Fereniki Resort & Spa Hodnotenie: 3/5
od 363 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 363 € za os.
od 301 € za os.
od 312 € za os.
od 354 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 15 hodnotení)
127. najlepšie hodnotený z 1087 hotelov v Kréta
Natalie Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Velmi příjemné ubytování. Splnilo to naše očekávání, které bylo mít ubytování v klidu a soukromí.
Vše bylo čisté, celý apartmán je krásně a prakticky zařízený.
Je určitě potřeba myslet na to, že vzhledem k umístění je vhodné spíše pro lidi, kteří plánují si půjčit auto, krásná místa jsou v dojezdové vzálenosti.
Velmi příjemné ubytování. Splnilo to naše očekávání, které bylo mít ubytování v klidu a soukromí.
Vše bylo čisté, celý apartmán je krásně a prakticky zařízený.
Je určitě potřeba myslet na to, že vzhledem k umístění je vhodné spíše pro lidi, kteří plánují si půjčit auto, krásná místa jsou v dojezdové vzálenosti.
Pláž je v blízkosti ubytování. Jsou na ni stromy, pod které je možné se schovat.
V blízkosti jsou restaurace, pokud si date občerstvení, jsou lehatka zdarma
Bez stravy
UbytovanieVelmi příjemný pan majitel, ochotný s čímkoliv pomoci. Krásné apartmány, krásná zahrada.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Martina N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Naprostá spokojenost, apartmány čisté, skvěle umístěné, v krásné zahradě, kousek od pláže a centra letoviska. Nemám absolutně co vytknout...rozhodně doporučuji půjčení auta, dostanete se na místa, kam se žádné výlety nedělají, jste nezávislí...řízení netřeba se bát, zvlášť na jihu Kréty, kde jsme byli na silnici prakticky jediným autem...Jižní Kréta je nádherná, turisty neobjevená, takže nehrozí narvané pláže a boje o lehátka, za mě pecka a rozhodně zde nejsme naposledy...
Naprostá spokojenost, apartmány čisté, skvěle umístěné, v krásné zahradě, kousek od pláže a centra letoviska. Nemám absolutně co vytknout...rozhodně doporučuji půjčení auta, dostanete se na místa, kam se žádné výlety nedělají, jste nezávislí...řízení netřeba se bát, zvlášť na jihu Kréty, kde jsme byli na silnici prakticky jediným autem...Jižní Kréta je nádherná, turisty neobjevená, takže nehrozí narvané pláže a boje o lehátka, za mě pecka a rozhodně zde nejsme naposledy...
blíž k ubytování pláž s hrubým pískem a kamínky, velkým plusem jsou stromy, kam se dá ukrýt před sluníčkem...nepřeplněná, vždy najdete místo, voda čistá, s příkřejším vstupem do moře, zde doporučuji boty do vody...trošku vzdálenější písečná pláž, opět čistá, nepřeplněná, u taveren k dispozici lehátka a slunečníky, ale není problém lehnout si i na písek s vlastním slunečníkem, či pokud budete mít štěstí, tak i do stínu stromů, zde k dispozici i sprchy...vstup do vody velmi ale velmi pozvolný, ideální pro děti...
Stravaubytování jsme měli bez stravy, ale v okolí je nepřeberné množství taveren, řecká kuchyně je výborná, vybere si opravdu každý...personál je milý a vždy dostanete i něco navíc jako pozornost (vodu či zmrzlinu)
Ubytovanieapartmány čisté, úklid prováděn po 3 dnech...vybavení je skromnější, dva hrnky pro tři lidi, ale s tím se tak nějak počítá...velkým plusem je velká lednice a touster...kolem krásná zahrada, majitel ochotný, příjemný...
Službybeze služeb
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Filtrovať recenzie
Otmar H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Máme Krétu a Makri Gialos moc rádi, takže jsme si to zase užili. Ranní procházky do hor, odpoledné na pláž a pak výlety do okolí. Moc hezké.
Máme Krétu a Makri Gialos moc rádi, takže jsme si to zase užili. Ranní procházky do hor, odpoledné na pláž a pak výlety do okolí. Moc hezké.
