Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Skvělý hotel, úžasný výhled na moře, výborná lokalita, blízkost měst na večerní život. Vzhledem ke skvělé zkušenosti z loňska, navštívili jsme letos znovu. Během zimy zrekonstruovali část restaurace a vstup do hotelu. Čili ještě lepší, než jsme čekali. Personál velmi milý a vstřícný.
Skvělý hotel, úžasný výhled na moře, výborná lokalita, blízkost měst na večerní život. Vzhledem ke skvělé zkušenosti z loňska, navštívili jsme letos znovu. Během zimy zrekonstruovali část restaurace a vstup do hotelu. Čili ještě lepší, než jsme čekali. Personál velmi milý a vstřícný.
Molo na skále, soukromá pláž hotelu. Na skále. Moře smaragdové, průzračné. Nádherný čas trávit zde, než na přeplněných písečných plážích.
StravaKaždý si vybere, široký výběr od polévek, přes hlavní chody, dezerty, saláty. Když jsme zmínili vysokou intoleranci na laktózu, od druhého byly umístěny cedule s popisem, co obsahuje laktózu.
UbytovanieSkvělé, čisté, voňavé, úklid na denní bázi.
SlužbyBez chyby, vše lze jen chválit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)











