Delphi Beach (Erateini) Hodnotenie: 4/5
od 726 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 726 € za os.
od 622 € za os.
od 579 € za os.
od 877 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Fantastické (na základe 24 hodnotení)
1. najlepšie hodnotený z 19 hotelov v Grécko pevnina
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Martin Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Filtrovať recenzie
Kamila O.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
poloha ubytovani super, hned u plaze, vyletni misto pro Reky, proto malo turistu, zadna masovka, lokalni taverny s lokalnim jidlem....
jedinna kanka na celem zajezdu bylo zpozdeni na odletu, kdy jsme nevedeli zda vubec odletime a co je pricinou zpozdeni...letadlo z Bran priletelo, sice uz melo zpozdeni, ale bylo tam a nikdo nam poradne nerekl co se stalo a proc cekame...celkove zpozdeni bylo 6h.
poloha ubytovani super, hned u plaze, vyletni misto pro Reky, proto malo turistu, zadna masovka, lokalni taverny s lokalnim jidlem....
jedinna kanka na celem zajezdu bylo zpozdeni na odletu, kdy jsme nevedeli zda vubec odletime a co je pricinou zpozdeni...letadlo z Bran priletelo, sice uz melo zpozdeni, ale bylo tam a nikdo nam poradne nerekl co se stalo a proc cekame...celkove zpozdeni bylo 6h.
drobne oblazky, pozvolny vstup do vody, moznost vyuzit lehatka a destniky za objednani napoje...
Stravaloklani taverny, vsude typicky recke jidlo, coz my jsme chteli :-)
Ubytovanieceny vykon super, pokoj velky tak akorat, kazdy den se uklizel
Službysluzby zadne krome ubytovani, snidane a vecere...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Árpád Ferenc Kondor
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž byla blízko, čistota byla přijatelná. Několikrát se stalo, že psi obtěžovali návštěvníky pláže, přestože byla označena jako pláž bez psů.
StravaBěhem 10 dnů byla nabídka snídaní stejná a velmi omezená. Večeře, kterou jsme dostali ve čtyřhvězdičkovém hotelu Laodamia, sestávala pouze z jednoho hlavního jídla, byla jako v jídelně, salátů bylo málo a ovoce vůbec nebylo.
UbytovanieJedny dveře sprchového koutu úplně chyběly, v koupelně byly opotřebované, vodním kamenem znečištěné sanitární zařízení a rozbitá toaleta. Klimatizace, kterou bylo možné používat zdarma, byla zapáchající a venkovní jednotka byla tak hlučná, že ji nebylo možné zapnout.
SlužbyKromě lehátek k bezplatnému použití jsme nezaznamenali žádné další služby.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zdeněk T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobrý
Dobrý
Odpoledne denně odpadky v moři při příboji
StravaDobrý
UbytovanieDobrý
SlužbyOk
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)
Tomáš K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naprosto otřesná doprava a jeji organizace - hlavně při cestě zpět.
Co se týká cesty DO Nea Anchialos. Svozová místa a dlouhé čekání na ostatní autobusy a mnoho zastávek v Maďarsku bych ještě pochopil. Bohužel někteří cestující ze Slovenska nebyli informováni o tom, že místenka platí až z Budapešti, kde proběhne přestup do jiného autobusu a dožadovali se svého místa již od místa svého nástupu, z čehož vznikaly hádky.
To ale nebylo nic proti cestě ZPĚT. Delegátka nás informovala, že pojedeme stějně jako při cestě DO, včetně stejného autobusu. Bohužel realita byla naprosto jiná. Nejdříve nás řecký řidič odvezl do Volosu, kde jsme cca 1 hodinu čekali na příjezd trajektu, ve kterém přijeli další cestující (nikdo nás o tom neinformoval). Následně jsme byli odvezeni k Soluni, kde je přestupní místo. Tam jsem přijeli někdy kolem půlnoci. Pominu to, že je to naprosto ošklivé, špinavé a neosvětlené parkovište. Zde jsme se unavení a rozespalí dozveděli, že musíme přestoupit do dalšího autobusu, který nás odveze domů a tento autobus si máme sami najít. Podotýkám, že autobusů tam stálo asi 5, možná i víc včetně dvou mikrobusů (počet autobusů byl možná jiný, v tom stresu a nastálém chaosu jsem je nestihl spočítat). Na malém parkovišti to vypadalo jako v mraveništi. Tísnilo se tam minimalně 200 lidí se svými zavazadly a běhali od autobusu k autobusu aby zjistili, do kterého mají nastoupit. Řidiči pouze stáli u dveří autobusů a mobilem osvětlovali seznam cestujících. Žádný delegát nebyl přítomen. Další šok přišel po nástupu do autobusu.
