Do tohoto hotelu uz bych se nevrátil, jeho poloha je strašná vše hrozně daleko, pláž cca 1,6km. Komáři se vždy odněkud objevili ve vašem pokoji. Jen diky velmi nízké ceně jsem nemel pocit ze bych byl podveden, Kréta je nejhezčí řecký ostrov, vetsinu času jsme proto strávili na cestách autem a hledání krásných pláži.
PlážPláž neni 900m ale cca 1100m jenže to je pláž bez lehatek a baru, to musíte ujít ještě dalších 500m po písku do prava kde jsou ceny lehátka podle nálady majitele, jednou jsme platili 8€ druhý den 10€ bar vám udělá dobrou kávu, ale mizerný vodovový koktejly. Co se týče moře je nádherné a křišťálové čisté, pokud se vydáte doleva a sednete si na lehátko u hotelu obsluha po vás bude chtít 100€ o 200m dál 20€
StravaStrava byla nejvetsim zklamáním, člověk sice hlady neumřel, ale variace byla bídná.pití z automatu chem. postmix. Koktejly/drinky placené. Sladké dezerty formou buď želé nebo pudink.
UbytovanieJako hotelový komplex se mi libil, ale problémy se odehrály na pokoji, malá baterie u umyvadla, museli jste pustit vice vodu, vše forové, mraky komárů, co se mi libilo, ze ovladač na klimatizaci uz na nas čekal na pokoji, dale zabudované radio v posteli. LCD TV
SlužbySvozový autobus na pláž jezdil ve 12:30 když zrovna začínají obědy a pak v 15:00, myslim ze tyto časy mají záměrně protoze vědí ze jsou absolutně mimo, proto autobus na místě pred hotelem jen stál, ani řidič nebyl nikde videt.
Animační byli mladý kluci, kteří jako všude otravovali mladé klientky, jejich animační programy vecer do 23hod byly převážně hlučnější hrající hudba typu karaoke, uhodni název filmu apod. Bazény byly přechlorované, možnost nákupu pití apod věci v hotelovém obchůdku, je zde i půjčovna aut ale stačí sejít na šílenou křižovatku a jsou zde levnější pujcovny,
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate