čistá, niekedy viac ľudí, vždy však voľné lehátka / v cene zájazdu!/ Nádherný výhľad na široké okolie, s možnosťou prechádzok blízko i ďalej, s " ukážkou" až divočiny, skutočnej prírody s kaktusmi, skalami.Teplota mora úžasná / september/ a iba niekedy pri brehu od piesku zakalená. Dlho však voda siaha po kolená, dá sa prejsť do úplne čiastej vody. Z mora fascinujúci pohľad na vysoké, Biele pohorie. Krása! Zostáva iba Invii, ako i CK Solvex poďakovať za skutočne nádhernú, nezabudnuteľnú dovolenku. Vďaka Vám!
StravaO strave sa dá písať iba v superlatívoch. Tam už mohli zniesť iba " modré z neba" - doslova. Konzumovať sa dalo vo vnútri jedálne, na terase, v záhrade. My sme sa usadili v záhrade, v tôni paliem, citrónovníka, obklopení exotickými rastlinami a drevinami. Konzumácia prebiehala za zvukov cikád a reprodukovanej tichej hudby. Večer osvetlenie ako v rozprávke.
UbytovanieUbytovaní sme boli podľa objednávky, v štúdiu A. Izba bola na rohu objektu, všetci spolubývajúci museli chodiť okolo nášho balkóna na prízemí, čo bolo trošička rušivé. Ale zvykli sme si. Mali sme však veľmi blízko, asi 30 m na pláž a k Tropical baru pri pláži, s nádherným výhľadom na more, náprotivný ostrovček s kostolíkom, na široké okolie.
SlužbyCelý kolektív hotela veľmi ústretový, stále usmiaty, nedali nikdy najavo únavu ani na vzhľadom pokročilú sezónu. Čistota všade dodržiavaná, naozaj obdivuhodná práca upratovačiek. V izbe, ba aj na chodníkoch nielen pozametaný piesok, ale aj všetko umývané. Denné prevlekaná posteľná bielizeň, vymenené osušky, doplnený toal. papier. Príkladom celému kolektívu 100 % slúži pán manager. To sme ešte nezažili. Keď videl najmenší nedostatok, už tam bol a sám zasahoval. Mimoriadne úctivý, pracovitý človek.
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Filtrovať recenzie
Markéta Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Největším oříškem tohoto hodnocení je, jak vlastně ohodnotit pobyt, který jsme strávili ve dvou oddělených objektech. Hotel Miramare je jakýmsi ošklivým parazitem, který hotel High Beach (objekt který poskytuje všechny služby) z nějakého neznámého důvodu ve svojí blízkosti toleruje, ba dokonce ho nechává využít svoje reklamní materiály pro nalákání šetřivých turistů, kteří sice dostanou zázemí 4 hvězdičkového hotelu, ale při večerních sprchách stojí jednou nohou v záchodě a úzkostlivě zamykají všechny dveře, protože by je pouhý pohled mohl vysadit z pantů.
Největším oříškem tohoto hodnocení je, jak vlastně ohodnotit pobyt, který jsme strávili ve dvou oddělených objektech. Hotel Miramare je jakýmsi ošklivým parazitem, který hotel High Beach (objekt který poskytuje všechny služby) z nějakého neznámého důvodu ve svojí blízkosti toleruje, ba dokonce ho nechává využít svoje reklamní materiály pro nalákání šetřivých turistů, kteří sice dostanou zázemí 4 hvězdičkového hotelu, ale při večerních sprchách stojí jednou nohou v záchodě a úzkostlivě zamykají všechny dveře, protože by je pouhý pohled mohl vysadit z pantů.
Pláž byla opravdu nádherná, zejména ostrov s kostelem naproti ní, kam se dalo doplavat.
StravaStrava byla velmi dobrá, rozmanitá. Ocenili jsme zejména nonstop pečenou pizzu ze snack baru.
