Sissy Hodnotenie: 3/5
od 622 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 622 € za os.
od 643 € za os.
od 598 € za os.
od 358 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 42 hodnotení)
5. najlepšie hodnotený z 19 hotelov v Grécko pevnina
Eva K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Dovolená se nám líbila, celkově jsme byli nadšení jak hotelem, místem pobytu, pláží a ochotou delegáta.
Dovolená se nám líbila, celkově jsme byli nadšení jak hotelem, místem pobytu, pláží a ochotou delegáta.
Pláž čistá i moře.
StravaStrava byla dobrá, i když snídaně byly skoro stejný výběr každý den,ale nám to nevadilo. Večeře také dobré, každý den 3 druhý salátů, hlavní chod a zmrzlina. Vše nám chutnalo.
UbytovanieI když je Hotel starší, vše bylo čisté, funkční. Pravidelně každý den probíhal úklid a vynesení koše, výměna povlečení a ručníků v polovině pobytu, což bylo dostačující. Matrace byly pohodlné. Takže vše OK.
SlužbyMajitelé hotelu byli milí a vstřícní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Livia Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Služby cestovní kanceláře i hotelu naplnily svoji nabídku. Vše proběhlo bez problémů.
Služby cestovní kanceláře i hotelu naplnily svoji nabídku. Vše proběhlo bez problémů.
Voda čistá, pláž přístuná, bez lodí. Šnorchlování celkem bez zážitku - jen písek. Na pláži příjemná restaurace, v odpoledních hodinách více obsazena místními obyvateli. Spokojenost.
StravaŘecká kuchyně nám vyhovovala, personál milý a ochotný,
UbytovanieKlidné místo, spokojenost.
SlužbySpokojenost, úklid každý den.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (1)
Filtrovať recenzie
Lenka Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Dovolená odpočinková. Klidné místo na poloostrově Pilion, v obci Koropi, záliv Pagasitikos. Delegát obětavý, znalý místních poměrů, historie. Ubytování dostačující k přespání. Strava tradiční řecká - výborná. Malá pěkná pláž. Výlet na Meteora - zážitek. Půjčení auta, přejezd na jiné pláže, krásné.
Dovolená odpočinková. Klidné místo na poloostrově Pilion, v obci Koropi, záliv Pagasitikos. Delegát obětavý, znalý místních poměrů, historie. Ubytování dostačující k přespání. Strava tradiční řecká - výborná. Malá pěkná pláž. Výlet na Meteora - zážitek. Půjčení auta, přejezd na jiné pláže, krásné.
Menší pěkná pláž, pozvolný vstup do moře, voda čistá v září teplá.
StravaSnídaně stejné, večeře výběr ze dvou řeckých jídel - výborné.
UbytovanieVzhledem k tomu, že jsme opravdu jen přespali, cena odpovídala kvalitě - dostačující.
SlužbyVše v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lenka H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Krásná, klidná dovolená, bez masy lidí i v sezoně. Moře čisté, klidné. Vhodné i pro děti, dlouho mělké. Pro děti doporučuji boty do vody.
Vesnička toho moc nenabízí, jeden obchod, jeden obchod s gyrosem, jedna pekárna s výbornou zmrzlinou, která sice stojí 2.50euro za kopeček, ale dostanete takovou kopu, že i u nás by takové množství stálo 70 kč. Jinak jde pohodlně dojít do vedlejší rušnější vesnice. My vše nakoupili v místním supermarketu a s klidnou lokalitou jsme počítali.
Krásná, klidná dovolená, bez masy lidí i v sezoně. Moře čisté, klidné. Vhodné i pro děti, dlouho mělké. Pro děti doporučuji boty do vody.
Vesnička toho moc nenabízí, jeden obchod, jeden obchod s gyrosem, jedna pekárna s výbornou zmrzlinou, která sice stojí 2.50euro za kopeček, ale dostanete takovou kopu, že i u nás by takové množství stálo 70 kč. Jinak jde pohodlně dojít do vedlejší rušnější vesnice. My vše nakoupili v místním supermarketu a s klidnou lokalitou jsme počítali.
Pláž kousek od hotelu po rovné cestě. Oblázková, boty vhodné. Vlevo dva bary se slunečníky za poplatek 5 euro, vpravo volná pláž, skoro prázdná a to v termínu 10-17.7. čili v sezonu. Nádhera. Klid, nikde nikdo, když nechcete být pod placeným slunečníkem, budete sami na pěkném kusu pláže.. Voda teploučká, čistá jak sklo. A bez vln. Pro nás lehátkáře naprostá idylka.
