Central Hersonissos Hodnotenie: 3/5
od 312 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 312 € za os.
od 354 € za os.
od 379 € za os.
od 433 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Podpriemerné (na základe 9 hodnotení)
600. najlepšie hodnotený z 1087 hotelov v Kréta
Jozef M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojny, kludne prostredie, hotel zodpoveda hviedickam, velmi prijemny personal. Skvely SPAR obchod, ceny primerane. Napr. 0.5 cerstvo vytlaceny pomarancovy dzus z miestnych pomarancov = 1 EUR. Pre rodinu s detmi idealne.
Spokojny, kludne prostredie, hotel zodpoveda hviedickam, velmi prijemny personal. Skvely SPAR obchod, ceny primerane. Napr. 0.5 cerstvo vytlaceny pomarancovy dzus z miestnych pomarancov = 1 EUR. Pre rodinu s detmi idealne.
Plaze su fajn, lepsie je ist dalej, najlepsie este dalej autom, motorke, ci stvorkolke. Lokalne plaze su organizovane, kratke s rastlinami vo vode, pieskove so sprchami aj bazenmi a atrakciami. Prirodne plaze su vsak az mimo mesta.
StravaJednoduche ranajky, chutne vecere. Niekolko typov jedal. Sedi sa vonku pri bare a bazene, ale aj vnutri. Pitie je zvlast, napisu Vam to aj na izbu. Pivo, drinky aj nealko k dispozicii. Na okoli je vekmi vela dobrych restauracii.
UbytovanieTypicky jednoduchy grecky hotel. Velka spokojnost.
SlužbyPoradia, vybavia aj auto, avsak oplati sa ist vyjednavat do 50m vzdialenych pozicovni, kde je lepsi vyber. Na rozlucku sme dostali aj mily darcek s osobnym pozdravom od majitela. Autobus napriek mimoriadne uzkej ceste pride az k dveram hotela.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2023
Dovolenou jsme si velmi užili
Dovolenou jsme si velmi užili
Pláží bylo v okolí několik. Ta nejbližší asi 10 minut chůze. Lehátka tam stále 8 EUR, u pláží blíže k centru pak kolem 15 EUR.
StravaMěli jsme pouze snídaně a myslím, že si každý najde, co má rád. Jídlo se vždy doplňovalo, takže bez problémů.
UbytovanieAž po zakoupení zájezdu jsme objevili recenze z letošního roku, které byly velmi negativní, což nás opravdu nepotěšilo. O to větší bylo překvapení na místě. Personál velmi vstřícný, pokoj velký s pěknou teráskou, čisto. Nevím, jestli jsme měli štěstí, ale rozhodně nemohu souhlasit se špatným hodnocením.
SlužbyPan v recepci byl velmi milý, vše nám řekl a den před odjezdem na nás čekal, aby nám předal všechny informace k odjezdu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Vasyl B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Hotel Ok, za tu cenu to jde. Personál +-. Jídlo nic moc, ale nebylo to nejhorší, nedostatek nemají jídlo pro děti !!!
Hotel Ok, za tu cenu to jde. Personál +-. Jídlo nic moc, ale nebylo to nejhorší, nedostatek nemají jídlo pro děti !!!
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2023
Byli jsme spokojení s vybavením a službami hotelu kromě studeného jidla
Byli jsme spokojení s vybavením a službami hotelu kromě studeného jidla
Trochu dál ,ale dobrá
StravaStudené a přesušené. Jídlo se dováží do hotelu dost brzo před večeři. Chtělo by víc řecké kuchyně.
UbytovanieOk
SlužbyOk. Postel a osušky mění jednou za 3 dni ale spřchač + šampon v jednom byl jen jednou za 9 nocí
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Jana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2023
Dovolenou jsme si velmi užili
Dovolenou jsme si velmi užili
Pláží bylo v okolí několik. Ta nejbližší asi 10 minut chůze. Lehátka tam stále 8 EUR, u pláží blíže k centru pak kolem 15 EUR.
StravaMěli jsme pouze snídaně a myslím, že si každý najde, co má rád. Jídlo se vždy doplňovalo, takže bez problémů.
UbytovanieAž po zakoupení zájezdu jsme objevili recenze z letošního roku, které byly velmi negativní, což nás opravdu nepotěšilo. O to větší bylo překvapení na místě. Personál velmi vstřícný, pokoj velký s pěknou teráskou, čisto. Nevím, jestli jsme měli štěstí, ale rozhodně nemohu souhlasit se špatným hodnocením.
SlužbyPan v recepci byl velmi milý, vše nám řekl a den před odjezdem na nás čekal, aby nám předal všechny informace k odjezdu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Ivana J.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Nejhorší hotel, jaký jsme kdy navštívili (a to jezdíme na několik dovolených k moři každý rok). Už cestovní smlouva byla problematická. V nabídkovém listu byl apartmán s kuchyňským koutem, stolem, židlemi a rozkládací pohovkou v obývací části, lůžkovou částí a balkónem pro relaxaci. Ve smlouvě byl dvoulůžkový pokoj economy. Platili jsme jednorázově v prosinci 2022, na smlouvě byla záloha v prosinci 2022 a doplatek v červnu 2023. Změnit to údajně nešlo.
Nejhorší hotel, jaký jsme kdy navštívili (a to jezdíme na několik dovolených k moři každý rok). Už cestovní smlouva byla problematická. V nabídkovém listu byl apartmán s kuchyňským koutem, stolem, židlemi a rozkládací pohovkou v obývací části, lůžkovou částí a balkónem pro relaxaci. Ve smlouvě byl dvoulůžkový pokoj economy. Platili jsme jednorázově v prosinci 2022, na smlouvě byla záloha v prosinci 2022 a doplatek v červnu 2023. Změnit to údajně nešlo.
Pláž byla malá a přeplněná tisíci lidi z plážových hotelových komplexů umístěných v řadách před námi. Nekoupali jsme se na ni ani jednou. Půjčili jsme si auto na celý pobyt a jezdili po všech možných krásných plážích na Krétě. Vlastní výlety jsme si opravdu užili. Byla to krása. Viděli jsme všechno, co jsme chtěli, najedli se řeckých specialit, vykoupali se na nádherných plážích s krásně teplou, čistou vodou. Někde byly vlny, někde ne.
StravaSnídaně jednoduché beze změny (salám, sýr, olivy, rajčata, okurky, jogurt, káva, džus, voda, jeden druh pečiva), večeře se obměňovaly (2 druhy masa, brambory, těstoviny, dušená zelenina, syrová zelenina, tzaziky, meloun). Maso vždy vysušené. Žádná hitparáda.
UbytovanieMalinký pokojík bez okna, minikoupelna, která nešla používat (WC bylo 10 cm od stěny sprchového koutu, takže se na něj nedalo sednout, u umyvadla nebyla žádná police, zásuvka prostě nic. Veškerý prostor koupelně vyplnily dveře, když se otevřely. Všechno špinavé, plesnivé, umyvadlo nešlo zavřít, odpad tekl…
SlužbySlužby hrozné. Klimatizace, která byla normálně v popisu apartmánu v nabídkovém listu, byla v reálu za příplatek. Místo apartmánu s vybaveným kuchyňským koutem a obývací části jsme měli pokojík pro 1 osobu (dvoulůžko, lednička, konvice, 1 hrnek, 1 židle, 1 toaletní stoleček na všechno včetně dokládání hygienických potřeb a fénu, které se nevešly do koupelny). Neuklízelo se, ač jsme je o úklid žádali. Koše nám vynesli 2x za 8 dni, ručníky vyměnily 1x, mycí gely nedoplnili vůbec (v okamžiku příjezdu bylo na pokoji 1 a půl jednorázové lahvičky gelu - polovinu už použil někdo před námi) postele neustlali nikdy. Balkonek pro 1 osobu (1 plastová židle) byl pokračováním hotelové chodby, kde to žilo do 3 hodin do rána. U jídla nás obtěžovaly kočky a pes (ten mi ve finále roztrhl kalhoty). Bazén byl špinavý, po obvodu byla černá plíseň. Jídelní stoly byly bez ubrusů, s černou lepkavou špínou na desce. Jídelní tácy byly mokré a mastné. Ze stolu si každý po sobě uklízel (jako v bufetu). Nebyla tam žádná obsluha, žádný číšník ani servírka. Žádná nabídka výletů nebo jakékoliv kultury (všude jinde bývá jednou za pobyt řecký večer, nabízí se animační program apod.) Tady nic.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Marianna S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Veľmi krásna dovolenka.
Veľmi krásna dovolenka.
krásna čistá
StravaV hoteli dosť jednoduchá, väčšinou opakujúca sa, raňajky stále to isté.
Mimo hotela - skvelá grécka kuchyňa.
Izba aj hotel príjemný.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...