Kateřina Karbanová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 529 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 31 hodnotení)
554. najlepšie hodnotený z 1087 hotelov v Kréta
Kateřina Karbanová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Hana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Skvělá dovolená.
Skvělá dovolená.
Hotel je hned u pláže, vstup do moře trošku komplikovaný oblázky, ale je jich jen asi metr při vstupu, pak už zase písek. Vhodné i pro malé děti.
StravaJídlo výborné, každý den jiné, na večeři vždy výběr kuře/ryba/jiné maso (hovězí, vepřové) a volby i pro vegetariány. Všeho dost a průběžně doplňováno. Jen nechápu, proč při večeří nebyly také nápoje zdarma, ale bylo tolerováno mít vlastní.
UbytovanieStandardní pokoj, moc jsme na něm nepobývali a nejsme ani nijak nároční, jen počítejte s papírovými stěnami, takže slyšíte (zvláště v koupelně) co se děje ve vedlejším pokoji.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Simona Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Dovolená se nám vydařila ,půjčili jsme si auto a cestovali každý den .
Byli jsme spokojeni
Dovolená se nám vydařila ,půjčili jsme si auto a cestovali každý den .
Byli jsme spokojeni
Pláž pěkná černý písek z kraje kameny jinak písek zvládne se bez bot do vody.
Lehátka se platí 8 euro na den .Plážový bar též otevřeny od dopoledne až do večera.
Strava opakující každý den to samé.
Snídaně: salám ,sýr,zelenina,vajíčka,parky,sladké pečivo.
Večeře:kuře,vepřové,brambor nebo rýže a 1x byli hranolky a 2x ryba,každý den špagety a červená omáčka
Pokoj s koupelnou dostačující .My měli sklepní pokoj výhled žádný a pod hlavní silnici .Takže v noci rámus z aut ????
Ale my pokoj využívali jen na přespání .
Úklid super????????????????každý den se uklízelo i ručníky stále čisté.
Personál mily
Bazén moc pěkný a čistý,
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Hana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Skvělá dovolená.
Skvělá dovolená.
Hotel je hned u pláže, vstup do moře trošku komplikovaný oblázky, ale je jich jen asi metr při vstupu, pak už zase písek. Vhodné i pro malé děti.
StravaJídlo výborné, každý den jiné, na večeři vždy výběr kuře/ryba/jiné maso (hovězí, vepřové) a volby i pro vegetariány. Všeho dost a průběžně doplňováno. Jen nechápu, proč při večeří nebyly také nápoje zdarma, ale bylo tolerováno mít vlastní.
UbytovanieStandardní pokoj, moc jsme na něm nepobývali a nejsme ani nijak nároční, jen počítejte s papírovými stěnami, takže slyšíte (zvláště v koupelně) co se děje ve vedlejším pokoji.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Martin H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jediné, co zkazilo dojem, byla zpáteční cesta autobusem z hotelu na letiště, která trvala 3 hodiny (cca 70km), jak bus objižděl všechny hotely po cestě. Cesta tam cca hodinu, ale zpět moc dlouhé.
Jediné, co zkazilo dojem, byla zpáteční cesta autobusem z hotelu na letiště, která trvala 3 hodiny (cca 70km), jak bus objižděl všechny hotely po cestě. Cesta tam cca hodinu, ale zpět moc dlouhé.
ok
StravaStrava dobrá, jen kdo přišel na snídani později, už neměl vodu, který došla a byl jen džus.
UbytovanieUbytování by bylo super, jen v koupelně a nad skříní nebyl strop, jen nějaký podhled s dírami, takže bylo vše z okolních pokojů slyšet, jak kdyby byli u vás v pokoji. A to se jen normálně bavili.
Službyok
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Lenka H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem vynikající.
Celkový dojem vynikající.
Pláž hned pod hotelem, čistá. Voda byla čistá. Pouze se na internetovém výběru dovolených inzerovalo, že jsou hotelová lehátka se slunečníkem zdarma, ale byla nakonec za 6E na den. Byli jsme tam na přelomu konce školního roku a prázdnin a v tuto dobu bývají poměrně velké vlny, ne vysoké ale silné. Kombinace vln a písčito-oblázkového vstupu do vody asi nebude nejvhodnější pro starší osoby s pohybovým omezením.
StravaJídlo bylo odpovídající tříhvězdičkovému hotelu. Kvalita výborná, vždy se dalo vybrat. Jediné, co se jim moc nedařilo, byly brambory na jakýkoliv způsob. Ty chutnaly jako "v české školní jídelně" :-).
UbytovanieUbytování výborné - čistota i vybavení. Jen detaily - tradičně chyběly poličky ve skříni, ale to je obvyklý problém řeckých hotelů, a to i když se jedná o hotel s více hvězdičkami, než byl tento. Naštěstí byla v našem rodinném pokoji čtvrtá volná postel, kde jsme odkládali, co jsme potřebovali. Na postelích byly rozdílné matrace - tvrdé i měkká. Z té tvrdé bolí záda.
SlužbyVše ok. Je to hotel s rodinnou atmosférou. Velmi příjemný personál na recepci. Bezproblematicky zařídili vše - půjčení auta apod.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Aleksandra Mielcarz
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ráno dva dny netekla teplá voda v hotelu, protože bojler se nestihl nahřát.V den odjezdu nebyla snídaně i přes dřívější ujištění, že se bude čekat.Restaurace byla uzavřena na 4 kohoutky a na recepci nebyl nikdo.
Ráno dva dny netekla teplá voda v hotelu, protože bojler se nestihl nahřát.V den odjezdu nebyla snídaně i přes dřívější ujištění, že se bude čekat.Restaurace byla uzavřena na 4 kohoutky a na recepci nebyl nikdo.
Pláž je pěkná a čistá
StravaSnídaně v pořádku, večeře spíše bez chuti.
UbytovaniePokoje v pořádku pro řecké 3 hvězdičky.
SlužbyObsluha milá, ale před sezónou by se měl hotel více snažit, ranní nedostatek teplé vody je nepřijatelný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...