Martina Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Upravené v súlade s Pravidlá
Dovolenou jsem vybírala s kamarádkou na CA. Zájezd byl od cestovní kanceláře .........., kde bych ráda pochválila delegátku paní Báru, která byla stále k zastižení a podala veškeré informace. Moc děkujeme Báro ????. Hotel se nám líbil, jak zázemím tak okolím. Dva bazény, vířivka, dva malé bazény pro děti a to vše v krásné zahradě. K moři to bylo blízko přes silnici, pláž písčitá a dlouhá, skvělá na procházky. Jídlo pestré a nám chutnalo. Pokoj jsme měli v hlavní budově. Splňoval naše očekávání
Dovolenou jsem vybírala s kamarádkou na CA. Zájezd byl od cestovní kanceláře .........., kde bych ráda pochválila delegátku paní Báru, která byla stále k zastižení a podala veškeré informace. Moc děkujeme Báro ????. Hotel se nám líbil, jak zázemím tak okolím. Dva bazény, vířivka, dva malé bazény pro děti a to vše v krásné zahradě. K moři to bylo blízko přes silnici, pláž písčitá a dlouhá, skvělá na procházky. Jídlo pestré a nám chutnalo. Pokoj jsme měli v hlavní budově. Splňoval naše očekávání
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