Vozový park cestovní kanceláře je v naprosto dezolátním stavu. Některé naprosto nevyhovují - některá sedadla nedrží ve vzpřímené poloze, jsou prosezená, nesvítí světla nad sedadly, autobus se kýve během jízdy ze strany na stranu, minimum místa na nohy apod. Bohužel takto nevyhovujících autobusů využívá cestovní kancelář několik. Měli jsme stěstí, že po cestě DO jsme jeli v poměrně zachovalém a vyhovujícím autobuse. Jinak vše poměrně odpovídalo ceně i očekávání. Snad kromě stravování.
Naprosto otřesná doprava a jeji organizace - hlavně při cestě zpět.
Co se týká cesty DO Nea Anchialos. Svozová místa a dlouhé čekání na ostatní autobusy a mnoho zastávek v Maďarsku bych ještě pochopil. Bohužel někteří cestující ze Slovenska nebyli informováni o tom, že místenka platí až z Budapešti, kde proběhne přestup do jiného autobusu a dožadovali se svého místa již od místa svého nástupu, z čehož vznikaly hádky.
To ale nebylo nic proti cestě ZPĚT. Delegátka nás informovala, že pojedeme stějně jako při cestě DO, včetně stejného autobusu. Bohužel realita byla naprosto jiná. Nejdříve nás řecký řidič odvezl do Volosu, kde jsme cca 1 hodinu čekali na příjezd trajektu, ve kterém přijeli další cestující (nikdo nás o tom neinformoval). Následně jsme byli odvezeni k Soluni, kde je přestupní místo. Tam jsem přijeli někdy kolem půlnoci. Pominu to, že je to naprosto ošklivé, špinavé a neosvětlené parkovište. Zde jsme se unavení a rozespalí dozveděli, že musíme přestoupit do dalšího autobusu, který nás odveze domů a tento autobus si máme sami najít. Podotýkám, že autobusů tam stálo asi 5, možná i víc včetně dvou mikrobusů (počet autobusů byl možná jiný, v tom stresu a nastálém chaosu jsem je nestihl spočítat). Na malém parkovišti to vypadalo jako v mraveništi. Tísnilo se tam minimalně 200 lidí se svými zavazadly a běhali od autobusu k autobusu aby zjistili, do kterého mají nastoupit. Řidiči pouze stáli u dveří autobusů a mobilem osvětlovali seznam cestujících. Žádný delegát nebyl přítomen. Další šok přišel po nástupu do autobusu.
Vozový park cestovní kanceláře je v naprosto dezolátním stavu. Některé naprosto nevyhovují - některá sedadla nedrží ve vzpřímené poloze, jsou prosezená, nesvítí světla nad sedadly, autobus se kýve během jízdy ze strany na stranu, minimum místa na nohy apod. Bohužel takto nevyhovujících autobusů využívá cestovní kancelář několik. Měli jsme stěstí, že po cestě DO jsme jeli v poměrně zachovalém a vyhovujícím autobuse. Jinak vše poměrně odpovídalo ceně i očekávání. Snad kromě stravování.
Pláž oblásková, na řecké poměry docela čistá. Byli jsme po sezoné, takže jsme byli na pláži skoro sami. Některá lehátka bez poplatku, některá za drink.
StravaPodle recenzí jsme se těšili na bohaté a chutné snídaně a večeře. Snídaně bohužel byly během celého pobytu jen s minimálními obměnami a ne vždy úplně bohaté. Čaj byl asi na příděl :). Co jsem slyšel, káva prý nestála za nic. Sám kávu nepiji. Další mínus bylo, že místo másla byl k dispozici pouze margarín, takže máslo jsem si nosili vlastní, koupené v obchodě.
Večeře byly v hotelu Laodamia. Výběr byl opravdu velký, porce také. Voda k večeři zdarma. Ale opravdu mi chutnalo za celou dobu pobytu asi pouze jen dvakrát.
Hotel byl docela hezký a příjemný. Navíc jsme měli hezký výhled na moře.
SlužbyMajitel vstřícný a ochotný. Bohužel noční služba neuměla ani slovo anglicky. V noci se hotel zamykal. Bylo nutné zvonit a doufat, že to noční službu vzbudí a otevře vám :)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (7) (0)
Petr B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
celkový dojem dobrý
celkový dojem dobrý
pláž asi 50 metrů od moře, čistota jak kdy, na pláži toulaví psi a kočky
Stravastrava se každodenně opakuje, ale je možnost si vybrat z několika nabídek snídaně v hotelu Protessilaos, večeře v hotelu Laodamia na dobré úrovni
Ubytovaniekvalita hotelu Protessilaos průměrná
Službyslužby hotelu dobré, každodenní výměna ručníků a úklid
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...