Aktuálne pre cesty do Grécka

Hotel Evita Natura

Hodnotenie: 4/5

Grécko, Kos, Marmari

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Zrekonstruovaný hotel Klidná dovolená Blízko pláže Wifi v celém hotelu

Viac o ubytovaní

od 757 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

Hotel sa po kompletnej rekonštrukcii nachádza mimo rušných turistických stredísk, a preto je ideálnou voľbou pre pokojnú dovolenku a relaxáciu. Centrum Marmari je vzdialené asi 10 minút chôdze.

Vzdialenosť

  • pláž: 150 m
  • letisko: 13 km
  • centrum: 10 min. chôdze

Popis izby

Dvojlôžková izba
  • kúpeľňa, WC (sušič vlasov)
  • trezor (za poplatok)
  • TV/Sat.
  • klimatizácia
  • balkón alebo terasa

Popis hotela

  • vstupná hala s recepciou
  • hlavná reštaurácia
  • vonkajší bazén s detskou časťou
  • bar pri bazéne
  • terasa na opaľovanie (ležadlá a slnečníky zadarmo, osušky na vratnú kauciu)

Popis pláže

  • piesočnatá cca 150 m (ležadlá a slnečníky za poplatok)

Stravovanie

All inclusive
  • Raňajky, obedy a večere formou bufetu
  • vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00-22.00)
  • ľahké občerstvenie počas dňa v bare pri bazéne (16.00-17.30)

Internet

  • Wifi v celom hoteli

Web

www.evita-hotels.com

Oficiálne kategórie

  • 4 hviezdičky

Poznámka

V Grécku sa platí povinná klimatická daň v závislosti od kategórie hotela. Táto daň nie je zahrnutá v cene zájazdu a klient ju musí zaplatiť priamo na recepcii hotela.

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 150 m
  • Vzdialenosť od letiska Letisko 13 km
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
  • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
  • TV TV áno
  • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
  • Bar Bar áno
  • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Dobré (na základě 2 hodnocení)

Informácie o overovaní recenzí

Hodnotenie 3,5 / 5

Strava 3,3 / 5

Ubytovanie 3,5 / 5

Okolie 4,3 / 5

Služby 3,3 / 5

Cena 3,0 / 5

109. najlepšie hodnotený z 220 hotelov v Kos

Anonym

Hodnotenie 2,1 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026

Znovu bychom za tu cenu nejeli, nesplňuje to standart 4* hotelu, a za tento hotel na týden bych byla ochotná zaplatit kolem 12 tis mimo hlavní sezónu, to bych byla ochotná přivřít oči nad nedostatky. Hotel je každopádně v super lokalitě, kde je klid, blízko pláže, která je ještě taková "divoká" a nezničená lidmi i když občas se někde nějaký plast válel. Hotel je na strategickém místě, kde na každou stranu ostrova je to autem kousek.

Znovu bychom za tu cenu nejeli, nesplňuje to standart 4* hotelu, a za tento hotel na týden bych byla ochotná zaplatit kolem 12 tis mimo hlavní sezónu, to bych byla ochotná přivřít oči nad nedostatky. Hotel je každopádně v super lokalitě, kde je klid, blízko pláže, která je ještě taková "divoká" a nezničená lidmi i když občas se někde nějaký plast válel. Hotel je na strategickém místě, kde na každou stranu ostrova je to autem kousek.

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž byla kousíček od hotelu, pěkná dlouhá, skvělá na dlouhé procházky, dalo se po ní dojít i do městečka třeba na zmrzlinu. Písek byl moc hezký a voda čistá.

Strava

Jídlo bylo spíše podprůměrné. Nejlépe na tom byly asi snídaně - i když poslední den našeho pobytu bylo na snídani jen oschlé pečivo z předchozího dne, čerstvé doplnili až po hodině co snídaně trvaly a my jsme už měli po jídle. Obědy a večeře se často opakovaly, maso bylo dobré jen jednou jinak bylo vždy tuhé nebo vyschlé. V rybách byl často komár, který do jídla asi přiletěl, ale kuchař si ho nevšimnul i když se na jídlo díval - toto se stalo asi 2x. Moc dobrá byla zelenina a olivy, která i teď mimo sezónu měla lepší chuť než v Česku - např rajčata nebyly bez chuti jako ty co se dají koupit v Česku.

