Krisztina G.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Velmi pěkný hotel, milý personál, vše perfektní
Velmi pěkný hotel, milý personál, vše perfektní
Pláž je velmi čistá a dobře udržovaná. Čistota vody je také maximální. Bylo to asi 1 minutu od našich úst klidnou chůzí
StravaSkvělé, vše je skvělé
UbytovanieSkvělé ubytování
SlužbyPříjemný ochotný personál. Vše bylo na svém místě v každé oblasti
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







