Central Hersonissos Hodnotenie: 3/5
od 312 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 312 € za os.
od 380 € za os.
od 512 € za os.
od 354 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 6 hodnotení)
Ondřej Sejk
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z dovolené byl skvělý, ale z velké části je to naší první návštěvou Řecka a první návštěvou hotelu s all inclusive.
Celkový dojem z dovolené byl skvělý, ale z velké části je to naší první návštěvou Řecka a první návštěvou hotelu s all inclusive.
Pláž má skvělý přístup do moře, je kousíček od hotelu, ale je velmi špinavá. Nepatří k žádnému hotelu a nikdo ji neuklízí. Moře je ale krásně čisté.
StravaStrava připomíná cizokrajnou školní jídelnu. Pokud málo solíte, zůstanete na salátech a sladkostech, protože pro mne (a to solím průměrně) bylo 70% hlavních jídel přesolených. Jídla jsou všechna velmi podobného rázu a spíše podprůměrná. Jednou za dva dny se objeví něco lepšího. Zelenina a ovoce jsou tam dobré, jedl jsem je celý týden. Dezerty mi taky chutnaly. Celkový dojem z jídla je poměrně bídný.
UbytovanieObrovské mínus hotelu jsou napevno oddělené postele v dvoulůžkových pokojích... Pokud čekáte romantickou dovolenou, tak si nechte zajít chuť, protože budete spát zvlášť a postele není možné přisunout. Matrace jsou jakési pérové, tvrdé a nepohodlné. První dvě noci nás boleli záda a byli jsme nevyspalí. V celém hotelu jsou prý pouze 4 pokoje s dvoulůžkem, ale ty jsou ve čtyřlůžkových pokojích. Abych si ale jen nestěžoval, uklízejí každý den a každý druhý převlékají postele. Jsou velmi milí a vstřícní. Vybavení je malá lednička a v bungalovech trvá deset minut, než začne téci teplá voda. Zásuvek je po skrovnu, ale jsou.
SlužbySlužeb k dispozici mnoho není. Kulečník za 2 eura, klimatizace 3 eura za den, trezor je na tom podobně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (10) (1)
Vojtěch Bartoš
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Až na tu čistotu o které jsem se zmínil výše to bylo dobré.
StravaV tomto hotelu panu kuchařovi chyběla poněkud fantazie. Řecká kuchyně je velmi pestrá. Zde to bylo stále na jedno brdo.
UbytovanieCelkem slušné.
SlužbySlušné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)
Filtrovať recenzie
Ondřej Sejk
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z dovolené byl skvělý, ale z velké části je to naší první návštěvou Řecka a první návštěvou hotelu s all inclusive.
Celkový dojem z dovolené byl skvělý, ale z velké části je to naší první návštěvou Řecka a první návštěvou hotelu s all inclusive.
Pláž má skvělý přístup do moře, je kousíček od hotelu, ale je velmi špinavá. Nepatří k žádnému hotelu a nikdo ji neuklízí. Moře je ale krásně čisté.
StravaStrava připomíná cizokrajnou školní jídelnu. Pokud málo solíte, zůstanete na salátech a sladkostech, protože pro mne (a to solím průměrně) bylo 70% hlavních jídel přesolených. Jídla jsou všechna velmi podobného rázu a spíše podprůměrná. Jednou za dva dny se objeví něco lepšího. Zelenina a ovoce jsou tam dobré, jedl jsem je celý týden. Dezerty mi taky chutnaly. Celkový dojem z jídla je poměrně bídný.
UbytovanieObrovské mínus hotelu jsou napevno oddělené postele v dvoulůžkových pokojích... Pokud čekáte romantickou dovolenou, tak si nechte zajít chuť, protože budete spát zvlášť a postele není možné přisunout. Matrace jsou jakési pérové, tvrdé a nepohodlné. První dvě noci nás boleli záda a byli jsme nevyspalí. V celém hotelu jsou prý pouze 4 pokoje s dvoulůžkem, ale ty jsou ve čtyřlůžkových pokojích. Abych si ale jen nestěžoval, uklízejí každý den a každý druhý převlékají postele. Jsou velmi milí a vstřícní. Vybavení je malá lednička a v bungalovech trvá deset minut, než začne téci teplá voda. Zásuvek je po skrovnu, ale jsou.
SlužbySlužeb k dispozici mnoho není. Kulečník za 2 eura, klimatizace 3 eura za den, trezor je na tom podobně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (10) (1)
Vojtěch Bartoš
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Až na tu čistotu o které jsem se zmínil výše to bylo dobré.
StravaV tomto hotelu panu kuchařovi chyběla poněkud fantazie. Řecká kuchyně je velmi pestrá. Zde to bylo stále na jedno brdo.
UbytovanieCelkem slušné.
SlužbySlušné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)
Lydie Pytlíková
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Protože máme maleho nemocného syna, chlěli jsme pláž u hotelu, to bylo sice popsáno u zájezdu, ale skutečnost byla jiná. Ná slepé ulici byl provoz jak na Václaváku, protože za náma bylo ještě několik obchodů a také hotelů. Ná pláži byl písek hodně vzácný, pokud by ale odvezli dost velké množství chaluh, bylo by tam docela fajn.
StravaStrava AII Inclusive je dobrá ale ..... už po 2 dnech nám bylo jasné, že to co se nesnědlo ráno ( párky, brambory atd...) je nám dáváno do večeří což bylo dost znát a protože jsme na hotelu byli hlavně češi dost často se toto téma otvíralo u rautového stolu.
UbytovanieUbylování byl další šok.Z balkónu jsme koukali na další stavbu, hlavně na dráty ! Foto přikládám .
Hřiště pro děti bylo nekryté a tak byl pobyt na tomto hřišti možný pouze od 8-10 a 18.00 do 20.00
JInak se tam dítě na bílém barvícím písku uškvařilo.
Potřebovyli jsme dětskou židličku a na 5 dětí 1,5-3 let byla pouze jedna.Udělalo to dost napětí, protože když jsme měli štěstí a náš syn seděl v této židličce, tak se nás ostatní chodili ptát kdy už si jí mohou vzít.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (1)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.