Ubytovanie

Hotel se inzeruje jako 4* což rozhodně neodpovídá, je sice zrekonstruovaný, ale dost low cost. Dostali jsme pokoj, který byl dělaný pro 2 osoby, ale strčili tam další postel navíc - byli jsme 3. Tím pádem byl pokoj dost malý, na balkóně byly jen 2 židle, v pokoji jen 2 sklenice... Rozhodně to nebyl pokoj pro 3 osoby. Vybavení pokoje hodně slabé, není si kde dát věci, na pokoji byl jen malý věšáček s 4mi ramínky a malý botník, žádná skříň nebo komoda. Věci jsme museli mít celou dovolenou nacpané v kufrech - nebyly kde dát. Hotel je sice po rekonstrukci, ale ten kdo ji dělal nad tím moc nepřemýšlel... Dveře mají z obou stran kliku, takže pokud si nezamknete dostane se k vám do pokoje z chodby kdokoliv - možná by to chtělo zevnitř kliku a zvenku kouli. Navíc klíč od pokoje je přidělaný ke kartě na elektřinu, kterou je potřeba zastrčit aby fungovala - tzn. musíte klíč z kroužku sundat abyste si vůbec zamkli. Klíč od pokoje jsme dostali jen jeden - pro někoho by mohl být problém. Sprcha je udělaná tak, že veškerá voda cáká ven a musíte dávat pozor abyste si nepolili celou koupelnu - chybí ji nějaké skleněné dveře nebo závěs. Matrace ještě nebyly proležené takže to bylo ok. Na pokoji byla lednička a klimatizace což je plus, každopádně to dává spíš dojem slabší 3* než inzerované 4*.

Služby

Úklid byl hodně slabý a nebo vůbec žádný - ani jednou nám nedoplnili toaletní papír - museli jsme si pro něho 2x trapně chodit žádat na recepci - za mě u 4* hotelu nepřijatelné. Ručníky mění co 3 dny - což mi přijde dost málo, pokud se člověk osprchuje 2x denně - po pláži a pak na večeři. Ručník na nohy v koupelně byl po 2 dnech kompletně hnědý i z toho důvodu, že jsme s ním museli vytírat koupelnu, protože sprcha nemá závěs ani dveře a vše cáká ven. Chtělo by to častější výměnu ručníků nebo alepsoň ručníku na nohy. Koupelna za celý týden nebyla uklizena ani jednou - ani obetřené umyvadlo, nic. V pokoji se občas zametlo - což mi přijde dost málo, když si člověk přinese písek z venku atd., koše vynášeli denně. Postele ustlali první 4 dny pobytu potom se na to už vykašlali a jen vynášeli koš. Jeden den se na úklid vykašlali úplně.

Bar a bazén byl super, vše blízko, ochotný barman, tady si není na co stěžovat.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Anonym

Hodnotenie 2,1 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026

Znovu bychom za tu cenu nejeli, nesplňuje to standart 4* hotelu, a za tento hotel na týden bych byla ochotná zaplatit kolem 12 tis mimo hlavní sezónu, to bych byla ochotná přivřít oči nad nedostatky. Hotel je každopádně v super lokalitě, kde je klid, blízko pláže, která je ještě taková "divoká" a nezničená lidmi i když občas se někde nějaký plast válel. Hotel je na strategickém místě, kde na každou stranu ostrova je to autem kousek.

Znovu bychom za tu cenu nejeli, nesplňuje to standart 4* hotelu, a za tento hotel na týden bych byla ochotná zaplatit kolem 12 tis mimo hlavní sezónu, to bych byla ochotná přivřít oči nad nedostatky. Hotel je každopádně v super lokalitě, kde je klid, blízko pláže, která je ještě taková "divoká" a nezničená lidmi i když občas se někde nějaký plast válel. Hotel je na strategickém místě, kde na každou stranu ostrova je to autem kousek.

