Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
S výletem bylo všechno v pořádku.
S výletem bylo všechno v pořádku.
Pláž byla asi 500 m daleko, ale vlny byly velké, bohužel byl den, kdy jsme si nemohli ani zaplavat, protože jsme nemohli do moře.
StravaPožádali jsme o snídani a večeři. Snídaně byla v hotelu, s tím nebyl problém. Večeře byla v jiném hotelu, což se nám moc nelíbilo. Ve starém městě jsou moc hezké malé taverny, jedli jsme výborné jídlo.
UbytovanieS ubytováním jsme byli velmi spokojeni, i když je to v párty čtvrti, nevadilo nám to. V pokoji nebylo nic slyšet. Prostředí bylo moc hezké a s pokojem jsme byli moc spokojeni.
SlužbyVeškerá obsluha byla skvělá a všichni byli moc milí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







