Daniel B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Bolo vynikajúco!!
Bolo vynikajúco!!
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 940 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 120 hodnotení)
155. najlepšie hodnotený z 1087 hotelov v Kréta
Daniel B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Bolo vynikajúco!!
Bolo vynikajúco!!
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jan K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Lepší dovolenou u moře jsme asi nezažili... Měli jsme trochu obavu z velikosti resortu, že to bude "snobárna" atp... Ve finále se ukázalo, že velikost resortu je klad než zápor... Lidé se v tom prostoru "rozutekli" a ve finále to bylo všechno v pohodě. Když říkám "rozutekli", je důležíté zmínit, že se měli kam rozutéct, protože v tom resortu najdete fakt úplně všechno, tenis, posilovnu, asi 5 bazénů (z toho jeden 50ti metrový pro plavání-ne vodní zábavu pro děti) a spoustu a spoustu dalšího... samozřejmě píssečnou pláž s pozvolným vstupem do moře.. Snobárna to doopravdy nebyla, hezké prostředí nového resortu umístěného v zeleni, personál naprosto normální, usměvavý a úslužný, všude čisto.. fakt super.
Lepší dovolenou u moře jsme asi nezažili... Měli jsme trochu obavu z velikosti resortu, že to bude "snobárna" atp... Ve finále se ukázalo, že velikost resortu je klad než zápor... Lidé se v tom prostoru "rozutekli" a ve finále to bylo všechno v pohodě. Když říkám "rozutekli", je důležíté zmínit, že se měli kam rozutéct, protože v tom resortu najdete fakt úplně všechno, tenis, posilovnu, asi 5 bazénů (z toho jeden 50ti metrový pro plavání-ne vodní zábavu pro děti) a spoustu a spoustu dalšího... samozřejmě píssečnou pláž s pozvolným vstupem do moře.. Snobárna to doopravdy nebyla, hezké prostředí nového resortu umístěného v zeleni, personál naprosto normální, usměvavý a úslužný, všude čisto.. fakt super.
Pláž je přímo u hotelu, písek. Lehátka zdarma, žádný boj, spousta lidí ležela u bazénu, takže místo bylo.
žádné odpadky, všude koše, čisto. Na pláži plavčík.
Je škoda, že se po pláži nedá dostat až do vedlejšího městečka (Chersonissos), byla by to hezká procházka, za to ale hotel nemůže.
Na druhou stranu se dá jít směrem na Heraklion, cesta končí přírodním parkem s chráněnými husami a želvami.. Dál jsme nešli.
Každý si dle mého názoru musel vybrat. Byla k dispozici jídla jak pro vegetariány, tak i masožravce i dietáře :), spousta ovoce, zeleniny, sýrů, oliv, lokálních specialit... prostě všechno. 3/4 jsou stejné každý den, a ten zbytek je třeba věnován nějakým specialitám... Takže kdo chce - vyzkouší, konzervativní lidé zůstanou u svého ... Moc se nám líbilo, že mají oddělené jídelní prostory pro rodiny s dětmi a pro dospělé.. "Adult friendly zone"... to bylo příjemné, protože řvoucí děti byly jinde, a my se mohli v klidu a v pohodě najíst a popovídat.
Prostorné pokoje, krásná velká manželská postel, matrace "akorát" (ani mekké, ani tvrdé), krásná koupelka. Každý pokoj má balkon, my ho měli natočený do zahrady, což bylo v pohodě.
Celé je to umístěné v zahradě mezi palmami a olivovníky. Velká spousta zeleně, člověk se má kam schovat i u bazénů (nejen pod slunečník, ale třeba i pod palmu)
Za nás naprostá spokojenost, personál nevtíravý, úslužný a milý, všude čisto.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Skvěle jsme se bavili. Nakonec jsme dostali skvělý pokoj, který byl čistý. Vynikající jídlo, pěkné prostředí, spousta bazénů.
Skvěle jsme se bavili. Nakonec jsme dostali skvělý pokoj, který byl čistý. Vynikající jídlo, pěkné prostředí, spousta bazénů.
Pláž je u jezera Seta. Je trochu oblázková. Nekoupali jsme se tu.
StravaVšechna jídla byla k dispozici neomezeně a bez rezervací. Jídlo bylo chutné a rozmanité.
UbytovanieK našemu překvapení nám dali pokoj lepší kvality s bazénem. Byl prostorný, pěkný a čistý. Uklízeli každý den.
SlužbyPřátelští animátoři, průměrná kvalita večerních programů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Daniel B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Bolo vynikajúco!!
Bolo vynikajúco!!
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
ANDRZEJ S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
VELKÝ PRŮMYSLOVÝ OBJEKT, VŠUDE HLUK - S TOLIKA BAZÉNY BY MĚLA BYŤ JEDNA KLIDNÁ ZÓNA, VEČER MÁLO ATRAKCÍ
VELKÝ PRŮMYSLOVÝ OBJEKT, VŠUDE HLUK - S TOLIKA BAZÉNY BY MĚLA BYŤ JEDNA KLIDNÁ ZÓNA, VEČER MÁLO ATRAKCÍ
V POŘÁDKU
StravaPOKAŽDOU DOBU STEJNÉ - CHYBĚLY TEMATICKÉ DNY
UbytovanieVELMI NEPOHODLNÉ MATRACE - ZNIČENÉ A VELMI VELMI MĚKKÉ
SlužbyDOBŘE
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jan K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Lepší dovolenou u moře jsme asi nezažili... Měli jsme trochu obavu z velikosti resortu, že to bude "snobárna" atp... Ve finále se ukázalo, že velikost resortu je klad než zápor... Lidé se v tom prostoru "rozutekli" a ve finále to bylo všechno v pohodě. Když říkám "rozutekli", je důležíté zmínit, že se měli kam rozutéct, protože v tom resortu najdete fakt úplně všechno, tenis, posilovnu, asi 5 bazénů (z toho jeden 50ti metrový pro plavání-ne vodní zábavu pro děti) a spoustu a spoustu dalšího... samozřejmě píssečnou pláž s pozvolným vstupem do moře.. Snobárna to doopravdy nebyla, hezké prostředí nového resortu umístěného v zeleni, personál naprosto normální, usměvavý a úslužný, všude čisto.. fakt super.
Lepší dovolenou u moře jsme asi nezažili... Měli jsme trochu obavu z velikosti resortu, že to bude "snobárna" atp... Ve finále se ukázalo, že velikost resortu je klad než zápor... Lidé se v tom prostoru "rozutekli" a ve finále to bylo všechno v pohodě. Když říkám "rozutekli", je důležíté zmínit, že se měli kam rozutéct, protože v tom resortu najdete fakt úplně všechno, tenis, posilovnu, asi 5 bazénů (z toho jeden 50ti metrový pro plavání-ne vodní zábavu pro děti) a spoustu a spoustu dalšího... samozřejmě píssečnou pláž s pozvolným vstupem do moře.. Snobárna to doopravdy nebyla, hezké prostředí nového resortu umístěného v zeleni, personál naprosto normální, usměvavý a úslužný, všude čisto.. fakt super.
Pláž je přímo u hotelu, písek. Lehátka zdarma, žádný boj, spousta lidí ležela u bazénu, takže místo bylo.
žádné odpadky, všude koše, čisto. Na pláži plavčík.
Je škoda, že se po pláži nedá dostat až do vedlejšího městečka (Chersonissos), byla by to hezká procházka, za to ale hotel nemůže.
Na druhou stranu se dá jít směrem na Heraklion, cesta končí přírodním parkem s chráněnými husami a želvami.. Dál jsme nešli.
Každý si dle mého názoru musel vybrat. Byla k dispozici jídla jak pro vegetariány, tak i masožravce i dietáře :), spousta ovoce, zeleniny, sýrů, oliv, lokálních specialit... prostě všechno. 3/4 jsou stejné každý den, a ten zbytek je třeba věnován nějakým specialitám... Takže kdo chce - vyzkouší, konzervativní lidé zůstanou u svého ... Moc se nám líbilo, že mají oddělené jídelní prostory pro rodiny s dětmi a pro dospělé.. "Adult friendly zone"... to bylo příjemné, protože řvoucí děti byly jinde, a my se mohli v klidu a v pohodě najíst a popovídat.
Prostorné pokoje, krásná velká manželská postel, matrace "akorát" (ani mekké, ani tvrdé), krásná koupelka. Každý pokoj má balkon, my ho měli natočený do zahrady, což bylo v pohodě.
Celé je to umístěné v zahradě mezi palmami a olivovníky. Velká spousta zeleně, člověk se má kam schovat i u bazénů (nejen pod slunečník, ale třeba i pod palmu)
Za nás naprostá spokojenost, personál nevtíravý, úslužný a milý, všude čisto.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Przemyslaw M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Celkově je vše v pořádku, resort je velmi velký, nic nechybělo.
Celkově je vše v pořádku, resort je velmi velký, nic nechybělo.
pro rodinu s malým dítětem - nedoporučuji
StravaOK
UbytovanieOK
SlužbyOK
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...