UbytovanieKdyž mám nějak popsat ubytování (totiž celý objekt Miramare), vybaví se mi scéna z prvního dne, kdy nás portýr s trpělivostí dopravil k budově, opatrně vynesl kufry až do třetího patra, pobavil se nad tím, že jsem se snažila otevřít dveře čipem (používají se zde klíče). Veškerá jeho trpělivost se vytratila v momentě, kdy nás zavedl do pokoje - v okamžiku byl pryč, nejspíše se chtěl vyhnout naším prvním dojmům. Čestnou zmínku bych ráda věnovala: neustále kapajícímu kohoutku, který nešel zavřít i kdybyste si strhli ruce, skříň, která byla tak zatuchlá, že by se dala zaměnit za katakombu z antických dob, telefon na recepci "kam se mají hosté obracet se všemi problémy" nefungoval - v tom byl za jedno s internetovým připojením. Koupelna byla o rozměru max jednoho člověka a při sprchování (samozřejmě s minimálním proudem) jste sprchovali zároveň záchodovou mísu, i umyvadlo. Vykoupením byl pouze velký balkon s výhledem na moře, který na nás překvapivě nespadl, i když dřevěný pilíř, který ho podepíral, v prvních deseti centimetrech prakticky neexistoval (vyhnil).
SlužbyHotel jako takový neměl služby žádné. Ráda bych ještě poznamenala, že jakožto klienti Miramare jsme mohli některé služby využívat pouze omezeně - např. lehátka na pláži, která byla rozdělená na VIP s matrací pro přeplácející klienty a obyčejné umělohmotné pro všechny ostatní. I přesto, že lehátka s matrací byla téměř pořád neobsazená, nebylo možné je využít.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Naďa Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Rozladilo nás, že až jsme si zaplatili dovolenou s tím, že svoz na letiště do Bratislavy bude zdarma, jsme se dozvěděli, že let byl zrušen. Další zájezd, který jsme si vybrali tuto výhodu, již neměl.
Rozladilo nás, že až jsme si zaplatili dovolenou s tím, že svoz na letiště do Bratislavy bude zdarma, jsme se dozvěděli, že let byl zrušen. Další zájezd, který jsme si vybrali tuto výhodu, již neměl.
Stravování v hotelu HIGH BEACH bylo bez chybičky. Někdy trochu tuhé maso. Jeden večer jsme si pochutnali i na šnecích.
UbytovanieUbytování odpovídalo ceně, kterou jsme zaplatili. Byli jsme spokojeni.
SlužbySpokojenost. Jen poslední den, i když pršelo, jsme museli vyklidit v 11 hod. pokoj. Přesto, že byl konec sezóny a po nás nikdo nenastupoval
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Paulína K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vcelku dobrý hotel. Vhodný pre ľudí, ktorým nerobí problém chodiť po schodoch, napr, naša izba bola na druhom poschodí kam viedlo cca 35 dosť strmých schodov, takže nič pre starších ľudí. Na pláž je to 150 krokov, pri hoteli je tiež bazén. V prípade, že v noci sa vetrá ide hluk z neďalekého baru, voda je na solárny ohrev, takže niekedy ráno je vlažná. Bola tam však aj klimatizácia, ktorá dobre fungovala. Ale inak bolo všetko fajn, strava, pláž - čistá ,dostatok lehátok a slnečníkov zdrama, blízko bar, večer je program len do 11.00 hod, čo je super pre tých, čo chcú mať v noci kľud. Hlavná budova hotela High beach je vhodná pre rodiny s deťmi alebo starších ľudí, budova hotela Miramare aj pre ostatných.
Vcelku dobrý hotel. Vhodný pre ľudí, ktorým nerobí problém chodiť po schodoch, napr, naša izba bola na druhom poschodí kam viedlo cca 35 dosť strmých schodov, takže nič pre starších ľudí. Na pláž je to 150 krokov, pri hoteli je tiež bazén. V prípade, že v noci sa vetrá ide hluk z neďalekého baru, voda je na solárny ohrev, takže niekedy ráno je vlažná. Bola tam však aj klimatizácia, ktorá dobre fungovala. Ale inak bolo všetko fajn, strava, pláž - čistá ,dostatok lehátok a slnečníkov zdrama, blízko bar, večer je program len do 11.00 hod, čo je super pre tých, čo chcú mať v noci kľud. Hlavná budova hotela High beach je vhodná pre rodiny s deťmi alebo starších ľudí, budova hotela Miramare aj pre ostatných.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...