Celkově jsme se dobře bavili, byli jsme v Řecku poprvé. Okolí kolem hotelů a obchodů/restaurací bylo docela nenápadné, např. obrovské plevele a nepořádek na zahradách. Pláž poblíž nás nebyla moc uklizená, bylo tam spousta odpadků a z vody trčely odpadky/živé pozůstatky. Stojí za to se podívat na suvenýry na několika místech v obchodech, protože rozdíl může být 2-4 eura. Hotel je zvenku velmi krásný, bazén je skvělý, jídlo je dobré a hojné, ale kavárna byla přeplněná, spousta lidí se vracela pohromadě, ne ve vyznačeném směru, zastavili se uprostřed trasy bezdůvodně, takže jste se mezi nimi mohli projít jen šťoucháním. Stoly a židle byly velmi blízko sebe, takže jídlo bylo kvůli tomu trochu nepříjemné. Nápoje byly celý den zdarma, ale pokud jste si chtěli dát obyčejnou kávu, museli jste si zaplatit, obyčejná slabá kávovarová káva byla zdarma. Koktejly byly velmi dobré. Lidé v hotelu i v okolí byli ochotní. Vodní život byl docela bohatý. Celkově vzato to byla dobrá zkušenost.
PlážPláž, písek smíchaný s malými oblázky. Na pláži bylo docela dost odpadků. Hotel neměl lehátka, takže jsme si museli dát věci do písku. Ve vodě byla nádherná zvěř. Nebyla možnost se umýt, takže jsme si písečné kamínky vždycky odnesli zpět na ubytování v oblečení a botách.
StravaObsluha byla dobrá, jídlo vynikající, gyros božský. Bar byl také skvělý, s rychlou obsluhou, lahodnými drinky a koktejly i pro děti. Výběr byl ale omezený, pokud jste si nevybrali ze seznamu nebo něco kvalitnějšího, museli jste zaplatit. Obrovský dav měl být rozdělen na směny při jídle, protože všichni stáli jeden na druhém, často uprostřed silnice bezdůvodně. All inclusive služba zahrnovala snídani, oběd a večeři a gyros od 18 hodin. Nebyla možnost se mezi tím najíst (ovoce nebo nějaký dort). Zmrzlina byla také zdarma pouze k obědu.
UbytovanieZvenku to bylo kvalitní, i chodba byla krásná. Pokoj byl ale malý. 2 dospělí a 2 děti byli v podstatě namačkaní, v pokoji bylo místo jen na to, abychom se dostali na balkon a natáhli se. Pokoj bych charakterizovala spíše 1-2 hvězdičkami než 4. Byla tam klimatizace, což bylo fajn, když jsme přijeli od 30 stupňů, ale v noci jsme ji nemohli používat, protože zima vždycky někoho přímo zasáhla. Náš výhled z pokoje koukal na jiné domy, k tomu nemůžu nic víc dodat. Karta do pokoje se každý den po 15. hodině kazila, ale to jsme zažili u více hostů. Nejdřív říkali, že je to proto, že je vedle telefonu, od druhého dne jsme dbali na to, aby telefon nebyl poblíž, ale odpoledne stejně neotevíral dveře, takže jsme si na to chodili každý den stěžovat na recepci.
SlužbyHřiště bylo zaprášené štěrkové s dost opotřebovanými hračkami. Bazén byl fantastický. Dalo se ale používat jen omezeně, zhruba od 8-9 do 16:30. Obsluha a bary byly také fantastické. Byla tam diskotéka, kterou si děti moc užily.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate