Aktuálne pre cesty do Grécka

Hotel Dimitrios Beach

Hodnotenie: 4/5

Grécko, Kréta, Rethymno

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Rodinná atmosféra a milý personál Skvelá kuchyňa Pláž s modrou vlajkou 80 m Reštaurácia a bar pri bazéne

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 80 m
  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 2.5 km
  • Vzdialenosť od letiska Letisko 75 km
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
  • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
  • TV TV áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Surfovanie Surfovanie áno
  • Cesta okolo hotela Cesta okolo hotela áno
  • Bar Bar áno
  • Hotelová reštaurácia Hotelová reštaurácia áno
  • Kaviareň Kaviareň áno
  • Vekové obmedzenie Vekové obmedzenie áno
  • Kuchynský kút Kuchynský kút áno

Recenzia hotela

Výborné (na základe 42 hodnotení)

Informácie o overovaní recenzí

Hodnotenie 4,2 / 5

Strava 4,9 / 5

Ubytovanie 3,4 / 5

Okolie 4,5 / 5

Služby 3,7 / 5

Cena 4,6 / 5

328. najlepšie hodnotený z 1087 hotelov v Kréta

Dana H.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Naprostá spokojenost s ubytováním,stravou a velice milým a srdečným personálem

Naprostá spokojenost s ubytováním,stravou a velice milým a srdečným personálem

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

pláž je na dosah hotelu,čistá s možností půjčení lehátek a slunečníku,k dispozici je sprcha,volejbalové hřiště.Moře s nádherně čistou a průzračnou vodou,supr pro milovníky potápění.

Strava

špičková strava,která nenechá žádného hosta v klidu-tady nejíte,ale stále dokola ochutnáváte,ochutnáváte a užíváte tu dobrotu.

Ubytovanie

Velice vkusně a prakticky zařízený hotel,všude čisto a pořádek.

Služby

celý personál velice milý a sympatický,každý ovládá několik světových jazyků,Na hotelu je vše,co potřebujete.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)

Anonym

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)

Filtrovať recenzie

Sabina N.

Hodnotenie 3,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024

Hotel byl starý a vyžilý. Pokoj č. 107 nebyl dlouho vymalován. Všude po zdech byli rozmačkaní komáři a mušky. Pokoj byl situován do vnitrobloku, v přízemí. Jediná výhoda byla, že do pokoje nesvítilo sluníčko a nebylo třeba používat klimatizaci, nebo jen minimálně. K pokoji byla mini předzahrádka sousedící s hotelovou venkovní restaurací. Nicméné se tam nedalo sedět kvůli množství komárů. I přes síť v okně byli komáři v hojném počtu i v pokoji. Pokoj byl uklizen každý den, nové ručníky také každý den. Personál hotelu byl milý, ale nikdy se nesnažili uklidnit řvoucí kočky, které se po hotelu pohybovaly. Jeli jsme s CK a původně jsme měli zaplacený hotel Atrium Ambiance s příplatkem za výhled na bazén. CK nás informovala po x týdnech od zaplacení, že nás v tomto hotelu ubytovat nemohou. Po několika e-mailech a telefonátech jsme se dohodli na náhradním hotelu Dimitrios Beach. CK nám neustále předhazovala, že tento hotel je o 1000,- Kč dražší, než ten původní, jako by nevěděli, že je jejich zákonná povinnost rozdíl v ceně doplatit. Ze strany CK žádný proklientský přístup, žádná kompenzace nepříjemnosti. Nebrali ani v potaz příplatek za výhled, který jsme nakonec neměli. Rozhodně nedoporučujeme cestovat s touto CK.

