Monika H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Všetko bolo dobré až na ubytovanie.
Všetko bolo dobré až na ubytovanie.
Čistá, kamienková.
StravaStrava výborná, veľký výber všetkého.
Ubytovanieveľmi slabé ubytovanie, ale je to 2* hotel. Klimatizácia fungovala, okno sa zasekávalo a nemali sme záves, čo bol problém, keď sme svietili, keďže izba bola nad dvorom. Kúpeľni neodtekala voda do odtoku a stála uprostred. Uteráky vymenili len 1 za týždeň. Upratovanie denne, ale také rýchle.
Službydobré, ale nevyužívali sme ich služby.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







