Szilvia K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Strávili jsme na Krétě velmi krásné dva týdny. Už jsme byli v Řecku několikrát, ale možná byla Kréta z nich všech nejvyprahlější. To nás velmi mrzelo. Podařilo se nám dostat na fakultativní program organizovaný cestovní kanceláří na Santorini, což samozřejmě korunovalo naši dovolenou. Kdo má možnost, určitě by měl navštívit Santorini, protože to bude pro něj velký zážitek. Zvláštní poděkování patří cestovní kanceláři za skvělou organizaci.
Strávili jsme na Krétě velmi krásné dva týdny. Už jsme byli v Řecku několikrát, ale možná byla Kréta z nich všech nejvyprahlější. To nás velmi mrzelo. Podařilo se nám dostat na fakultativní program organizovaný cestovní kanceláří na Santorini, což samozřejmě korunovalo naši dovolenou. Kdo má možnost, určitě by měl navštívit Santorini, protože to bude pro něj velký zážitek. Zvláštní poděkování patří cestovní kanceláři za skvělou organizaci.
Pobřeží je relativně čisté a voda je nádherná. Kvalita písku se liší, někde je hrubší a jinde velmi jemný písek. Je třeba zjistit, kdo co má rád. Voda také není všude stejně hluboká. Bohužel to není pozvolna se zhlubňující pláž vhodná pro rodiny. Ale jsou tam místa, kde voda není najednou tak hluboká. Od ubytování je to asi 4-5 minut chůze po betonové cestě, která nebyla frekventovaná.
StravaSnídaně byla formou švédských stolů, ale každý den stejná. Dva druhy uzenin, sýr, okurka, rajče, párek, vařené vejce, marmeláda, med, oříškový krém, tři druhy cereálií, vánočka, tři druhy chleba, jogurt, kečup, hořčice, majonéza, čaj, káva, mléko, pomerančový džus. Myslím, že si z toho každý dokáže vybrat. Večeři jsme si předem neobjednávali, ale několikrát jsme tam večeřeli. Večeře byla také formou švédských stolů. Dva druhy hlavních jídel, jídla byla chutná, ale přílohou byly vždy hranolky. Byly k dispozici salát a ovoce.
UbytovanieNaše ubytování bylo velmi dobré. Absolutně odpovídalo své kategorii. Klidný, tichý a přátelský malý hotel. Nachází se vedle hlavní silnice, ale nebyl hlučný. Pokoje byly čisté, každý den uklízené. Koupelna byla poměrně malá. V případě potřeby každý den výměna ručníků. Klimatizace a lednička byly zdarma. Bazén byl velmi čistý a bylo dostatek lehátek, která byla samozřejmě zdarma. V baru u bazénu bylo možné konzumovat jídlo a pití. Naštěstí byl otevřený jen do 21 hodin, takže rodiny s malými dětmi mohly klidně odpočívat, nebyl žádný hluk. V blízkosti bylo mnoho restaurací a možností nakupování, ale byla také možnost jet místním autobusem (na který se dalo nastoupit před hotelem) do Heraklionu, cesta trvala asi 15 minut. Je třeba jet několikrát, protože je to obrovské město. Jízdenka v obchodě byla levnější, 1,70 €.
SlužbyV hotelu bylo fitness centrum „celkem čtyři stroje“, ale nevěřím, že je někdo kdy použil, protože byly dost zrezlé. My jsme se báli. Bazén a bar jsem už zmínil, byly opravdu dobré. V případě fakultativního programu, pokud by někdo chtěl vyrazit před snídaní, je třeba to oznámit a připraví studený balíček (sendvič, nealkoholický nápoj).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)













