Marta V.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Destinacia podla mna nevhodna na to, aby tam clovek stravil tyzden dovolenku. Kazdy den neuveritelny vietor, ktory potvrdili aj domaci Jednoducho taky vietor, ze si tam neviem predstavit travit cas pri mori. Nevhodne pre dospelych, o detoch nehovoriac. Kedze ja cestujem vela a vzdy na vlastnu past, tak som si aj tento tyzden poriesila po svojom. Nasla som rovnaky fakultativny vylet, ako ponukala CK, no takmer za polovicu ceny. Potom som si pozicala auto a 4 dni stravila mimo svojho hotela, taze som este zaplatila 2 noci mimo hotela a platila si ine ubytovanie. Nakoniec som za danych okolnosti bola s pobytom mimoriadne spokojna.
Destinacia podla mna nevhodna na to, aby tam clovek stravil tyzden dovolenku. Kazdy den neuveritelny vietor, ktory potvrdili aj domaci Jednoducho taky vietor, ze si tam neviem predstavit travit cas pri mori. Nevhodne pre dospelych, o detoch nehovoriac. Kedze ja cestujem vela a vzdy na vlastnu past, tak som si aj tento tyzden poriesila po svojom. Nasla som rovnaky fakultativny vylet, ako ponukala CK, no takmer za polovicu ceny. Potom som si pozicala auto a 4 dni stravila mimo svojho hotela, taze som este zaplatila 2 noci mimo hotela a platila si ine ubytovanie. Nakoniec som za danych okolnosti bola s pobytom mimoriadne spokojna.
Plaz bola pieskova, jednoducha pristup, voda cista, aj plaz, len ten strasny vietor, ktory som uz hore spominala :-(
StravaPlatene som mala len ranajky, tie vyhovovali.
UbytovanieS ubytovanim som bola spokojna.
Službynevyuzila som ziadny a ani neviem, co ponukali
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







