Antal K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Dokonalá dovolená ve skvělém hotelu.
Dokonalá dovolená ve skvělém hotelu.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 834 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 181 hodnotení)
312. najlepšie hodnotený z 1087 hotelov v Kréta
Antal K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Dokonalá dovolená ve skvělém hotelu.
Dokonalá dovolená ve skvělém hotelu.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Katarzyna W.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Skvělá cestovní kancelář a naplánovaný výlet s hotelem.
Skvělá cestovní kancelář a naplánovaný výlet s hotelem.
Malá a okouzlující oblázková pláž hned vedle hotelu.
StravaFantastické jídlo! Obrovský výběr, všechno bylo vynikající!
UbytovanieČistý pokoj, skvělé vybavení a krásný výhled na moře.
SlužbyPersonál hotelu byl velmi ochotný a přátelský.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Antal K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Dokonalá dovolená ve skvělém hotelu.
Dokonalá dovolená ve skvělém hotelu.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Katarzyna W.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Skvělá cestovní kancelář a naplánovaný výlet s hotelem.
Skvělá cestovní kancelář a naplánovaný výlet s hotelem.
Malá a okouzlující oblázková pláž hned vedle hotelu.
StravaFantastické jídlo! Obrovský výběr, všechno bylo vynikající!
UbytovanieČistý pokoj, skvělé vybavení a krásný výhled na moře.
SlužbyPersonál hotelu byl velmi ochotný a přátelský.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Boguslawa T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Jsem mile překvapen, hotel je krásný, služby skvělé, doporučuji ho všem.
Jsem mile překvapen, hotel je krásný, služby skvělé, doporučuji ho všem.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Beata K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Dobře udržovaný, čistý a komorní hotel nabízí vše, co potřebujete pro úspěšnou dovolenou a spokojené hosty.
Dobře udržovaný, čistý a komorní hotel nabízí vše, co potřebujete pro úspěšnou dovolenou a spokojené hosty.
Hotel se nachází na poměrně úzké oblázkové pláži s vlastním molem pro snadný přístup do vody. Ti, kteří hledají širokou písečnou pláž, se mohou vydat několik set metrů směrem ke Kavrosu a užít si krásnou, opuštěnou pláž. Lehátka byla v hotelu snadno k dispozici (datum odjezdu: květen 2026).
StravaChutné, čerstvé a rozmanité. Vždycky si můžete najít něco, co vám chutná. Rádi bychom vyzkoušeli více mořských plodů, ale uvědomujeme si, že menu musí být dostatečně rozmanité, aby vyhovovalo všem hotelovým hostům.
UbytovanieNáš pokoj se nacházel mezi hlavní hotelovou recepcí a bazénem (č. 424). To umožňovalo snadný přístup do všech částí hotelu, blízko restaurace, bazénu a pláže. V celém hotelu byly rampy pro usnadnění mobility osobám se zdravotním postižením nebo těm, kteří tlačí kočárky. Z terasy byl výhled na zelený pozemek vedle hotelu – klidná a tichá oblast. Při pohledu o kousek dále doleva bylo moře snadno viditelné.
SlužbyPřátelská obsluha, přátelští barmani a ochotný personál restaurace nám zajistili příjemný a bezpečný pocit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Pavel P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Řekl bych to asi tak, že za danou cenu (a to se údajně bavíme ještě o podstatné slevě) to určitě nestálo. Pozitiva bych viděl v usměvavém kolektivu hotelu, výletům po okolí a místní specifickou kulturu, ale co se hotelu a služeb s ním spojených týká, byla to velká bída. Pokoje jak z konce 90 let, hotel celkově velice zastaralý (ale alespoň vcelku čistý a zajímavě postavený), vybavení hotelu slabé, bazén menší. Jako absolutní katastrofu bych zvolil ,,pláž,, jestli se tomu takto dá vůbec říkat. Je to obetonovaný prostor hned u moře, vysypaný pískem (všude okolo kameny), jelikož se jedná o severní stranu ostrova, počasí je hodně větrné, což je příjemné v horkých dnech, ale absolutně špatné pro koupání a přístup do moře. Teď nemluvím o nějakých malých vlnách nebezpečných pro děti, ale skutečně o obrovském problému pokud chcete vstoupit z hotelové ,,pláže,, do moře. Jediná cesta je přes úzké dřevěné molo, které je obklopeno kameny a soustavně omíláno vlnami, takže každých 15s kompletně pod vodou (viděl jsem několik mladých lidí upadnout, starší pár, který se nebyl schopen zpátky dostat bez pomoci ostatních a několik ztracených pantoflí, žabek atd...), nechci si ani představovat jak by mohlo dopadnout malé dítě pokud by ho tam smetla vlna. Takže do moře jsme jako mladý pár chodili mimo vyvýšenou hotelovou pláž, přes spoustu kamenů a spíš jako velké dobrodružstí a skákání do vln, protože cokoliv jiného nebylo možné (lehátko, míče...) a po pár minutách byl člověk vysílený a byl rád, že se dostane zpět. Z prakticky 10 dnů u moře jsme bezvětří měli tak 1 den, takže normální čvachtání v moři bylo na tomto místě úplně bez šance. Na ostrově je ale spousta krásných míst a pláží kde se dá perfektně vykoupat, bohužel u hotelu to určitě není (musíte počítat, že v sezoně vám může foukat klidně celý pobyt) a už vůbec ne pro děti, seniory nebo míň pohybově nadané lidi.
Celkově se na Krétě dá vidět spoustu krásných míst, skvěle se vykoupat, ale bohužel ne zde.
Řekl bych to asi tak, že za danou cenu (a to se údajně bavíme ještě o podstatné slevě) to určitě nestálo. Pozitiva bych viděl v usměvavém kolektivu hotelu, výletům po okolí a místní specifickou kulturu, ale co se hotelu a služeb s ním spojených týká, byla to velká bída. Pokoje jak z konce 90 let, hotel celkově velice zastaralý (ale alespoň vcelku čistý a zajímavě postavený), vybavení hotelu slabé, bazén menší. Jako absolutní katastrofu bych zvolil ,,pláž,, jestli se tomu takto dá vůbec říkat. Je to obetonovaný prostor hned u moře, vysypaný pískem (všude okolo kameny), jelikož se jedná o severní stranu ostrova, počasí je hodně větrné, což je příjemné v horkých dnech, ale absolutně špatné pro koupání a přístup do moře. Teď nemluvím o nějakých malých vlnách nebezpečných pro děti, ale skutečně o obrovském problému pokud chcete vstoupit z hotelové ,,pláže,, do moře. Jediná cesta je přes úzké dřevěné molo, které je obklopeno kameny a soustavně omíláno vlnami, takže každých 15s kompletně pod vodou (viděl jsem několik mladých lidí upadnout, starší pár, který se nebyl schopen zpátky dostat bez pomoci ostatních a několik ztracených pantoflí, žabek atd...), nechci si ani představovat jak by mohlo dopadnout malé dítě pokud by ho tam smetla vlna. Takže do moře jsme jako mladý pár chodili mimo vyvýšenou hotelovou pláž, přes spoustu kamenů a spíš jako velké dobrodružstí a skákání do vln, protože cokoliv jiného nebylo možné (lehátko, míče...) a po pár minutách byl člověk vysílený a byl rád, že se dostane zpět. Z prakticky 10 dnů u moře jsme bezvětří měli tak 1 den, takže normální čvachtání v moři bylo na tomto místě úplně bez šance. Na ostrově je ale spousta krásných míst a pláží kde se dá perfektně vykoupat, bohužel u hotelu to určitě není (musíte počítat, že v sezoně vám může foukat klidně celý pobyt) a už vůbec ne pro děti, seniory nebo míň pohybově nadané lidi.
Celkově se na Krétě dá vidět spoustu krásných míst, skvěle se vykoupat, ale bohužel ne zde.
špatný přístup do vody, všude velké kameny, špatná lehátka, pro milovníky adrenalinu super vlny, ale celkově bez možnosti normálního vykoupání v moři. Na krétu se rád vrátím, ale rozhodně ne na severní část. Ideálně jih nebo západ.
StravaNejsme úplně vybíraví, takže jsem se samozřejmě vždycky najedli, ale co se týče rozmanitosti, pestrosti, čerstvého ovoce, výběru masa, ryb, dezertů, maximálné průměr, rozhodně nenadchne, což by člověk na takovémto místě a dovolené asi zrovna chtěl a očekával.
UbytovanieZastaralé pokoje, pěkný balkon, normální úklid. Pěkně zelené prostředí hotelu, rostliny, kytky...). Celkově je prostředí na Krétě velice pěkné. Zajeli jsme si na několik výletů (soutěsky, růžová pláž, archeologie), půjčili auto, všude samozřejmě mnoho turistů, ale prostředí a krajina je skutečné krásná.
SlužbyKapitolou samo o sobě byla i zmíněná hotelová ,,pláž,, lehátka vypadali, jak by je někdo koupil v nejlevnějším hobbymarketu tak před 15 lety a stav tomu také odpovídal. Malá ,,posilovna,, na základní věci ok, ale co mě úplně dostalo, byly tenisové kurty, které pravděpodobně nikdo nikdy neviděl a nebo byly dokonale zarostlé trávou a hřiště na beach bylo vedle hotelu uprostřed pole (vysypaný písek, chatrná síť, zničený plot, toť vše).
Vybavení bylo buď žádné nebo v katastrofálním stavu, na 4*. V Řecku jsem byl několikrát, takže jsem na jejich životní styl, udělování hvězdiček a ,,nespolehlivost,, docela zvyklý a mám to volnomyšlenkářství v mnoha směrech rád, ale za tuto cenu jsem ještě takto slabý hotel nezažil.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...