Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 929 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 13 hodnotení)
31. najlepšie hodnotený z 170 hotelov v Paríž
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Pavel Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dojem z dovolené a organizace cestovní kanceláře velmi dobrý
Dojem z dovolené a organizace cestovní kanceláře velmi dobrý
Snídaně v ceně pokoje. Bufetový typ, skutečně bohatá nabídka. Jídlo dostupné během dne v cenách zveřejněných v letáku na pokoji.
UbytovaniePerfektní,výborné vybavení pokoje -varná konvice (čaj,káva),kosmetika v koupelně
SlužbyVelice ochotný a vstřícný personál. Služby na úrovni. Možnost koupání v bazénu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Jiří K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Hodně dlouho jsem uvažoval, jestli má vůbec cenu nějaké hodnocení psát. Ale když už mi přišel potřetí Váš dotaz, tak Vás ohodnotím. Relativně banální dovolená v hotelu snů "Dream Castle", byla pro mne velkým vystřízlivěním a vrácením se do reality dob, kdy člověk musel nejdříve prověřovat a potom důvěřovat. A opravdu, od začátku pobytu jsem měl pocit, že se mi to všechno jen zdá, zámek snů!!!!
Po příjezdu na parkoviště a zjištění, že je parkoviště placené a to u čtyř hvězdičkového hotelu, je na pováženou. Částka 17 euro na den, je jedna věc, ale že po příchodu na recepci a po krásném uvítání BONJOUR, nás paní s úsměvem požádala o úhradu 101,4 euro, to už byl vážně vrchol !!!
Po dotazu na Vaši kancelář o co se jedná, nás nejdříve jedna kolegyně požádala o trpělivost, že vše prověří. Informace, že parkování přeci není uvedené ve smlouvě o pobytu a tudíž se tedy musí hradit je více než podezřelé a za poměrně vysokou cenu za pobyt, kde není jiná možnost parkování, protože areál včetně parkoviště je oplocený a mimo jakoukoli civilizaci je vážně smutné a klient by na to měl být upozorněn. A nejvíc smutné je, že Vás na tuto skutečnost a možnost jakéhokoli jiného řešení po příjezdu do hotelu nikdo dopředu neupozorní a Vy nemáte jinou možnost než platit!!!!
Shrnu to, částka za týdenní pobyt za parkování 102 euro a nějaký poplatek 101,4 euro. Celkem 203,4 euro nad plánovaný rozpočet, který jsme na dovolenou měli připravený. Informace Vašeho kolegy, že se přeci jedná o místní poplatek, který je uvedený ve smlouvě, uvedu jen výňatek ze smlouvy, který mluví za vše „Nabízené služby (mohou být účtovány poplatky): Služba praní prádla“ a nebo „Na místě může být splatná návštěvní daň, kterou je třeba zaplatit přímo v hotelu. Výše daně závisí na hvězdičkové kategorii rezervovaného hotelu a pohybuje se mezi 0,50 EUR a 1,50 EUR na osobu a noc.“ Ani jedno neodpovídá částce cca 2500,- Kč(101,4euro).
Závěrem, vážně uvažuji o podání zahájení řízení ve věci klamání spotřebitele přes Českou obchodní inspekci nebo právní cestou a smlouvu
Hodně dlouho jsem uvažoval, jestli má vůbec cenu nějaké hodnocení psát. Ale když už mi přišel potřetí Váš dotaz, tak Vás ohodnotím. Relativně banální dovolená v hotelu snů "Dream Castle", byla pro mne velkým vystřízlivěním a vrácením se do reality dob, kdy člověk musel nejdříve prověřovat a potom důvěřovat. A opravdu, od začátku pobytu jsem měl pocit, že se mi to všechno jen zdá, zámek snů!!!!
Po příjezdu na parkoviště a zjištění, že je parkoviště placené a to u čtyř hvězdičkového hotelu, je na pováženou. Částka 17 euro na den, je jedna věc, ale že po příchodu na recepci a po krásném uvítání BONJOUR, nás paní s úsměvem požádala o úhradu 101,4 euro, to už byl vážně vrchol !!!
