Anna W.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Byli jsme zde dvakrát a plánujeme se vrátit. Zaručený klid, čistota, bazén a blízkost moře. Skvělý majitel, který se ze všech sil snaží, aby se všichni cítili pohodlně a měli v jeho hotelu skvělý čas.
Byli jsme zde dvakrát a plánujeme se vrátit. Zaručený klid, čistota, bazén a blízkost moře. Skvělý majitel, který se ze všech sil snaží, aby se všichni cítili pohodlně a měli v jeho hotelu skvělý čas.
Pláž je čistá a velmi blízko, stačí přejít promenádu.
StravaSkvělá káva a nápoje.
UbytovaniePokoje jsou velmi pěkné a čisté, s balkony. Výhled do zahrady a na moře. Palmy a cikády v zahradě.
SlužbyPokoje se uklízely každé dva dny a ani jsem si nevšimla, kdy tam uklízečka byla.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