Hotel byl starý a vyžilý. Pokoj č. 107 nebyl dlouho vymalován. Všude po zdech byli rozmačkaní komáři a mušky. Pokoj byl situován do vnitrobloku, v přízemí. Jediná výhoda byla, že do pokoje nesvítilo sluníčko a nebylo třeba používat klimatizaci, nebo jen minimálně. K pokoji byla mini předzahrádka sousedící s hotelovou venkovní restaurací. Nicméné se tam nedalo sedět kvůli množství komárů. I přes síť v okně byli komáři v hojném počtu i v pokoji. Pokoj byl uklizen každý den, nové ručníky také každý den. Personál hotelu byl milý, ale nikdy se nesnažili uklidnit řvoucí kočky, které se po hotelu pohybovaly. Jeli jsme s CK a původně jsme měli zaplacený hotel Atrium Ambiance s příplatkem za výhled na bazén. CK nás informovala po x týdnech od zaplacení, že nás v tomto hotelu ubytovat nemohou. Po několika e-mailech a telefonátech jsme se dohodli na náhradním hotelu Dimitrios Beach. CK nám neustále předhazovala, že tento hotel je o 1000,- Kč dražší, než ten původní, jako by nevěděli, že je jejich zákonná povinnost rozdíl v ceně doplatit. Ze strany CK žádný proklientský přístup, žádná kompenzace nepříjemnosti. Nebrali ani v potaz příplatek za výhled, který jsme nakonec neměli. Rozhodně nedoporučujeme cestovat s touto CK.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláž byla písečná, čistá a vedla až do centra Rethymna. Na pláži nejsou žádné snack bary jako je tomu zvykem jinde. Lehátka a slunečníky jsou většinou zdarma a vždy patří k barům či restauracím, které jsou přes silnici. Platíte jen útratu za pití/jídlo. Je zde i hodně prostoru pro ležení na zemi na dece. Moře bylo často rozbouřené a lidé s horší mobilitou měli problém do vody vůbec vlézt. Dva dny bylo do moře zakázáno vstoupit kvůli vlnám. Jinak bylo moře teplé, čisté. Byly dny, kdy bylo i úplně klidné.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Miroslava Č.

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024

Celkově jsme s dovolenou byli spokojeni, jeli bychom klidně znovu.

Celkově jsme s dovolenou byli spokojeni, jeli bychom klidně znovu.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž je opravdu krásná. Písečná - občas jsou místa s oblázky. Dlouhá - můžete se procházet po pláži kilometry. Je čistá, udržovaná, není přeplněná lidmi a je hlídaná plavčíky. Moře je také čisté a s pozvolným vstupem, na koupání ideál. Jen skoro každý druhý den jsou velké vlny, takže visí červená vlajka (druhá půlka září). Taky jeden den pršelo, tak jsme toho využili k prohlídce starého města, muzea a přístavu.

Strava

Jídlo výborné, kdekoli jsme jedli. Je fakt, že středomořská kuchyně obecně je naše oblíbená. Přímo v hotelu je kuchyně dosti přizpůsobená hostům, takže taková z větší části evropská - částečně řecká. Ale vše opravdu velmi chutné a výběr jak při snídaních, tak při večeřích velmi široký - a to nejen výběr hlavních jídel, ale i předkrmů, salátů, ovoce, desertů, i vegetariánských jídel.

Ubytovanie

Hotel je pěkný, čistý, celkem moderně vybavený, nicméně 4 hvězdám neodpovídá - max. 3. Měli jsme pokoj v přízemí, byl tam ve dne v noci příjemný chládek. Nemuseli jsme ani pouštět klimatizaci, což je výhoda, z toho mám vždycky rýmu. Nevýhodou bylo, že některé dny byl v koupelně cítit odpad a celkově byl pokoj poněkud vlhký.

Služby

Úklid probíhá denně. Recepční je milá a vstřícná. U hotelu je bazén, bohužel poněkud "utopený" mezi budovami, takže tam moc nesvítí slunce a nikdo ho moc nevyužívá. Vedle bazénu je hotelový bar. Ve vstupní hale je kulečník. Zhruba každý druhý večer u baru živá hudba.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Michaela R.