StravaPolopenze, snídaně stejné každý den, možná by to občas změnu sneslo, ale hlady nikdo neumře. Stejný sýr i salám, máslo měkký sýr, okurky, rajčata,
Jednou párečky, jednou vejce na tvrdo, jogurt, marmeláda, meloun, kukuřičné lupínky a čokoládové kuličky. Uvítala bych obyč. ovesné vločky, ty nebyly. Mléko, káva, čaj a chléb, tedy řecký, čili spíš veka. S máslem a marmeládou super.
Večeře výběr ze dvou jídel ,jedno s masem, dušené vepřové, kuře,..a bezmasé, většinou řecké zeleninové a pro rýpaly, špagety každý den možno objednat s masem nebo zeleninové. Manžel zeleninu ve vařeném stavu doma nejí, ale vybral si vždy , i když remcal. Přežil, hlady neumřel a špagety měl jen jednou. :)))). S dětmi by byla asi potíž, ty se se zeleninovými jídly většinou nekamarádí, ale byla i rýže a maso s bramborem, tak by to zvládly.
Jezdíme do Řecka už hodně let, takže klasika. Postele, skříň, místo na kufry, toaletní stolek a noční stolky. Pokoj menší, pro dva akorát. Koupelna s wc, lednička. Chybí konvice, ale jak jsme zjistili, tak skoro všichni si přivezli svou na ranní a polední kávu. Vřele doporučuji. Tv, pár řeckých programů, není možné připojit hard disk. To jen pro ty, co si chtějí pustit večer film a netahat note book.
Nejmenší sprchový kout, co jsme kdy viděli :)))). Byli jsme v prvním patře, takže balkonek, sotva na dvě židle a malý stoleček. Soukromí nečekejte, jste zády k druhému z vedlejšího pokoje. Opravdu maličké ,ničím neoddělené, takže kdo chce víc prostoru, tak přízemí s terasou. Tam prostor je, ale soukromí také ne. Pokud máte štěstí na sousedy, tak bude vše ok. My měli, tak nám ani ten pidi balkon nevadil. Ale vše je čisté a udržované a to je hlavní.
Úklid každý den, zameteno, vytřeno, vynesen koš. Převlečeno jednou za týdenní pobyt, naprosto stačí. Polopenze, v tom horku taky stačí.
Jediné velké mínus je provoz bazénu. To by stálo za reklamaci. Otvírat až v deset a zavírat v šest večer, kdy je největší horko, je nehoráznost. A výmluvy typu čištění bazénu a podobně opravdu neobstojí. Za celá ta léta jsme toto nikde nezažili. Většina došla od moře a před večeří by se rádi ještě osvěžili v bazéně. Smůla. Oplocený a na řetěz zamčený vstup do bazénu moc hezké reklamy neudělá.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Milada T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Krásné prostředí, příjemní majitelé a ochotný personál. Čistota ubytování i ostatních prostor. Krásné . moře i okolí , klidná destinace, alespoň přes týden, mimo sobotu a neděli, kdy tam přijíždí velké množství místních.
Krásné prostředí, příjemní majitelé a ochotný personál. Čistota ubytování i ostatních prostor. Krásné . moře i okolí , klidná destinace, alespoň přes týden, mimo sobotu a neděli, kdy tam přijíždí velké množství místních.
Naprosto vyhovující.
StravaVýběr ke snídani byl velmi omezený, ale množství dostačovalo.
Večeře byly podobně chudé výběrem a kvalita byla střídavě dobrá a horší. Zde bych viděla největší rezervy.
Pokoj pěkný, prostorny, vybavení dostačující. Pouze dvouposzel byla jen 140 cm široká a museli jsme požádat o další prostěradlo a přikrývku, protože tam bylo obojí jen po jednom.
SlužbyUvedla jsem výše
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Eva K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Dovolená se nám líbila, celkově jsme byli nadšení jak hotelem, místem pobytu, pláží a ochotou delegáta.
Dovolená se nám líbila, celkově jsme byli nadšení jak hotelem, místem pobytu, pláží a ochotou delegáta.
Pláž čistá i moře.
StravaStrava byla dobrá, i když snídaně byly skoro stejný výběr každý den,ale nám to nevadilo. Večeře také dobré, každý den 3 druhý salátů, hlavní chod a zmrzlina. Vše nám chutnalo.
UbytovanieI když je Hotel starší, vše bylo čisté, funkční. Pravidelně každý den probíhal úklid a vynesení koše, výměna povlečení a ručníků v polovině pobytu, což bylo dostačující. Matrace byly pohodlné. Takže vše OK.
SlužbyMajitelé hotelu byli milí a vstřícní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Marcela H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025
Perfektní výchozí bod na poznávání Pelionu, dá se zajet i na Meteoru nebo jen v klidu strávený týden na jednom místě. Nádherná udržovaná zahrada, čistý bazén s dostatkem kvalitních lehátek, vlídná a přátelská atmosféra rodinného hotýlku, domácí autentická kuchyně, extrémně ochotný a starostlivý personál a v neposlední řadě po všech stránkách profesionální a spolehlivý delegát Lubo. Není žoviální ani úlisný, spíše si drží trochu odstup, ovšem smysl pro humor má velký a hlavně je ve dne v noci "na drátě" a problémy hned efektivně řeší. Měli jsme 2x problém s autem z půjčovny a vždy spolehlivě tlumočil, řešil za nás, zařizoval, radil, zachránil. Je to Legenda Pelionu, přidaná hodnota zájezdu. Z letiště u Volosu na ubytování poměrně krátká vzdálenost. Za tu cenu famózní dovolená a rádi se tam vrátíme, za týden se nedá všechno prozkoumat.
Perfektní výchozí bod na poznávání Pelionu, dá se zajet i na Meteoru nebo jen v klidu strávený týden na jednom místě. Nádherná udržovaná zahrada, čistý bazén s dostatkem kvalitních lehátek, vlídná a přátelská atmosféra rodinného hotýlku, domácí autentická kuchyně, extrémně ochotný a starostlivý personál a v neposlední řadě po všech stránkách profesionální a spolehlivý delegát Lubo. Není žoviální ani úlisný, spíše si drží trochu odstup, ovšem smysl pro humor má velký a hlavně je ve dne v noci "na drátě" a problémy hned efektivně řeší. Měli jsme 2x problém s autem z půjčovny a vždy spolehlivě tlumočil, řešil za nás, zařizoval, radil, zachránil. Je to Legenda Pelionu, přidaná hodnota zájezdu. Z letiště u Volosu na ubytování poměrně krátká vzdálenost. Za tu cenu famózní dovolená a rádi se tam vrátíme, za týden se nedá všechno prozkoumat.
Pláž u hotelu není to nejlepší místo na Pelionu - objevili jsme hezčí místa na druhé straně poloostrova s průzračnou tyrkysovou vodou, ovšem zase tam byly vlny, které by třeba pro starší osoby nebo děti nebyly vhodné. U hotelu je moře klidnější.
StravaDomácí kuchyně, žádné načinčané talíře s pocákanými okraji nějakým balsamikovým sajrajtem jakože "Masterchef" ale chutné večeře z čerstvých místních surovin, snídaně velký výběr formou švédských stolů, vše doplňováno. Spousta čerstvé zeleniny, jídla i pro vegetariány, po večeři malý pamlsek, voda zdarma i přes den.
Zašli jsme si do restaurace hned naproti hotelu přes hlavní silnici, zvenku úplně nenadchne ale uvnitř útulné, spousta květin a levnější a větší porce než restaurace u pláže. Milý personál, fantastické čerstvé kalamáry, žádný mražený polotovar. Jídlo na úrovni, nápaditý foodstyling, krásné nadobí, velmi příjemný zážitek.
Zašli jsme i na gyros do bistra u hlavní silnice, taky super personál ale gyros stál za ..., víc mastných hranolků než masa, málo zeleniny, objemově velká porce ale to je všechno.
V pekárně prodávají i zmrzlinu, ta taky zklamala, přeslazená a s umělou pachutí. Ovšem vypadala fakt lákavě :o)
Hotel 2*, vybavení starší, žádná moderna, ale zase to má atmosféru a všechno je čisté. A ta zahrada je opravdu úchvatná. Ubytovaní jsme byli v hlavní budově nad jídelnou. Matrace dobrá, neproležená, ručníků dostatek a měněné, pokoj byl denně uklízen. Tekoucí voda menší tlak ale není to nic, co by vám zkazilo dovolenou. Klimatizace v ceně, na pokoji televize, dostatek zásuvek (2), wifi.
SlužbyKlimatizace, wifi, úklid, bar s nabídkou alko nealko a když jsem potřebovala z důvodu horší stability oporu, tak manžel majitelky odněkud vyčaroval vycházkovou hůl. Prostě super servis.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...