Zsolt F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Jsem se vším naprosto spokojen/a.
Jsem se vším naprosto spokojen/a.
Písčitá a oblázková pláž. Rychle se prohlubující, čisté moře bez odpadků. Krásné okolí.
StravaPolopenze. Pestrá nabídka snídaní a večeří. Fungující kávovar, který podával slušnou kávu. Mohli jste si s sebou vzít jeden nebo dva šálky kávy v kelímku.
UbytovaniePožádal jsem o pokoj s výhledem na moře a dostal jsem ho. Opravdu měl výhled na moře. Ubytování bylo naprosto dostačující. Pěkné, čisté, vybavené vším. Pokud bych měl napsat něco negativního, byla by to velikost sprchy, která byla 60 cm x 60 cm. Ale přes to se dalo rychle přenést.
SlužbyBylo to naprosto v pořádku. Hotel má bazén na střeše s lehátky. Na hotelové pláži je placený servis (10 eur/lehátko).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