Hodně jsme chodili i na vzdálenější pláže, což nás bavilo. Místní pláž je taky hezká, výhoda je, že najdete místo ve stínu pod stromy. Příjemné je, že pláže jsou rozlehlé a nejsou přelidněné. Moře čisté, ale záleží na větrech, které dost často dují se značnou silou. Pak je moře zakalené od písku. S povětrností je to někdy složité, dokáže tu foukat tak, že se zvedá i písek na plážích.
StravaV tavernách výborná řecká kuchyně za relativně slušné ceny, doporučuji blízkou vesničku Stavrochori. Nákupy v místních supermarketech - ceny dražší než v Česku, ale jde to. Na zeleninu a ovoce je dobré zajít na páteční trhy u kostela. Výborná cukrárna se zmrzlinou
UbytovanieUbytování je hezké a slušně udržované, jediná mírná výtka k sedací vaně malých rozměrů, asi by byl lepší sprcháč
SlužbyÚklid a výměna prádla v pohodě. Mírná výtka vůči špatné dostupnosti internetu v apartmánech ve větší vzdálenosti od recepce.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Kateřina L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Ubytování bylo blízko pláže, kousek do města... Městečko ne příliš velké, což bylo dobře, nechtěli jsme do velkého, přesto plně vybavené obchůdky s potravinami, řeznictvím, lékárnami, suvenýry, cukrárnou, tavernami a autopůjčovnou, ve které vše bylo no problem... Takže po této stránce spokojenost. Nádherná a drsná okolní příroda s překrásnými plážemi, kdy některé z nich byly schované a tím pádem nenavštěvované případně pouze minimálně, jelikož většina lidí chodila na známá místa se slunečníky a lehátky, barem atd.
Ubytování bylo blízko pláže, kousek do města... Městečko ne příliš velké, což bylo dobře, nechtěli jsme do velkého, přesto plně vybavené obchůdky s potravinami, řeznictvím, lékárnami, suvenýry, cukrárnou, tavernami a autopůjčovnou, ve které vše bylo no problem... Takže po této stránce spokojenost. Nádherná a drsná okolní příroda s překrásnými plážemi, kdy některé z nich byly schované a tím pádem nenavštěvované případně pouze minimálně, jelikož většina lidí chodila na známá místa se slunečníky a lehátky, barem atd.
Pláže, které jsme navštívili byly překrásné, buď kamínkové nebo písečné, průzračné azurové moře (až na pár míst, kde jsme našli bohužel naplaveniny odpadků a plovoucího nepořádku v moři), ale těch nebylo naštěstí moc... A museli jsme si zvyknout na silnější vítr, který byl schopný odfouknout i kloubouk z hlavy, takže schůdnější volbou bylo použít funkční šátek jako ochrana před sluncem.
StravaNakupovali a vařili jsme si sami, takže po této stránce vše v pořádku.
UbytovanieUbytování bylo čisté (v polovině pobytu byl proveden úklid, výměna ručníků a povlečení) a velikostně dostačující... Zklamáním však bylo vybavení kuchyně, jelikož ze zdravotních důvodů si musím sama vařit. Na základě recenzí jsem očekávala, že vybavení nebude tím pádem problém. Jar byl u dřezu, ale houbička na pomývaní nebyla, tu jsem si musela koupit. Našla jsem pouze 2 hrnce (jeden velký a jeden střední) a jednu něco jako pánev, očekávala jsem aspoň ještě dva hrnce, aby to, co si uvařím jsem měla v čem skladovat v lednici, případně ohřát. To nemluvím o chybějícím zbytku vybavení jako naběračka, škrabka, vařečka ... Tyto základní věci zde chyběly, takže jsem musela míchat lžící případně vidličkou, místo naběračky použít šálek na kávu atd... Příbory byly po 2 kusy (také mohly být alespoň 4, když už chybělo to ostatní) pouze čajové lžičky byly asi 4ks. Chyběla mikrovlnka, abych mohla uvařené jídlo ohřát na talíři. Trouba byla vybavena pouze jedním nízkým plechem, očekávala bych, že bude mít i hluboký, na to by se dalo dát maso se zeleninou i bramborami dohromady, ale bohužel... Alespoň síto na těstoviny Takže pokud bychom zde měli jet ještě někdy příště příště, tak vím, že pár základních věcí si hold budu muset sbalit navíc
SlužbyPři příchodu na recepci jsme dostali každý 0,5l vychlazenou lahev čisté vody a po příchodu do apartmánu jsme v lednici našli vychlazenou 1,5 l čistou vodu (což nás mile překvapilo), stejně jako již výše zmíněný úklid v polovině pobytu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jitka V.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024
Určitě se příští rok vrátíme na stejné místo.
