Jitka Odehnalová
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dostačující snídaně formou švédských stolů.
UbytovanieVelká výhoda hotelu-vzdálen doslova pár kroků od stanice metra. Pokoje čisté, vybavené, rozměrově vyhovující.
SlužbyPo dotazu na uskladnění zavazadel v závěrečný den(letadlo letělo až ve večerních hodinách) personál ochotně souhlasil a bylo vidět, že na tuto službu jsou jiř zvyklí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)