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž byla kousíček od hotelu, pěkná dlouhá, skvělá na dlouhé procházky, dalo se po ní dojít i do městečka třeba na zmrzlinu. Písek byl moc hezký a voda čistá.

Strava

Jídlo bylo spíše podprůměrné. Nejlépe na tom byly asi snídaně - i když poslední den našeho pobytu bylo na snídani jen oschlé pečivo z předchozího dne, čerstvé doplnili až po hodině co snídaně trvaly a my jsme už měli po jídle. Obědy a večeře se často opakovaly, maso bylo dobré jen jednou jinak bylo vždy tuhé nebo vyschlé. V rybách byl často komár, který do jídla asi přiletěl, ale kuchař si ho nevšimnul i když se na jídlo díval - toto se stalo asi 2x. Moc dobrá byla zelenina a olivy, která i teď mimo sezónu měla lepší chuť než v Česku - např rajčata nebyly bez chuti jako ty co se dají koupit v Česku.

Ubytovanie

Hotel se inzeruje jako 4* což rozhodně neodpovídá, je sice zrekonstruovaný, ale dost low cost. Dostali jsme pokoj, který byl dělaný pro 2 osoby, ale strčili tam další postel navíc - byli jsme 3. Tím pádem byl pokoj dost malý, na balkóně byly jen 2 židle, v pokoji jen 2 sklenice... Rozhodně to nebyl pokoj pro 3 osoby. Vybavení pokoje hodně slabé, není si kde dát věci, na pokoji byl jen malý věšáček s 4mi ramínky a malý botník, žádná skříň nebo komoda. Věci jsme museli mít celou dovolenou nacpané v kufrech - nebyly kde dát. Hotel je sice po rekonstrukci, ale ten kdo ji dělal nad tím moc nepřemýšlel... Dveře mají z obou stran kliku, takže pokud si nezamknete dostane se k vám do pokoje z chodby kdokoliv - možná by to chtělo zevnitř kliku a zvenku kouli. Navíc klíč od pokoje je přidělaný ke kartě na elektřinu, kterou je potřeba zastrčit aby fungovala - tzn. musíte klíč z kroužku sundat abyste si vůbec zamkli. Klíč od pokoje jsme dostali jen jeden - pro někoho by mohl být problém. Sprcha je udělaná tak, že veškerá voda cáká ven a musíte dávat pozor abyste si nepolili celou koupelnu - chybí ji nějaké skleněné dveře nebo závěs. Matrace ještě nebyly proležené takže to bylo ok. Na pokoji byla lednička a klimatizace což je plus, každopádně to dává spíš dojem slabší 3* než inzerované 4*.

Služby

Úklid byl hodně slabý a nebo vůbec žádný - ani jednou nám nedoplnili toaletní papír - museli jsme si pro něho 2x trapně chodit žádat na recepci - za mě u 4* hotelu nepřijatelné. Ručníky mění co 3 dny - což mi přijde dost málo, pokud se člověk osprchuje 2x denně - po pláži a pak na večeři. Ručník na nohy v koupelně byl po 2 dnech kompletně hnědý i z toho důvodu, že jsme s ním museli vytírat koupelnu, protože sprcha nemá závěs ani dveře a vše cáká ven. Chtělo by to častější výměnu ručníků nebo alepsoň ručníku na nohy. Koupelna za celý týden nebyla uklizena ani jednou - ani obetřené umyvadlo, nic. V pokoji se občas zametlo - což mi přijde dost málo, když si člověk přinese písek z venku atd., koše vynášeli denně. Postele ustlali první 4 dny pobytu potom se na to už vykašlali a jen vynášeli koš. Jeden den se na úklid vykašlali úplně.

Bar a bazén byl super, vše blízko, ochotný barman, tady si není na co stěžovat.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať