Dovolená byla velkým zklamáním už po příjezdu na hotel, doporučení co jsme dostali z CA a následná ukázka hodnocení hotelu absolutně neodpovídala. 3 hvězdičkový hotel se rovnal Motelu. Všude špína, nepořádek, a po získání klíčů od pokoje jsme byli ještě více šokováni, pokoj nebyl uklizený po lidech před námi, na prostěradle byl make-up a vlasy vsude, na nočním stolku zbytky jídla, záchod byl celý pomočený, protékal a všude po koupelně byla plíseň a voda, umyvadlo bylo cele od pasty a toaletní papír byl zmuchlaný a mokrý, jedna role kterou jsme měli na celou dobu pobytu. O další jsme si museli jít zažádat na recepci a po opakovaných stížnostech nepořádku na pokoji nepřišel nikdo uklidit. Až poslední noc kdy jsme chtěli kontakt na šéfa hotelu.. jidlo bylo taky hrozný, celý týden to stejné.. pokoj jsme měli až nahoře takže jsme každý den museli několikrát vyjít šílené množství schodů a táhnout dva kufry nebylo nic nepříjemného v tom horku. S dítětem si to opravdu nedokážeme představit.. v naší části hotelu byl bar který byl neustále odpojen a tudíž se muselo na bar přes celý hotel což zabralo několik minut. Chování delegáta bylo taky zklamáním, cestovka řekla že se máme obrátit na něj, což jsme udělali ale neměl žádnou snahu problém řešit a řekl nám že co jsme čekali od 3 hvězdy, ( určitě ne to že budeme mít taky špinavý pokoj) celá dovolená byla velká katastrofa a museli jsme si vzít ubytování jinde na vlastní náklady. Hotelové fotky vypadají jako z katalogu ale vůbec neodpovídají realitě.
PlážMuseli jsme si pronajmout auto a jet jinam. Celá dovolená nás vyšla na daleko víc peněz.
StravaCelý týden stejné jídlo, chuťově příšerné. Chodili jsme jíst ven na vlastní náklady i přes to že jsme měli all inclusive. I časy jídel byly zvláštní. Nepříjemné hlavně bylo jíst mezi odpadky a špinavým nádobím po někom jiným protože to nikdo neodnášel.
UbytovanieDovolená byla velkým zklamáním už po příjezdu na hotel, doporučení co jsme dostali z CA a následná ukázka hodnocení hotelu absolutně neodpovídala. 3 hvězdičkový hotel se rovnal Motelu. Všude špína, nepořádek, a po získání klíčů od pokoje jsme byli ještě více šokováni, pokoj nebyl uklizený po lidech před námi, na prostěradle byl make-up a vlasy vsude, na nočním stolku zbytky jídla, záchod byl celý pomočený, protékal a všude po koupelně byla plíseň a voda, umyvadlo bylo cele od pasty a toaletní papír byl zmuchlaný a mokrý, jedna role kterou jsme měli na celou dobu pobytu. O další jsme si museli jít zažádat na recepci a po opakovaných stížnostech nepořádku na pokoji nepřišel nikdo uklidit. Až poslední noc kdy jsme chtěli kontakt na šéfa hotelu.. jidlo bylo taky hrozný, celý týden to stejné.. pokoj jsme měli až nahoře takže jsme každý den museli několikrát vyjít šílené množství schodů a táhnout dva kufry nebylo nic nepříjemného v tom horku. S dítětem si to opravdu nedokážeme představit.. v naší části hotelu byl bar který byl neustále odpojen a tudíž se muselo na bar přes celý hotel což zabralo několik minut. Chování delegáta bylo taky zklamáním, cestovka řekla že se máme obrátit na něj, což jsme udělali ale neměl žádnou snahu problém řešit a řekl nám že co jsme čekali od 3 hvězdy, ( určitě ne to že budeme mít taky špinavý pokoj) celá dovolená byla velká katastrofa a museli jsme si vzít ubytování jinde na vlastní náklady. Hotelové fotky vypadají jako z katalogu ale vůbec neodpovídají realitě.
SlužbyHotel je velký podvod, na fotkách vypada úplně jinak a vůbec neodpovídá realitě . Šok hned po příjezdu. Nepořádek, špína a zápach je všude po hotelu. Personál se k ničemu nemá, schodu je tam šíleně moc, starší lidi nebo lidi s dětmi budou mít velký problém.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate