Robert J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Hotel se nachází výše s krásným výhledem. Majitel je velmi milý.
Hotel se nachází výše s krásným výhledem. Majitel je velmi milý.
Čisté a s malým počtem lidí.
UbytovaniePokoje jsou malé, ale my jsme tam jen spali, takže to nebyl problém. Za tu cenu je to v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)