Po dotazu na Vaši kancelář o co se jedná, nás nejdříve jedna kolegyně požádala o trpělivost, že vše prověří. Informace, že parkování přeci není uvedené ve smlouvě o pobytu a tudíž se tedy musí hradit je více než podezřelé a za poměrně vysokou cenu za pobyt, kde není jiná možnost parkování, protože areál včetně parkoviště je oplocený a mimo jakoukoli civilizaci je vážně smutné a klient by na to měl být upozorněn. A nejvíc smutné je, že Vás na tuto skutečnost a možnost jakéhokoli jiného řešení po příjezdu do hotelu nikdo dopředu neupozorní a Vy nemáte jinou možnost než platit!!!!
Shrnu to, částka za týdenní pobyt za parkování 102 euro a nějaký poplatek 101,4 euro. Celkem 203,4 euro nad plánovaný rozpočet, který jsme na dovolenou měli připravený. Informace Vašeho kolegy, že se přeci jedná o místní poplatek, který je uvedený ve smlouvě, uvedu jen výňatek ze smlouvy, který mluví za vše „Nabízené služby (mohou být účtovány poplatky): Služba praní prádla“ a nebo „Na místě může být splatná návštěvní daň, kterou je třeba zaplatit přímo v hotelu. Výše daně závisí na hvězdičkové kategorii rezervovaného hotelu a pohybuje se mezi 0,50 EUR a 1,50 EUR na osobu a noc.“ Ani jedno neodpovídá částce cca 2500,- Kč(101,4euro).
Závěrem, vážně uvažuji o podání zahájení řízení ve věci klamání spotřebitele přes Českou obchodní inspekci nebo právní cestou a smlouvu
snídaně, pořád to samé. výběr ze čtyř jídel, ovoce pouze jablko, zelenina. nakrájená okurka, nastrouhaná mrkev (občas) a salát. po třech dnech, jsem už nevěděl co si dát !!!! Na čtyř hvězdičkový hotel opravdu hrůza. Tohle odpovídá dvouhvězdě v Egyptě
Ubytovaniečtyřhvězdičkový hotel, jeden pokoj, s palandou. plíseň v koupelně, splachování obrovský problém třeba až na pošesté se to povedlo. Palanda se rozpadá a závěsy je problém zatáhnout. Ráno jdete na snídani a na chodbě se válí flašky od džusu, kelímek od kávy a flaška o vína nebo co. na terasách se zámková dlažba rozpadá a u venkovních schodů plechovky zbytky jídla atd. Na to, že zaplatíte poplatek ve výši 2500,- Kč za tří členou rodinu, je smutný.již popsáno
Službyjiž popsáno
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Steffen Martin R.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2026
Velmi pěkný Hotel, doporučuji.
Velmi pěkný Hotel, doporučuji.
Pláž tam není ale Disneyland. Vlakem do města ca. 1h v pořádku.
StravaVelmi dobrá strava, večeře je super.
UbytovaniePokoj trochu malý.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Vlastimil F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2024
Hotelové služby korespondovaly se 4*. Jako rodina jsme si pobyt užili. Okolí hotelu je upravované, čisté.
Hotelové služby korespondovaly se 4*. Jako rodina jsme si pobyt užili. Okolí hotelu je upravované, čisté.
Snídaně pestré, večeře rovněž. Jen maso všech druhů bylo přesušené, hovězí příliš medium.
UbytovanieUbytování bylo na úrovni 4*.
SlužbyNeinformovanost hostů, o rezervaci parkovacího místa v rámci ubytování zdarma!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Pavel Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dojem z dovolené a organizace cestovní kanceláře velmi dobrý
Dojem z dovolené a organizace cestovní kanceláře velmi dobrý
Snídaně v ceně pokoje. Bufetový typ, skutečně bohatá nabídka. Jídlo dostupné během dne v cenách zveřejněných v letáku na pokoji.
UbytovaniePerfektní,výborné vybavení pokoje -varná konvice (čaj,káva),kosmetika v koupelně
SlužbyVelice ochotný a vstřícný personál. Služby na úrovni. Možnost koupání v bazénu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...