Helena G.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborná dovolenka , aj v septembri plný hotel, súhlasí s opisom na stránke cestovky ,
Výborná dovolenka , aj v septembri plný hotel, súhlasí s opisom na stránke cestovky ,
pláž rôzne druhy kamenistá , štrková a piesková , komu sa aká páči len všade je potrebné zaplatiť za lehátko a slnečník od 3 - 10 eur
Stravastrava pestrá, rôzne druhy mäsa , ovocie , menej zákuskov , inač všetko fajn
Ubytovaniespokojnosť nové vybavenie, denné upravované, denná vymená uterákov a osušiek , doplňovanie kozmetických potrieb,papuče a župan k dispozicii ,
Službymilý a príjemný personál , všetko O.K.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

















