Lucie P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2025
Dovolená byla skvělá, hotel kousek od letiště, jídlo naprosto dokonalé, hodně a všude dost. Lehátka pro všechny. Byli jsme moc spokojeni.
Dovolená byla skvělá, hotel kousek od letiště, jídlo naprosto dokonalé, hodně a všude dost. Lehátka pro všechny. Byli jsme moc spokojeni.
Jedna část pláže, blíže k útesu byla celkem zanesena chaluhami z moře, ale o kousek dál už byla moc krásná, moře čisté..
StravaPerfektní, všechny možné druhy kuchyně, řecká, asijská, mexická, středomořská a vše bylo moc dobré.
UbytovanieMeli jsme pokoj blízko bazénu, restaurace , baru. Pokoj pěkný, dobře vybavený.
SlužbyVše v poradku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)











