Sándor L.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Měli jsme se skvěle, vysoce kvalitní evropský hotel!
Měli jsme se skvěle, vysoce kvalitní evropský hotel!
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 1 551 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Fantastické (na základe 12 hodnotení)
78. najlepšie hodnotený z 1087 hotelov v Kréta
Sándor L.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Měli jsme se skvěle, vysoce kvalitní evropský hotel!
Měli jsme se skvěle, vysoce kvalitní evropský hotel!
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Petra K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Musím konstatovat, že dovolená byla opravdu DOVOLENÁ. Při příjezdu a po celý pobyt byl stále usměvavý personál. Do hotelu jsme dorazili cca v 11 hodin a bylo nám sděleno, že náš pokoj bude připravený až v 15 hodin. Aby nám personál tuto dobu zpříjemnil, tak nás pohodlně usadil a donesl ihned občerstvení a pěkně si s námi popovídal, takže jsme se necítili, že bychom byli odstaveni někde do kouta na "čekačku". Po asi dvou hodinách přišel recepční, že domluvil, aby nám byl pokoj připraven dříve a že za cca 15 minut se budeme moci ubytovat.
Musím konstatovat, že dovolená byla opravdu DOVOLENÁ. Při příjezdu a po celý pobyt byl stále usměvavý personál. Do hotelu jsme dorazili cca v 11 hodin a bylo nám sděleno, že náš pokoj bude připravený až v 15 hodin. Aby nám personál tuto dobu zpříjemnil, tak nás pohodlně usadil a donesl ihned občerstvení a pěkně si s námi popovídal, takže jsme se necítili, že bychom byli odstaveni někde do kouta na "čekačku". Po asi dvou hodinách přišel recepční, že domluvil, aby nám byl pokoj připraven dříve a že za cca 15 minut se budeme moci ubytovat.
Dostupnost super - pláž byla ihned u hotelu. Byla čistá, stejně tak moře. Jeden den byly větší vlny, ale ostatní dny bylo moře poklidné a vhodné ke koupání. Lehátko jsme vždycky bez problému sehnali, jen mi tu chyběl nějaký bližší bar. Co se týče plážových aktivit - nikdo Vám tu nic neustále nenabízel, takže jsme mohli v klidu relaxovat. Samozřejmě je tu možné využít různých vodních atrakcí, ale nám stačilo moře.
StravaOpravdu velmi pestrý výběr - místnost se zeleninovými saláty, s hlavními jídly a místnost s ovocem a zákusky, které byly opravdu chutné - já sama sladké moc nevyhledávám, obzvlášť v dovolenkových resortech to bývá na jedno brdo - je to bez chuti a pouze sladké, ale tady musím opravdu pochválit chuť, pestrost i vzhled dortíků. Pro děti (nejen pro ně) tu byla každý den také čokoládová fontána a pult se zmrzlinou. U snídaně musím vyzdvihnout výborné pečivo
UbytovanieVelmi čisté, pravidelný úklid pokojů, neustálé doplňování mini baru. Měli jsme pokoj s terasou s výhledem na moře.
SlužbyObsluha s nápoji i jídlem fungovala na pláži i u bazénu. V resortu bylo mnoho dalších restaurací, juice a smoothie bar, obchůdek se suvenýry, zmrzlinový pult, bary a relaxační zóna, kde jsme si s dcerou zakoupili 50 minutovou masáž - jelikož těchto služeb často využívám, tak mám porovnání a musím říci, že tyto služby byly opravdu profesionální. Letošní dovolenou jsme pojali opravdu jako válecí, takže jsme nevyužili pestrou nabídku výletů od CK.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Sándor L.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Měli jsme se skvěle, vysoce kvalitní evropský hotel!
Měli jsme se skvěle, vysoce kvalitní evropský hotel!
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Hana S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Vše bylo na velmi vysoké úrovni.. jakýkoliv problém byl ihned vyřešen
Vše bylo na velmi vysoké úrovni.. jakýkoliv problém byl ihned vyřešen
Pláž je malá, úzká, ale nikdy nebyl problém s volným lehátkem. Na pláži funguje služba all inclusive, je zde roznášené pití dle objednávky
StravaVýborná, přestože se jídla opakovala
UbytovaniePři příjezdu jsme obdrželi jiný pokoj, než který jsme si zaplatili, ale během chvilky nás přestěhovali. Oba pokoje byly luxusní.