Hodnotenie 3,9 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2023

Dovolenou jsme si moc užili, hotel i prostředí hodnotíme průměrně, strava byla skvělá a lidé velmi milí, celkový zážitek 9/10 :)

Dovolenou jsme si moc užili, hotel i prostředí hodnotíme průměrně, strava byla skvělá a lidé velmi milí, celkový zážitek 9/10 :)

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž je opravdu co by kamenem dohodil :) Byli jsme v říjnu, kdy už byly pláže poloprázdné. Lehátka jsou za poplatek nebo zdarma, pokud si objednáte drink. Pláž je z drsnějšího písku, ale před vstupem do vody začínají velké oblázky, dá se i bez bot do vody, pokud zvládnete trochu bolesti a poskakování :) Celý týden jsme měli kromě jednoho dne docela velké vlny, plavat se dalo, jen nic nešlo vidět pod vodou, protože písek je hodně rozvířený. Plavčíci už na plážích nebyli a velmi rychle začíná hluboká voda, takže pro malé děti bychom pláž úplně nedoporučili.

Strava

Strava byla úžasná, nemáme co vytknout. Jídlo se střídalo, na výběr bylo spoustu vegetariánských možností, vždy dostatek zeleniny, sladkostí i řecké kuchyně, prostě paráda! Všechno pití se v polopenzi večer platí.

Ubytovanie

Hotel určitě neodpovídá 4*, max 3*, neočekávejte žádný luxus a budete spokojení. My jsme byli i přes drobné problémy :) V koupelně občas něco zrezlého, nedostali jsme vůbec nic na přikrytí, na posteli byly jen polštáře, přestože jsme byli ubytovaní v říjnu a v noci už nebylo úplně nejtepleji. Po vyptání jsme tedy získali prostěradlo na přikrytí a peřinu, na kterou ale neměli povlečení. První den tekl záchod, který ovšem po nahlášení bleskově opravili. U bazénu skoro nikdy nesvítilo slunce, takže se tam nikdo nezdržoval.

Služby

Pracovníci restaurace a baru jsou extrémně milí, příjemní a přátelští, až je člověku při odjezdu líto, že se musí rozloučit. Lidé na recepci ok, vyřešili, co jsme potřebovali. Při brzkém odjezdu před 6 ráno nám noční hlídač odemkl restauraci a nechal k dispozici studený bar kuchyně, abychom se mohli před cestou nasnídat, což bylo moc milé. Úklid probíhal každý den, stejně jako výměna ručníků.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Adéla Zmátlíková

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Vse bylo skvele, az na pruzinovou matraci, na ktere se velmi spatne spalo. Az na posledni dva dny nam dali na matraci podlozku a spalo se krasne.

Vse bylo skvele, az na pruzinovou matraci, na ktere se velmi spatne spalo. Az na posledni dva dny nam dali na matraci podlozku a spalo se krasne.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Plaz jen par metru od hotelu a krasna dlouha, piscita.

Služby

Vsichni na hotelu byli velmi mili. Jen nam byl slibovan kulecnik a ten tam uz nemeli. Ale nasli jsme si kousek od hotelu jiny.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Anonym

Hodnotenie 3,3 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Dovolenou jsme si užili i přes mírné počáteční zklamání z ubytování :)

Dovolenou jsme si užili i přes mírné počáteční zklamání z ubytování :)

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláž hezká, čistá, písečná, s kamínky na hraně vstupu do moře. slunečník s lehátky 6 euro na celý den, takže není co vytknout.

Strava

Velmi dobrá, občas s mořskými plody. Každý si najde co hledá...Možná by mohla být větší rozmanitost ovoce. K pití klasický postmix, místní pivo a řecká Raki nebo Ouzo nebo Metaxa (pro někoho, kdo by se chtěl v tom teple odrovnat). Koktejly míchány z předchozích ingrediencí.

Ubytovanie

Možná jsme měli smůlu na konkrétní pokoj na konci bloku, kde byla i část kuchyňské linky. Ale pokoj neodpovídal ani vzdáleně fotografiím (spíše to vypadalo jako pokoj pro personál, předělaný na pokoj pro hosty). Byl jsem v relativně dostatečném počtu hotelů různých úrovní a tento bych hodnotil na úrovni ***. I v Turecku a Tunisku, kde bývá obecně horší ubytování při počtu *, byl **** hotel na úplně jiné úrovni. Takže tady převládá spíše zklamání.

Služby

Standardní - nic výjimečného. Personál příjemný, usměvavý.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...