Atlantis Hodnotenie: 4/5
od 415 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 415 € za os.
od 419 € za os.
od 608 € za os.
od 425 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 56 hodnotení)
100. najlepšie hodnotený z 220 hotelov v Kos
Jana Beranová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naprosta spokojenost
Naprosta spokojenost
Pláž u hotelu bez lehatek, jinak okolní plaze super
StravaVynikajici, vse domácí vyrobky a super zelenina
UbytovanieVybirne, čisté a klidne
SlužbyVelka spokojenost
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Roman L.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově rodinný hotel s velmi milou a přátelskou atmosféru. Pan Pavlos se velice dobře stará o své hosty včetně celého personálu,který je velice milý.
Celkově rodinný hotel s velmi milou a přátelskou atmosféru. Pan Pavlos se velice dobře stará o své hosty včetně celého personálu,který je velice milý.
Pláž bohužel přírodní, pár naplavenin řas,dřeva apod. O kousek dál (400m) je pláž čistá,u hotelu. Je zde i bar, restaurace.
StravaSice není výběr jídel jako v jiných5***** hotelech,ale o to lépe se zde vaří. Velice dobré jidlo, které vždy chutná.
UbytovanieJednoduché, přesto hezké, čisté pokoje i celý hotel
SlužbySkvělé služby, úklid,bar,jídlo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Filtrovať recenzie
Tomaš Henžel
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nie veľmi spokojný z delegatkou zajazdu
Nie veľmi spokojný z delegatkou zajazdu
Strava dobrá,len chýbali nejaké morské plody
UbytovanieUbytovanie bolo,super,veľmi príjemná atmosféra a personál bol ústretový a veľmi milý
SlužbyÚplne v poriadku
Bola táto recenzia užitočná? (0) (3)
Roman L.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově rodinný hotel s velmi milou a přátelskou atmosféru. Pan Pavlos se velice dobře stará o své hosty včetně celého personálu,který je velice milý.
Celkově rodinný hotel s velmi milou a přátelskou atmosféru. Pan Pavlos se velice dobře stará o své hosty včetně celého personálu,který je velice milý.
Pláž bohužel přírodní, pár naplavenin řas,dřeva apod. O kousek dál (400m) je pláž čistá,u hotelu. Je zde i bar, restaurace.
StravaSice není výběr jídel jako v jiných5***** hotelech,ale o to lépe se zde vaří. Velice dobré jidlo, které vždy chutná.
UbytovanieJednoduché, přesto hezké, čisté pokoje i celý hotel
SlužbySkvělé služby, úklid,bar,jídlo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Michaela Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Před odjezdem jsem se této dovolené začala bát skrz špatné recenze, dovolená
se nám ale líbila. Dostupnost do centra autobusem - zastávka 100m od hotelu a autobus stojí 2€.
Před odjezdem jsem se této dovolené začala bát skrz špatné recenze, dovolená
se nám ale líbila. Dostupnost do centra autobusem - zastávka 100m od hotelu a autobus stojí 2€.
Hotel nemá svou vlastní pláž. Od hotelu je pláž 100m všude samý nepořádek, ať už odpadky od lidí nebo nepořádek z moře. U okolních hotelů jsou také pláže, ovšem kdyby tam nebyly hotelová lehátka přirovnala bych to k pláži, která je u hotelu. Pro vstup do vody jsou vhodné boty, protože všude je kamení, ale dá se to přejít i bez bot.
StravaStrava all inclusive znamená: snídaně 7:30-9:30, oběd 13:30-15:30, večeře 19:00-21:00. All inclusive začíná 10:30 a končí 22:00. Z jídla si bylo co vybrat většinou nějaké maso hranolky nebo rýže, lasagne, špagety, těstoviny, hot dogy, hamburgery.... Většinou to bylo tak, že přinesli jeden tác a když si ho první hladoví nedočkavci rozebrali, kteří nás dokonce od jídla odstrčili, aby oni si nabrali nejvíc, za což hotel nemůže, ostatní museli čekat několik minut, než se donesl další tác. Ovoce minimum, první den dovolené jsme měli meloun, ovšem zbytek týdne nic. Nabídka zeleniny, formou zeleninových salátů, dezerty občas - buchta, zmrzlina.
Ubytování v nově vybavených pokojích. Prostorné pokoje, klimatizace.
Úklid - uklízečky uklízely každý den (nové ručníky, nová prostěradla, vynesly koše), bohužel za celý týden v pokoji nezametly, nevysály nebo nevytřely, takže jsme už čtvrtý den dovolené měli všude po pokoji písek.
Fén na vlasy jsme dostali při příjezdu na hotel. Klimatizaci jsme si neplatili, jelikož stojí 6€, ale v noci jsme vedrem nemohli spát.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)
Jiří P.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bohužel špatné recenze na hotel ohledně jídla a pláže byly pravdivé. Navíc jednání v kanceláři bylo velmi nepříjemné. Nebyli tam žádní zákazníci, klidně si tam baští svačinu a jsou velmi neochotní, co si je vůbec někdo dovoluje otravovat.
Bohužel špatné recenze na hotel ohledně jídla a pláže byly pravdivé. Navíc jednání v kanceláři bylo velmi nepříjemné. Nebyli tam žádní zákazníci, klidně si tam baští svačinu a jsou velmi neochotní, co si je vůbec někdo dovoluje otravovat.
Velmi úzká, hned u silnice. Všude hodně velký nepořádek.
StravaVelmi chudá, co se nesní k obědu, ohřejí k večeři. 2x byla zmrzlina, čekají až většina hostů odejde a pak stejně ani na všechny nezbude.
UbytovanieUbytování v nových pokojích, nově vybavených bylo velmi pěkné.
SlužbyPersonál byl příjemný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
IVANA C.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově hodnotím dovolenou v hotelu Captain Pavlos jako horší průměr.
Celkově hodnotím dovolenou v hotelu Captain Pavlos jako horší průměr.
Přístup na pláž v podstatě pár desítek metrů od hotelu. Na pláži se povalují odpadky. Žádné odpadkové koše nikde na pláži nenajdete. Jediné plus bylo, že moře v období naší dovolené bylo krásně teplé.
StravaStrava už je horší. Neustále se opakující jídlo. I když jsme měli All inclusive, tak bylo jídlo pouze 3 x za den (snídaně, oběd a večeře). Nepočítejte s žádnou svačinkou. Pití po celý den zdarma vyjíma kávy. Ta byla zdarma pouze k snídani a pak už jste si ji museli zaplatit - u all inclusive bych očekávala mnohem lepší služby. Delegátka cestovní kanceláře Exim Tours nám sdělila, že 3-hvězdičkový hotel to tak má nastavené. Co si budeme povídat vše je to o tom co cestovní kancelář zaplatí za turisty hotelu.
UbytovanieUbytování v hotelu je výborné - nové pokoje a vše čisté a uklizené.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (3)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...