SlužbyVše super
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Petra K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Musím konstatovat, že dovolená byla opravdu DOVOLENÁ. Při příjezdu a po celý pobyt byl stále usměvavý personál. Do hotelu jsme dorazili cca v 11 hodin a bylo nám sděleno, že náš pokoj bude připravený až v 15 hodin. Aby nám personál tuto dobu zpříjemnil, tak nás pohodlně usadil a donesl ihned občerstvení a pěkně si s námi popovídal, takže jsme se necítili, že bychom byli odstaveni někde do kouta na "čekačku". Po asi dvou hodinách přišel recepční, že domluvil, aby nám byl pokoj připraven dříve a že za cca 15 minut se budeme moci ubytovat.
Musím konstatovat, že dovolená byla opravdu DOVOLENÁ. Při příjezdu a po celý pobyt byl stále usměvavý personál. Do hotelu jsme dorazili cca v 11 hodin a bylo nám sděleno, že náš pokoj bude připravený až v 15 hodin. Aby nám personál tuto dobu zpříjemnil, tak nás pohodlně usadil a donesl ihned občerstvení a pěkně si s námi popovídal, takže jsme se necítili, že bychom byli odstaveni někde do kouta na "čekačku". Po asi dvou hodinách přišel recepční, že domluvil, aby nám byl pokoj připraven dříve a že za cca 15 minut se budeme moci ubytovat.
Dostupnost super - pláž byla ihned u hotelu. Byla čistá, stejně tak moře. Jeden den byly větší vlny, ale ostatní dny bylo moře poklidné a vhodné ke koupání. Lehátko jsme vždycky bez problému sehnali, jen mi tu chyběl nějaký bližší bar. Co se týče plážových aktivit - nikdo Vám tu nic neustále nenabízel, takže jsme mohli v klidu relaxovat. Samozřejmě je tu možné využít různých vodních atrakcí, ale nám stačilo moře.
StravaOpravdu velmi pestrý výběr - místnost se zeleninovými saláty, s hlavními jídly a místnost s ovocem a zákusky, které byly opravdu chutné - já sama sladké moc nevyhledávám, obzvlášť v dovolenkových resortech to bývá na jedno brdo - je to bez chuti a pouze sladké, ale tady musím opravdu pochválit chuť, pestrost i vzhled dortíků. Pro děti (nejen pro ně) tu byla každý den také čokoládová fontána a pult se zmrzlinou. U snídaně musím vyzdvihnout výborné pečivo
UbytovanieVelmi čisté, pravidelný úklid pokojů, neustálé doplňování mini baru. Měli jsme pokoj s terasou s výhledem na moře.
SlužbyObsluha s nápoji i jídlem fungovala na pláži i u bazénu. V resortu bylo mnoho dalších restaurací, juice a smoothie bar, obchůdek se suvenýry, zmrzlinový pult, bary a relaxační zóna, kde jsme si s dcerou zakoupili 50 minutovou masáž - jelikož těchto služeb často využívám, tak mám porovnání a musím říci, že tyto služby byly opravdu profesionální. Letošní dovolenou jsme pojali opravdu jako válecí, takže jsme nevyužili pestrou nabídku výletů od CK.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Veronika K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Všechno co se týká hotelu, bylo skvele! Málo lidi, relativní klid na to jak ohromný je to komplex… nic mne nerušilo! Krásný pobyt!
Všechno co se týká hotelu, bylo skvele! Málo lidi, relativní klid na to jak ohromný je to komplex… nic mne nerušilo! Krásný pobyt!
Pláž přímo u komplexu, klidná a cista… lehátka, slunečníky, obsluha…super
More klidne, žádné vlny, dlouho melky přístup
Pro milovníky bouřlivého more to není, my jsme si vlny užili až poslední den (pravděpodobně po bouri)
Vynikající, jak otevřená restaurace, tak restaurace na objednávku… je důležité objednat okamžitě, protože jinak se na vás nedostane! Ale otevřená restaurace zcela dostačující! Alkohol kdekoliv, kdykoliv, zmrzlina, palačinky…
UbytovanieUbytování podle objednávky, klimatizace nonstop, vlastní bazén, skvele! Krásný hotel s krásnými prostory!
SlužbyVšichni v hotelu jsou velmi příjemní a ochotni! Skvělá obsluha jak v restauracích, tak na baru, tak i na plazi!
Jednou nám zapomněli uklidit, jednou místo úklidu jen vylili vodu na terasu (vlivem velké vlhkosti se voda jen tak neodpari, takže jsme museli použit osusky…)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Viktor L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...