Barbora Tučkova
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 662 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 46 hodnotení)
64. najlepšie hodnotený z 220 hotelov v Kos
Barbora Tučkova
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Michaela Kratochvilová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jediná chybička - musí se přejít místní komunikace a je trochu úzká, ale stačí přejít cca 150m a je to lepší.
Ubytovaniena jedničku :)
SlužbyPersonál velice milý a uslužný
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Filtrovať recenzie
Jaroslav M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Dovolená byla dle mých představ
Dovolená byla dle mých představ
Lidí málo pláž přímo u silnice ale vůbec to nevadí protože jsme se vykoupali v moři a šli jsme přes ulici do bazénu pláž byla čistá.
StravaStrava byla dobrá až na dortiky
UbytovaniePokoj čistý pěkný
SlužbySlužby velmi dobrý
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Kristýna V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Vynikající jídlo, velký výběr, úžasný a vstřícný personál, který, ač hovoří především francouzsky, umí i anglicky. Hotel nemá lehátka na pláži, protože ta je velmi malá, má lehátka zdarma u jiného hotelu, 10-15 min chůze, ale to nevyhovuje námi zadaným kritériím - 0 m na pláž. Poslední den byla výměna turnusů, takže byla velice přelidněná jídelna oproti ostatním dnům, kdy byla prakticky prázdná, ale stejně veškeré jídlo bylo dostupné a stále doplňované.
Dovolená splnila naše představy...vlastně předčila, neboť jsme dostali pokoj s výhledem na moře, což byl příjemný bonus, Takže veliká spokojenost!
Vynikající jídlo, velký výběr, úžasný a vstřícný personál, který, ač hovoří především francouzsky, umí i anglicky. Hotel nemá lehátka na pláži, protože ta je velmi malá, má lehátka zdarma u jiného hotelu, 10-15 min chůze, ale to nevyhovuje námi zadaným kritériím - 0 m na pláž. Poslední den byla výměna turnusů, takže byla velice přelidněná jídelna oproti ostatním dnům, kdy byla prakticky prázdná, ale stejně veškeré jídlo bylo dostupné a stále doplňované.
Dovolená splnila naše představy...vlastně předčila, neboť jsme dostali pokoj s výhledem na moře, což byl příjemný bonus, Takže veliká spokojenost!
pláž je hned přes silnici u hotelu, ale oproti fotografiím zde nejsou žádná lehátka, je úzká, písečná, lehátka zdarma má hotel u jiného hotelu, v pochozí vzdálenosti 10-15 min, toto jsme nevyužili, leželi jsme u bazenu a chodili se koupat do moře.
Stravarozmanitá, pestrá, výběr dostačující, stále doplňují
Ubytovanieubytování je pěkné, čisté, měli jsme výhled na moře
Službypersonál vstřícný, ochotný, milý, mluví hlavně francouzsky, ale anglicky se domluvíte
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Václav S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Pěkná dovolená na krásném ostrově, hotel a služby na výborné úrovni, trochu slabší rozmanitost obědů a vešeří, služby all inclusive malého rozsahu
Pěkná dovolená na krásném ostrově, hotel a služby na výborné úrovni, trochu slabší rozmanitost obědů a vešeří, služby all inclusive malého rozsahu
Úzká pláž bez vybavení přímo u hotelu (přez silnici), v dostupné vzdálenosti větší vybavené pláže. Častý vítr a vlny.
StravaNa to, že je hotel převážně obsazen francouzy, je jídlo překvapivě málo ochuceno, převažují různě upravené těstoviny, očekával bych více druhů ryb a masa. Ovoce a zeleniny dostatek, výběr velký.
UbytovanieOdpovídající typu hotelu, vše zánovní, udržované
SlužbySlužby hotelů velmi dobré, trochu prolém s angličtinou (personál francouzký)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Weronika S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Výlet se velmi vydařil, jedinou nevýhodou byl francouzsky mluvící personál hotelu.
Výlet se velmi vydařil, jedinou nevýhodou byl francouzsky mluvící personál hotelu.
Pláž u hotelu je velmi skromná, ale existuje ;)
StravaVelmi rozmanité jídlo, chutné
UbytovaniePokoje jsou čisté a pravidelně uklízené - nemám žádné stížnosti.
SlužbyÚroveň baru s nápoji je složitá a animace jsou ve francouzštině (anglicky ne).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Tomasz P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Upravené v súlade s Pravidlá
Ahoj. Skvělý hotel, velmi dobré jídlo a služby. Jediné velmi velké mínus jsou Francouzi. Abychom byli spravedliví, ve francouzštině, od animace po hotelové menu, animátoři nemluví ani anglicky. Slabý. A cestovní kancelář je to druh selhání. Žádný kontakt. Rezident polského zájezdu mluvil polsky a autobus, který nás vyzvedl z hotelu, odjel, i když řidič viděl můj šok a byl naštvaný, protože jsem šel za autobusem, abych čekal. Slyšel jsem, že musím čekat ve 34stupňovém vedru před hotelem. To samé od rezidenta Nikdy se mi nic podobného v žádné kanceláři nestalo.
Ahoj. Skvělý hotel, velmi dobré jídlo a služby. Jediné velmi velké mínus jsou Francouzi. Abychom byli spravedliví, ve francouzštině, od animace po hotelové menu, animátoři nemluví ani anglicky. Slabý. A cestovní kancelář je to druh selhání. Žádný kontakt. Rezident polského zájezdu mluvil polsky a autobus, který nás vyzvedl z hotelu, odjel, i když řidič viděl můj šok a byl naštvaný, protože jsem šel za autobusem, abych čekal. Slyšel jsem, že musím čekat ve 34stupňovém vedru před hotelem. To samé od rezidenta Nikdy se mi nic podobného v žádné kanceláři nestalo.
Pláž je chudá, ale poblíž se nekoná žádné drama, jsou tam pláže s lehátky.
StravaSuper
UbytovanieSkvělý pokoj
SlužbyVšechno skvělé
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (1)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...