Určitě se příští rok vrátíme na stejné místo.
Pláž vzdálenou asi 3 min. chůze lemují vzrostlé tamaryšky, které nabízejí stín. U pláže je také výborná taverna Georgeos. Když si u nich dáte jídlo, můžete použít lehátka se slunečníky - doporučuji. Pláž byla vždy poloprázdná, tichá, voda průzračně čistá.
StravaVychutnávali jsme si úžasné snídaně sestávající z místních produktů - čerstvé pečivo z pekárny, ovoce a zelenina z trhu, vynikající sýry. Večeře v tavernách byla vždy taková zážitková gastroturistika. Nejen kvalitou nabízených jídel, ale také přátelským přístupem personálu.
UbytovaniePokoje byly čisté, kuchyňka vybavena vším potřebným, na terase slunečník. Nic nám nechybělo.
SlužbyPan domácí byl milý a ochotný nám vždy vyjít vstříc.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (1)
Natalie Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Velmi příjemné ubytování. Splnilo to naše očekávání, které bylo mít ubytování v klidu a soukromí.
Vše bylo čisté, celý apartmán je krásně a prakticky zařízený.
Je určitě potřeba myslet na to, že vzhledem k umístění je vhodné spíše pro lidi, kteří plánují si půjčit auto, krásná místa jsou v dojezdové vzálenosti.
Velmi příjemné ubytování. Splnilo to naše očekávání, které bylo mít ubytování v klidu a soukromí.
Vše bylo čisté, celý apartmán je krásně a prakticky zařízený.
Je určitě potřeba myslet na to, že vzhledem k umístění je vhodné spíše pro lidi, kteří plánují si půjčit auto, krásná místa jsou v dojezdové vzálenosti.
Pláž je v blízkosti ubytování. Jsou na ni stromy, pod které je možné se schovat.
V blízkosti jsou restaurace, pokud si date občerstvení, jsou lehatka zdarma
Bez stravy
UbytovanieVelmi příjemný pan majitel, ochotný s čímkoliv pomoci. Krásné apartmány, krásná zahrada.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Celková spokojenost až na pláž..
Celková spokojenost až na pláž..
Pláž vzdálená cca 200m, přístup po velmi prašné a neudržované cestě. Samotná pláž je kamínková a z velmi hrubého písku, moře čisté a teplé.
Pláž bez vybavení sprchou, převlékárnou, neupravovaná. Přístup do vody velmi prudký, cca 2m od břehu už člověk nestačí, vylézt z vody velmi adrenalinové, nohy se boří do kamínků a pokud jsou vlny, je to zážitek :-)
V centru pláž písková, jemná, bez kamenů a s velmi pozvolným vstupem, vhodné pro dítka-komu nevadí procházka, vyražte tam,my tam chodili denně.
stravování po vlastní ose- v přímé blízkosti pouze jedna taverna u pláže-cca 300m,jinak nutné chodit do centra
UbytovanieUbytování v pěkně a moderně vybavených apartmánech, ale poměrně daleko od centra. Vybavení kuch.koutu plně dostačující, WIFI, TV, rychlovarná konev, sporák, panini touster,lednice s mrazákem, na balkonech slunečník a sezení,
Okolí-pěkně upravená rozkvetlá zahrada
pan domácí super, vstřícný,ochotný
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...