Marie Csiriková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 571 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 22 hodnotení)
305. najlepšie hodnotený z 1087 hotelov v Kréta
Marie Csiriková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filip Konečný
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Alena R.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Dovolena byla super,obsluha v hotelu i ostatní byli velmi prijemni a vstricni
Dovolena byla super,obsluha v hotelu i ostatní byli velmi prijemni a vstricni
Velice nám vyhovovala blízkost pláže, byla též čistá.Sluzby na pláži prima,když chtěl být člověk v klidu,nápoje a jídlo dle nabídky přinesla obsluha až k lehatku
StravaStrava byla výtečná,rozmanitá,hodně dobrého ovoce,zákusky velmi chutne
UbytovanieHotel byl velice hezký,prostory pro stravování i společná část velmi hezký vybavené. Překvapilo nás,ze v koupelně bylo pouze mýdlo na ruce,i když je obvykle mít i mýdlo do sprch šampon.A rucniky byly již hodně zapsané.Jinak všude čisto,denně bylo uklizeno.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Dovolená nesplnila očekávání. Fotografie naznačovaly lepší ubytování, ale pokoj byl mizerný. Květinová zahrada byla krásná a jídlo bylo vynikající.
Dovolená nesplnila očekávání. Fotografie naznačovaly lepší ubytování, ale pokoj byl mizerný. Květinová zahrada byla krásná a jídlo bylo vynikající.
Pláž je písčitá a oblázková. Ve vodě je mnoho kamenů, takže buďte opatrní. Přesto je pláž krásná s azurovou vodou. Hotelová lehátka na pláži a u bazénu jsou k dispozici za poplatek 7 eur za sadu.
StravaJídlo bylo chutné a rozmanité.
UbytovaniePokoj byl malý, tmavý a zatuchlý, s nepříjemným zápachem kanalizace a vlhkosti. Balkon byl ve výklenku a měl výhled na jiný balkon (metr vzdálený), i když jsme měli mít „výhled do zahrady“. Sprcha byla rozbitá.
SlužbyPersonál bohužel upřednostňoval západoevropské hosty a mé organizační otázky byly odmítnuty slovy „prosím, něco si přečtěte“ nebo „prosím, vraťte se později“. S rozbitou sprchou se nic neudělalo, i když jsem ji nahlásil.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Veronika N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Upravené v súlade s Pravidlá
Dovolená se nám moc líbila, užili jsme si jí. Hotel parádní, čisto, uklízečka fungovala každý den, recepce také, neměli jsme žádný problém. Pláž čistá, možnost lehátek za přívětivou cenu (2x lehátko + slunečník + 2x lahev vody 0,5l !!) za 7Eur / den! Strava bohatá, dalo se vždy vybrat, některá jídla byla každý den, ale jinak obměňovali. Byli jsme s jídlem spokojeni. K večeři je pití placené - není tedy v ceně ani voda k večeři, chodí obsluha jako v restauraci a pití si necháte napsat na pokoj.
Musím vyzdvihnout organizaci společnosti CK, moc se mi líbila aplikace, kde bylo vše včas a přehledně uvedeno, přes odlet, časy, transfery z letiště i na letiště, čísla autobusů, případně i možnost chatu nebo tel. kontaktování společnosti. Nebyla žádná informační schůzka, které by nám zasahovaly do programu - vše bylo v aplikaci, nám to vyhovovalo.
Dovolená se nám moc líbila, užili jsme si jí. Hotel parádní, čisto, uklízečka fungovala každý den, recepce také, neměli jsme žádný problém. Pláž čistá, možnost lehátek za přívětivou cenu (2x lehátko + slunečník + 2x lahev vody 0,5l !!) za 7Eur / den! Strava bohatá, dalo se vždy vybrat, některá jídla byla každý den, ale jinak obměňovali. Byli jsme s jídlem spokojeni. K večeři je pití placené - není tedy v ceně ani voda k večeři, chodí obsluha jako v restauraci a pití si necháte napsat na pokoj.
Musím vyzdvihnout organizaci společnosti CK, moc se mi líbila aplikace, kde bylo vše včas a přehledně uvedeno, přes odlet, časy, transfery z letiště i na letiště, čísla autobusů, případně i možnost chatu nebo tel. kontaktování společnosti. Nebyla žádná informační schůzka, které by nám zasahovaly do programu - vše bylo v aplikaci, nám to vyhovovalo.
Pláž čistá, vstup kamínkový (oblázkový), nebylo to extra příjemné, ale dalo se to i bez bot do vody. Ale příště bych je přibalila :-) Voda krásně čistá, bez nečistot. Asi 2 dny nám dost foukalo, takže byla červená/oranžová vlajka a velké vlny, ale poté už se zlepšilo.
Bar hned na pláži, obsluha obchází lehátka s MENU a vy máte v průběhu dne možnost si od procházející obsluhy objednat cokoliv z menu, následně Vám to donese až na lehátko, takže chcete-li, vlastně se nemusíte pro pití/něco dobrého ani hnout. :-)
Strava bohatá, dalo se vždy vybrat, některá jídla byla každý den, ale jinak obměňovali.
Snídaně více méně každý den stejné, studený bar i teplé palačinky (lívance), volská oka, omelety, sladké, slané, výběr veliký. Dortíky se měnili. Byli jsme s jídlem spokojeni.
K večeři je pití placené - není tedy v ceně ani voda k večeři, chodí obsluha jako v restauraci a pití si necháte napsat na pokoj.
Ubytování dostačující, čisté, klimatizace na pokoji, lednička, koupelna - WC, sprcha, fén, klasický pokoj, docela i prostorný. Pro dvě osoby uplně akorát.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Daniela M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Dovolená se nám moc líbila a rádi se tam vrátíme. Personál je velmi milý a vstřícný. Hotelový komplex je vkusně zařízený a udržovaný, byli jsme příjemně překvapeni kvalitou za rozumnou cenu.
Dovolená se nám moc líbila a rádi se tam vrátíme. Personál je velmi milý a vstřícný. Hotelový komplex je vkusně zařízený a udržovaný, byli jsme příjemně překvapeni kvalitou za rozumnou cenu.
Doporučuji boty do vody, hlavně když jsou větší vlny (a ty jsou často), v moři jsou kameny různých velikostí
StravaStravování bylo perfektní - chutné a rozmanité včetně např. lososa nebo mušlí. Jediný nedostatek i snídaně byla kvalita kávy a absence másla (jen margarín)
UbytovanieMěli jsme pokoj economy, ale přesto byl pokoj krásný a poměrně nový.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Michael H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025
Byli jsme mile prekvapeni , urcite se sem jednou vratime.
Byli jsme mile prekvapeni , urcite se sem jednou vratime.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...