Nejdříve překvapení a omluva od cestovní kanceláře hned po příletu na letište, že nás musí na jednu noc ubytovat v jiném hotelu z důvodu, že v našem pokoji, který jsme měli objednaný v Grand Bay Beach Resort nefunguje klimatizace. Náhradní hotel byl však ***** a pěkný. Druhý den nás pak přestěhovali do našeho hotelu. Jako kompenzci jsme obdrželi upgrade pokoje za větší a All Inclusive na Ultra All Inclusive s větší nabídkou nápojů, rerervací lehátka na pláži, masáží a dalších služeb, tak za nás byla naprostá spokojenost. Naopak, jsme poznali něco nového.
PlážPláž je oblázkovo písčitá, která však vyžadovala, alespoň v našem případě, boty do vody. Voda v moři velmi čistá. V bazénech jsme se nekoupali, jen s výjimkou bazénu u baru, kde obsluhovali barmani.
StravaStrava byla bohatá, rozmanitá a chutná, až na grilovaná masa, která byla zcela vysušená. Naštěstí se dalo vybírat z ostatní nabídky jídel. Personál byl příjemný a úslužný, zvláště barmani byli skvělí. Nabídka baru byla skvělá včetně točeného piva.
UbytovanieUbytování v hotelu bylo v pořádku, až na centrální klimatizaci, která v horku náš krajní pokoj nezvládala vychladit. Pokoj byl velký a čistý. Postel pohodlná. Klimatizace byla asi jediným problémem se kterým jsme se setkali. V ostatních pokojích prý byla klimatizace podle informace jiných účastníků zájezdu v pořádku.
SlužbyPříjemný hotel s klidnou atmosférou pro dospělé. Dostatek lehátek na pláži a nebylo potřeba ráno vybíhat s ručníky... Byli jsme spokojení a můžeme hotel doporučit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate