Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
S výletem bylo vše v pořádku.
S výletem bylo vše v pořádku.
Na nedaleké pláži byly velmi velké vlny a ne vždy se dalo plavat. Místním autobusem se po asi 20 minutách jízdy dostanete na písečnou pláž.
StravaBylo to soběstačné.
UbytovanieV blízkosti ubytování byl supermarket a Lidl. Byt byl pěkný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







